K-Classic 1. liga dorastu

Skupina A

1. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
0:11
30. 9. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
9:0
30. 9. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
:
30. 9. 2017
Voľno Voľno

2. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
2:4
1. 10. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
17:0
1. 10. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
:
1. 10. 2017
Voľno Voľno

3. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
:
7. 10. 2017
Voľno Voľno
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:6
7. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:0
7. 10. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

4. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
:
8. 10. 2017
Voľno Voľno
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:12
8. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
10:0
8. 10. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

5. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
0:4
14. 10. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
4:5 sn
14. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
14. 10. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

6. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:8
15. 10. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
3:2 pp
15. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
15. 10. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

7. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
21. 10. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
21. 10. 2017
Voľno Voľno
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
14:00
21. 10. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

8. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
22. 10. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
10:15
22. 10. 2017
Voľno Voľno
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
14:00
22. 10. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

9. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
28. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
14:00
28. 10. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
28. 10. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

10. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
29. 10. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
14:00
29. 10. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
29. 10. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

11. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
4. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
4. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Voľno Voľno
14:00
4. 11. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

12. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
5. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
5. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Voľno Voľno
14:00
5. 11. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

13. kolo

Voľno Voľno
14:00
11. 11. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
15:30
11. 11. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
11. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

14. kolo

Voľno Voľno
14:00
12. 11. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:30
12. 11. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
10:15
12. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

15. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
18. 11. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Voľno Voľno
14:00
18. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:30
18. 11. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

16. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
19. 11. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Voľno Voľno
14:00
19. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:15
19. 11. 2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

17. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
25. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
15:30
25. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
25. 11. 2017
Voľno Voľno

18. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
14:00
26. 11. 2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:30
26. 11. 2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
14:00
26. 11. 2017
Voľno Voľno

19. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
15:30
2. 12. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:30
2. 12. 2017
Voľno Voľno
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
2. 12. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

20. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:30
3. 12. 2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:15
3. 12. 2017
Voľno Voľno
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
10:15
3. 12. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

Skupina B

1. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
1:2
30. 9. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
6:4
30. 9. 2017
HK Brezno HK Brezno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
:
30. 9. 2017
Voľno Voľno

2. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
2:5
1. 10. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
7:1
1. 10. 2017
HK Brezno HK Brezno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
:
1. 10. 2017
Voľno Voľno

3. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
7. 10. 2017
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
6:3
7. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
HC Topoľčany HC Topoľčany
2:1
7. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

4. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
8. 10. 2017
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
7:1
8. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
HC Topoľčany HC Topoľčany
0:2
8. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

5. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
1:7
14. 10. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:1
14. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
14. 10. 2017
HK Brezno HK Brezno

6. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
0:5
15. 10. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
8:1
15. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
15. 10. 2017
HK Brezno HK Brezno

7. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
14:00
21. 10. 2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
21. 10. 2017
Voľno Voľno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:45
21. 10. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

8. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
10:30
22. 10. 2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
22. 10. 2017
Voľno Voľno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
11:30
22. 10. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

9. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
14:00
28. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
14:00
28. 10. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Brezno HK Brezno
14:00
28. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

10. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
10:30
29. 10. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
10:30
29. 10. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Brezno HK Brezno
10:30
29. 10. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

11. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
14:00
4. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
14:00
4. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
Voľno Voľno
14:00
4. 11. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

12. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
10:30
5. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
10:30
5. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
Voľno Voľno
10:30
5. 11. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

13. kolo

Voľno Voľno
14:00
11. 11. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:45
11. 11. 2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
11. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

14. kolo

Voľno Voľno
10:30
12. 11. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
11:30
12. 11. 2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
12. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

15. kolo

HK Brezno HK Brezno
14:00
18. 11. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Voľno Voľno
14:00
18. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Topoľčany HC Topoľčany
14:00
18. 11. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

16. kolo

HK Brezno HK Brezno
10:30
19. 11. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Voľno Voľno
10:30
19. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Topoľčany HC Topoľčany
10:30
19. 11. 2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

17. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
14:00
25. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:45
25. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
14:00
25. 11. 2017
Voľno Voľno

18. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
10:30
26. 11. 2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
11:30
26. 11. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
10:30
26. 11. 2017
Voľno Voľno

19. kolo

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:45
2. 12. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
14:00
2. 12. 2017
Voľno Voľno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
2. 12. 2017
HK Brezno HK Brezno

20. kolo

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
11:30
3. 12. 2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
10:30
3. 12. 2017
Voľno Voľno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
14:00
3. 12. 2017
HK Brezno HK Brezno

Skupina C

1. kolo

HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
3:4 pp
30. 9. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:5 sn
30. 9. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MHK Humenné MHK Humenné
:
30. 9. 2017
Voľno Voľno

2. kolo

HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
3:2
1. 10. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
8:4
1. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MHK Humenné MHK Humenné
:
1. 10. 2017
Voľno Voľno

3. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
:
7. 10. 2017
Voľno Voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:1
7. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
2:1
7. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

4. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
:
8. 10. 2017
Voľno Voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
4:7
8. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:5
8. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

5. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:4 pp
14. 10. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
6:1
14. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
14. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

6. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:0
15. 10. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
5:0
15. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
15. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

7. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
14:00
21. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
14:00
21. 10. 2017
Voľno Voľno
MHK Humenné MHK Humenné
14:00
21. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

8. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
10:30
22. 10. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
10:30
22. 10. 2017
Voľno Voľno
MHK Humenné MHK Humenné
10:30
22. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

9. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
14:00
28. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
14:00
28. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:00
28. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

10. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
10:30
29. 10. 2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
10:30
29. 10. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
10:30
29. 10. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo

11. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
14:00
4. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:00
4. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Voľno Voľno
14:00
4. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné

12. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
10:30
5. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
10:30
5. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Voľno Voľno
10:30
5. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné

13. kolo

Voľno Voľno
14:00
11. 11. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
MHK Humenné MHK Humenné
14:00
11. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
12:30
11. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

14. kolo

Voľno Voľno
10:30
12. 11. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
MHK Humenné MHK Humenné
10:30
12. 11. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
10:30
12. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

15. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:00
18. 11. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Voľno Voľno
14:00
18. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
13:00
18. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné

16. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
10:30
19. 11. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Voľno Voľno
10:30
19. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
19. 11. 2017
MHK Humenné MHK Humenné

17. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
14:00
25. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Humenné MHK Humenné
14:00
25. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
14:00
25. 11. 2017
Voľno Voľno

18. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
10:30
26. 11. 2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MHK Humenné MHK Humenné
10:30
26. 11. 2017
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
10:30
26. 11. 2017
Voľno Voľno

19. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
14:00
2. 12. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
13:00
2. 12. 2017
Voľno Voľno
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
12:30
2. 12. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

20. kolo

MHK Humenné MHK Humenné
10:30
3. 12. 2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:30
3. 12. 2017
Voľno Voľno
HK ALTIS Námestovo HK ALTIS Námestovo
10:30
3. 12. 2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov