K-Classic 1. liga dorastu

Skupina A

1. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
0:11
30.09.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
9:0
30.09.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
:
30.09.2017
Voľno Voľno

2. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
2:4
01.10.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
17:0
01.10.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
:
01.10.2017
Voľno Voľno

3. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
:
07.10.2017
Voľno Voľno
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:6
07.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:0
07.10.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

4. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
:
08.10.2017
Voľno Voľno
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:12
08.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
10:0
08.10.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

5. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
0:4
14.10.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
4:5 sn
14.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
14.10.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

6. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:8
15.10.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
3:2 pp
15.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
15.10.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

7. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
16:0
21.10.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
:
21.10.2017
Voľno Voľno
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
3:5
21.10.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

8. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:0
22.10.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
:
22.10.2017
Voľno Voľno
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
2:4
22.10.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

9. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
3:2 pp
28.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
28.10.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:13
28.10.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

10. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
8:0
29.10.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Voľno Voľno
:
29.10.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:5
29.10.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

11. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
5:0
04.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
4:8
04.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Voľno Voľno
:
04.11.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

12. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:0
05.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:4
05.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Voľno Voľno
:
05.11.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

13. kolo

Voľno Voľno
:
11.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
3:2
11.11.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
4:3 pp
11.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

14. kolo

Voľno Voľno
:
12.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
7:3
12.11.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
4:3 pp
12.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

15. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
0:11
18.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Voľno Voľno
:
18.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
7:1
18.11.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

16. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
0:23
19.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Voľno Voľno
:
19.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:3 pp
19.11.2017
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

17. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:3 pp
25.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
9:4
25.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
:
25.11.2017
Voľno Voľno

18. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
9:3
26.11.2017
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
0:3
26.11.2017
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
:
26.11.2017
Voľno Voľno

19. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
1:4
02.12.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
:
02.12.2017
Voľno Voľno
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
8:1
02.12.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

20. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
2:7
03.12.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
:
03.12.2017
Voľno Voľno
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:2
03.12.2017
HK 91 Senica HK 91 Senica

Skupina B

1. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
1:2
30.09.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
6:4
30.09.2017
HK Brezno HK Brezno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
:
30.09.2017
Voľno Voľno

2. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
2:5
01.10.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
7:1
01.10.2017
HK Brezno HK Brezno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
:
01.10.2017
Voľno Voľno

3. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
07.10.2017
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
6:3
07.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
HC Topoľčany HC Topoľčany
2:1
07.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

4. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
08.10.2017
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
7:1
08.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
HC Topoľčany HC Topoľčany
0:2
08.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

5. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
1:7
14.10.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:1
14.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
14.10.2017
HK Brezno HK Brezno

6. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
0:5
15.10.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
8:1
15.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
15.10.2017
HK Brezno HK Brezno

7. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
7:1
21.10.2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
:
21.10.2017
Voľno Voľno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
3:2 sn
21.10.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

8. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:3
22.10.2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
:
22.10.2017
Voľno Voľno
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
4:9
22.10.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

9. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
11:2
28.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
28.10.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Brezno HK Brezno
5:4 sn
28.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

10. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
7:1
29.10.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
Voľno Voľno
:
29.10.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Brezno HK Brezno
4:5 pp
29.10.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

11. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
7:1
04.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
4:6
04.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
Voľno Voľno
:
04.11.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

12. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:3
05.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
4:3 sn
05.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
Voľno Voľno
:
05.11.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

13. kolo

Voľno Voľno
:
11.11.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
0:5
11.11.2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
2:3
11.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

14. kolo

Voľno Voľno
:
12.11.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
4:2
12.11.2017
HK Brezno HK Brezno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:3
12.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany

15. kolo

HK Brezno HK Brezno
3:6
18.11.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Voľno Voľno
:
18.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Topoľčany HC Topoľčany
3:2 pp
18.11.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

16. kolo

HK Brezno HK Brezno
3:10
19.11.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Voľno Voľno
:
19.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Topoľčany HC Topoľčany
7:1
19.11.2017
HK Nové Zámky HK Nové Zámky

17. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
6:4
25.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
3:2 sn
25.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
:
25.11.2017
Voľno Voľno

18. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:1
26.11.2017
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Nové Zámky HK Nové Zámky
1:5
26.11.2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Brezno HK Brezno
:
26.11.2017
Voľno Voľno

19. kolo

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
1:4
02.12.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
:
02.12.2017
Voľno Voľno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:4
02.12.2017
HK Brezno HK Brezno

20. kolo

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
1:6
03.12.2017
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC Topoľčany HC Topoľčany
:
03.12.2017
Voľno Voľno
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
5:2
03.12.2017
HK Brezno HK Brezno

Skupina C

1. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:4 pp
30.09.2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:5 sn
30.09.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MHK Humenné MHK Humenné
:
30.09.2017
Voľno Voľno

2. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:2
01.10.2017
HC Lučenec HC Lučenec
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
8:4
01.10.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MHK Humenné MHK Humenné
:
01.10.2017
Voľno Voľno

3. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
:
07.10.2017
Voľno Voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:1
07.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
2:1
07.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

4. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
:
08.10.2017
Voľno Voľno
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
4:7
08.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:5
08.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

5. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:4 pp
14.10.2017
HC Lučenec HC Lučenec
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
6:1
14.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
14.10.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

6. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
3:0
15.10.2017
HC Lučenec HC Lučenec
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
5:0
15.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
15.10.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

7. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
0:3
21.10.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
:
21.10.2017
Voľno Voľno
MHK Humenné MHK Humenné
2:5
21.10.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

8. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
4:3
22.10.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
:
22.10.2017
Voľno Voľno
MHK Humenné MHK Humenné
1:4
22.10.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

9. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
7:1
28.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
28.10.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
2:7
28.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

10. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
8:2
29.10.2017
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
:
29.10.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
2:5
29.10.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

11. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
1:6
04.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
5:6
04.11.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Voľno Voľno
:
04.11.2017
MHK Humenné MHK Humenné

12. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
5:2
05.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
1:8
05.11.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Voľno Voľno
:
05.11.2017
MHK Humenné MHK Humenné

13. kolo

Voľno Voľno
:
11.11.2017
HC Lučenec HC Lučenec
MHK Humenné MHK Humenné
4:2
06.11.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
3:4
11.11.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

14. kolo

Voľno Voľno
:
12.11.2017
HC Lučenec HC Lučenec
MHK Humenné MHK Humenné
0:1
08.11.2017
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
2:1
12.11.2017
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

15. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
4:3
18.11.2017
HC Lučenec HC Lučenec
Voľno Voľno
:
18.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:1
18.11.2017
MHK Humenné MHK Humenné

16. kolo

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
1:3
19.11.2017
HC Lučenec HC Lučenec
Voľno Voľno
:
19.11.2017
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:1
19.11.2017
MHK Humenné MHK Humenné

17. kolo

HC Lučenec HC Lučenec
1:8
25.11.2017
<