2. liga seniorov

Skupina A

1. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
8:7 pp
17. 9. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
12:2
17. 9. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HK Levice HK Levice
6:1
17. 9. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:6
17. 9. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
5:2
17. 9. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA

2. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:4
24. 9. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
8:5
24. 9. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
6:5 sn
24. 9. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
13:1
24. 9. 2016
HK Levice HK Levice
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
1:9
24. 9. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)

3. kolo

OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
9:6
1. 10. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Levice HK Levice
6:0
1. 10. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
5:4 pp
1. 10. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
4:5 pp
19. 11. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
6:4
1. 10. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

4. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
3:4
8. 10. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK 91 Senica HK 91 Senica
6:7 pp
8. 10. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
6:1
26. 11. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
2:5
8. 10. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
9:1
8. 10. 2016
HK Levice HK Levice

5. kolo

HK Levice HK Levice
6:3
15. 10. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
6:3
15. 10. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
4:7
15. 10. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
4:3
15. 10. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
11:4
15. 10. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica

6. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
7:4
22. 10. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
8:4
22. 10. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
4:3 pp
22. 10. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
9:4
22. 10. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
HK Levice HK Levice
4:1
22. 10. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

7. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
6:3
29. 10. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
1:5
29. 10. 2016
HK Levice HK Levice
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
4:7
29. 10. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
5:2
29. 10. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:4
29. 10. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

8. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:2
1. 11. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
9:4
1. 11. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
3:7
1. 11. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK Levice HK Levice
4:5
1. 11. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
10:3
1. 11. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov

9. kolo

ŠHK Púchov ŠHK Púchov
2:7
5. 11. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
2:4
5. 11. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
3:2
5. 11. 2016
HK Levice HK Levice
HK 91 Senica HK 91 Senica
6:3
5. 11. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
0:1
5. 11. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra

10. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:7
12. 11. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
2:3 sn
12. 11. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
HK 91 Senica HK 91 Senica
3:2
12. 11. 2016
HK Levice HK Levice
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
2:3 pp
12. 11. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
10:4
12. 11. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov

11. kolo

HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
3:4 pp
17. 11. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
2:8
17. 11. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:1
17. 11. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Levice HK Levice
7:2
17. 11. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
2:3
17. 11. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra

12. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:3
19. 11. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:3
19. 11. 2016
HK Levice HK Levice
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
3:2 sn
19. 11. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK 91 Senica HK 91 Senica
3:4
1. 10. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
5:2
19. 11. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA

13. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
8:3
26. 11. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
6:3
26. 11. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
4:7
8. 10. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:5
26. 11. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HK Levice HK Levice
0:3
26. 11. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)

14. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:3
3. 12. 2016
HK Levice HK Levice
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
4:1
3. 12. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
8:4
3. 12. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
4:1
3. 12. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HK 91 Senica HK 91 Senica
4:14
3. 12. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

15. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
5:6 sn
10. 12. 2016
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
3:1
10. 12. 2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
6:3
10. 12. 2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
2:5
10. 12. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:3
10. 12. 2016
HK Levice HK Levice

16. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:2
17. 12. 2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK Levice HK Levice
4:1
17. 12. 2016
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
5:2
17. 12. 2016
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:7
17. 12. 2016
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
8:3
17. 12. 2016
HK 91 Senica HK 91 Senica

17. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
5:4
7. 1. 2017
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:3
7. 1. 2017
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
3:2
30. 12. 2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
6:2
7. 1. 2017
HK Levice HK Levice
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
5:4
6. 1. 2017
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.

18. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:3
21. 1. 2017
ŠHK Púchov ŠHK Púchov
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
0:3
21. 1. 2017
HC PRIEVIDZA HC PRIEVIDZA
HK Levice HK Levice
2:5
21. 1. 2017
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
OAHL (mediálne HC Bratislava) OAHL (mediálne HC Bratislava)
5:0
21. 1. 2017
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:2
21. 1. 2017
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín