2. liga seniorov

Skupina A

1. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
8:7 pp
17.09.2016
HK Iskra Partizánske PAR
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
12:2
17.09.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
HK Levice LEV
6:1
17.09.2016
HK 91 Senica SEN
MHK Dubnica nad Váhom DUM
4:6
17.09.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
ŠHK Púchov PSH
5:2
17.09.2016
HC PRIEVIDZA PRE

2. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
6:4
24.09.2016
HC PRIEVIDZA PRE
MHK Dubnica nad Váhom DUM
8:5
24.09.2016
ŠHK Púchov PSH
HK 91 Senica SEN
6:5 sn
24.09.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
13:1
24.09.2016
HK Levice LEV
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
1:9
24.09.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB

3. kolo

OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
9:6
01.10.2016
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
6:0
01.10.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
5:4 pp
01.10.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
ŠHK Púchov PSH
4:5 pp
19.11.2016
HK 91 Senica SEN
HC PRIEVIDZA PRE
6:4
01.10.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM

4. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
3:4
08.10.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HK 91 Senica SEN
6:7 pp
08.10.2016
HC PRIEVIDZA PRE
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
6:1
26.11.2016
ŠHK Púchov PSH
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
2:5
08.10.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
9:1
08.10.2016
HK Levice LEV

5. kolo

HK Levice LEV
6:3
15.10.2016
HK Iskra Partizánske PAR
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
6:3
15.10.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
ŠHK Púchov PSH
4:7
15.10.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
HC PRIEVIDZA PRE
4:3
15.10.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
MHK Dubnica nad Váhom DUM
11:4
15.10.2016
HK 91 Senica SEN

6. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
7:4
22.10.2016
HK 91 Senica SEN
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
8:4
22.10.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
4:3 pp
22.10.2016
HC PRIEVIDZA PRE
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
9:4
22.10.2016
ŠHK Púchov PSH
HK Levice LEV
4:1
22.10.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS

7. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
6:3
29.10.2016
HK Iskra Partizánske PAR
ŠHK Púchov PSH
1:5
29.10.2016
HK Levice LEV
HC PRIEVIDZA PRE
4:7
29.10.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
MHK Dubnica nad Váhom DUM
5:2
29.10.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
HK 91 Senica SEN
2:4
29.10.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK

8. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
5:2
01.11.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
9:4
01.11.2016
HK 91 Senica SEN
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
3:7
01.11.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HK Levice LEV
4:5
01.11.2016
HC PRIEVIDZA PRE
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
10:3
01.11.2016
ŠHK Púchov PSH

9. kolo

ŠHK Púchov PSH
2:7
05.11.2016
HK Iskra Partizánske PAR
HC PRIEVIDZA PRE
2:4
05.11.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
MHK Dubnica nad Váhom DUM
3:2
05.11.2016
HK Levice LEV
HK 91 Senica SEN
6:3
05.11.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
0:1
05.11.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN

10. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
6:7
12.11.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
2:3 sn
12.11.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
HK 91 Senica SEN
3:2
12.11.2016
HK Levice LEV
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
2:3 pp
12.11.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
HC PRIEVIDZA PRE
10:4
12.11.2016
ŠHK Púchov PSH

11. kolo

HC PRIEVIDZA PRE
3:4 pp
17.11.2016
HK Iskra Partizánske PAR
ŠHK Púchov PSH
2:8
17.11.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
3:1
17.11.2016
HK 91 Senica SEN
HK Levice LEV
7:2
17.11.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
2:3
17.11.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN

12. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
4:3
19.11.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
5:3
19.11.2016
HK Levice LEV
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
3:2 sn
19.11.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK 91 Senica SEN
3:4
01.10.2016
ŠHK Púchov PSH
MHK Dubnica nad Váhom DUM
5:2
19.11.2016
HC PRIEVIDZA PRE

13. kolo

MHK Dubnica nad Váhom DUM
8:3
26.11.2016
HK Iskra Partizánske PAR
HC PRIEVIDZA PRE
6:3
26.11.2016
HK 91 Senica SEN
ŠHK Púchov PSH
4:7
08.10.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
3:5
26.11.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
HK Levice LEV
0:3
26.11.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB

14. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
5:3
03.12.2016
HK Levice LEV
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
4:1
03.12.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
8:4
03.12.2016
ŠHK Púchov PSH
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
4:1
03.12.2016
HC PRIEVIDZA PRE
HK 91 Senica SEN
4:14
03.12.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM

15. kolo

HK 91 Senica SEN
5:6 sn
10.12.2016
HK Iskra Partizánske PAR
MHK Dubnica nad Váhom DUM
3:1
10.12.2016
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
HC PRIEVIDZA PRE
6:3
10.12.2016
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
ŠHK Púchov PSH
2:5
10.12.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
4:3
10.12.2016
HK Levice LEV

16. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
4:2
17.12.2016
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK Levice LEV
4:1
17.12.2016
ŠHK Púchov PSH
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
5:2
17.12.2016
HC PRIEVIDZA PRE
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
5:7
17.12.2016
MHK Dubnica nad Váhom DUM
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
8:3
17.12.2016
HK 91 Senica SEN

17. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK
5:4
07.01.2017
HK Iskra Partizánske PAR
HK 91 Senica SEN
2:3
07.01.2017
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
MHK Dubnica nad Váhom DUM
3:2
30.12.2016
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
HC PRIEVIDZA PRE
6:2
07.01.2017
HK Levice LEV
ŠHK Púchov PSH
5:4
06.01.2017
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS

18. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
6:3
21.01.2017
ŠHK Púchov PSH
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
0:3
21.01.2017
HC PRIEVIDZA PRE
HK Levice LEV
2:5
21.01.2017
MHK Dubnica nad Váhom DUM
OAHL (mediálne HC Bratislava) OHB
5:0
21.01.2017
HK 91 Senica SEN
HC DYNAMAX 96 Nitra HCN
5:2
21.01.2017
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín HDK

Skupina B

1. kolo

HK Bardejov HHK
1:7
17.09.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
HK Brezno BRE
5:3
17.09.2016
HK Sabinov SAV
KMH BUDAPEST KMH
3:0
17.09.2016
HC Rebellion Gelnica REL
MHK Ružomberok RUZ
4:1
17.09.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
3:5
17.09.2016
MHK Humenné HMM

2. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
6:5
24.09.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
3:5
24.09.2016
MHK Humenné HMM
MHK Ružomberok RUZ
7:2
24.09.2016
HC Rebellion Gelnica REL
HK Sabinov SAV
4:1
06.01.2017
KMH BUDAPEST KMH
HK Bardejov HHK
6:10
24.09.2016
HK Brezno BRE

3. kolo

HK Brezno BRE
6:5
01.10.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
KMH BUDAPEST KMH
7:3
01.10.2016
HK Bardejov HHK
MHK Ružomberok RUZ
4:8
01.10.2016
HK Sabinov SAV
MHK Humenné HMM
5:2
02.10.2016
HC Rebellion Gelnica REL
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
8:1
01.10.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT

4. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
6:4
08.10.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
5:4
08.10.2016
HC Rebellion Gelnica REL
HK Sabinov SAV
1:5
08.10.2016
MHK Humenné HMM
HK Bardejov HHK
4:3
08.10.2016
MHK Ružomberok RUZ
HK Brezno BRE
5:1
08.10.2016
KMH BUDAPEST KMH

5. kolo

KMH BUDAPEST KMH
0:4
03.12.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
MHK Ružomberok RUZ
3:4 pp
15.10.2016
HK Brezno BRE
HK Bardejov HHK
6:4
15.10.2016
MHK Humenné HMM
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
5:6
15.10.2016
HK Sabinov SAV
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
5:1
15.10.2016
HC Rebellion Gelnica REL

6. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
6:5
22.10.2016
HC Rebellion Gelnica REL
HK Sabinov SAV
1:6
22.10.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
HK Bardejov HHK
9:7
22.10.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
HK Brezno BRE
7:5
22.10.2016
MHK Humenné HMM
KMH BUDAPEST KMH
3:6
27.12.2016
MHK Ružomberok RUZ

7. kolo

MHK Ružomberok RUZ
6:3
29.10.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
MHK Humenné HMM
5:2
17.12.2016
KMH BUDAPEST KMH
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
7:3
29.10.2016
HK Brezno BRE
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
7:3
29.10.2016
HK Bardejov HHK
HC Rebellion Gelnica REL
5:4
29.10.2016
HK Sabinov SAV

8. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
8:3
01.11.2016
HK Sabinov SAV
HK Bardejov HHK
3:10
01.11.2016
HC Rebellion Gelnica REL
HK Brezno BRE
5:4 pp
01.11.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
KMH BUDAPEST KMH
2:5
01.11.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
MHK Ružomberok RUZ
2:6
01.11.2016
MHK Humenné HMM

9. kolo

MHK Humenné HMM
5:3
21.01.2017
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
7:5
05.11.2016
MHK Ružomberok RUZ
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
5:1
05.11.2016
KMH BUDAPEST KMH
HC Rebellion Gelnica REL
3:1
05.11.2016
HK Brezno BRE
HK Sabinov SAV
11:2
05.11.2016
HK Bardejov HHK

10. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
7:2
12.11.2016
HK Bardejov HHK
HK Sabinov SAV
2:5
12.11.2016
HK Brezno BRE
HC Rebellion Gelnica REL
7:6 pp
12.11.2016
KMH BUDAPEST KMH
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
3:1
12.11.2016
MHK Ružomberok RUZ
MHK Humenné HMM
8:4
12.11.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI

11. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
7:3
17.11.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
MHK Humenné HMM
6:0
17.11.2016
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
HC Rebellion Gelnica REL
:
17.11.2016
MHK Ružomberok RUZ
KMH BUDAPEST KMH
2:3
17.11.2016
HK Sabinov SAV
HK Brezno BRE
6:1
23.10.2016
HK Bardejov HHK
HC Rebellion Gelnica REL
3:2
15.01.2017
MHK Ružomberok RUZ

12. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
4:2
19.11.2016
HK Brezno BRE
HK Bardejov HHK
4:6
19.11.2016
KMH BUDAPEST KMH
HK Sabinov SAV
0:5 kont.
19.11.2016
MHK Ružomberok RUZ
HC Rebellion Gelnica REL
3:5
19.11.2016
MHK Humenné HMM
Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
8:4
19.11.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI

13. kolo

Hokejový klub 2016 Trebišov HKT
6:3
26.11.2016
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
HC Rebellion Gelnica REL
4:3
06.01.2017
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
MHK Humenné HMM
8:4
26.11.2016
HK Sabinov SAV
MHK Ružomberok RUZ
9:2
26.11.2016
HK Bardejov HHK
KMH BUDAPEST KMH
3:4 pp
26.11.2016
HK Brezno BRE

14. kolo

HKM RIMAVSKÁ SOBOTA RSO
11:3
15.10.2016
KMH BUDAPEST KMH
HK Brezno BRE
5:1
03.12.2016
MHK Ružomberok RUZ
MHK Humenné HMM
10:2
03.12.2016
HK Bardejov HHK
HK Sabinov SAV
3:7
03.12.2016
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. LMI
HC Rebellion Gelnica REL
4:5 pp
03.12.2016