1. liga dorastu / 1st league U18

I. Základná časť / I. Preliminary rounds

1. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
1:7
6. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
2:14
6. 9. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
1:2
6. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:5
6. 9. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
1:6
6. 9. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
8:2
6. 9. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
4:1
6. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Brezno HK Brezno
7:0
6. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

2. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
4:1
7. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
2:7
7. 9. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
4:6
7. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
1:5
7. 9. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
4:1
7. 9. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
2:3
7. 9. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
1:2
7. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Brezno HK Brezno
6:2
7. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

3. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
7:5
13. 9. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
9:0
13. 9. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
0:4
4. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
MŠK Púchov MŠK Púchov
9:4
13. 9. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
2:1
13. 9. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:5
13. 9. 2014
HK Brezno HK Brezno
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
7:8
13. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
5:3
13. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

4. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
6:0
14. 9. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:2
14. 9. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:3
5. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
MŠK Púchov MŠK Púchov
7:1
14. 9. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:6
14. 9. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:6
14. 9. 2014
HK Brezno HK Brezno
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
2:12
14. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
5:3
14. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

5. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:6
20. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:4 pp
20. 9. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
1:3
20. 9. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
7:4
20. 9. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:1 sn
20. 9. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
5:7
20. 9. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:4
6. 12. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
MŠK Púchov MŠK Púchov
5:4 pp
20. 9. 2014
HK Brezno HK Brezno

6. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:9
21. 9. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:8
21. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
11:1
21. 9. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:5
21. 9. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK 91 Senica HK 91 Senica
3:2
21. 9. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
7:2
21. 9. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
0:3
7. 12. 2014
HK Brezno HK Brezno
MŠK Púchov MŠK Púchov
3:0
21. 9. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.

7. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
9:2
27. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
7:4
27. 9. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
3:4
27. 9. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
6:3
27. 9. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
1:5
27. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:15
27. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
2:7
27. 9. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
3:2 sn
27. 9. 2014
HK Brezno HK Brezno

8. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
1:4
28. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:0
28. 9. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK 91 Senica HK 91 Senica
7:2
28. 9. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
2:9
28. 9. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
1:8
28. 9. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
4:10
28. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
3:6
28. 9. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
0:2
28. 9. 2014
HK Brezno HK Brezno

9. kolo

HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
2:4
4. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:8
4. 10. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:5
13. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
2:8
4. 10. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
6:3
4. 10. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
10:0
4. 10. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:2
4. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
4:5
4. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub

10. kolo

HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
1:8
5. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
0:9
5. 10. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK 91 Senica HK 91 Senica
6:1
14. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
3:7
5. 10. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
3:0
5. 10. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
17:3
5. 10. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:2
5. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:5
5. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub

11. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:3
11. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
2:3
11. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:3
11. 10. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MŠK Púchov MŠK Púchov
2:3
11. 10. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
6:0
11. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:9
11. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:2
11. 10. 2014
HK Brezno HK Brezno
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:11
11. 10. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.

12. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
11:0
12. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
10:1
12. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
3:4
12. 10. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MŠK Púchov MŠK Púchov
3:4 pp
12. 10. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
6:4
12. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:3
12. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:6 sn
12. 10. 2014
HK Brezno HK Brezno
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:3
12. 10. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.

13. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
9:4
18. 10. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
6:3
18. 10. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
3:0
18. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
5:2
18. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
0:6
18. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Brezno HK Brezno
0:8
18. 10. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
4:5 pp
18. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:6
18. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky

14. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:7
19. 10. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:6
19. 10. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
3:2
19. 10. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
11:1
19. 10. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
0:4
19. 10. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HK Brezno HK Brezno
0:2
19. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
3:5
19. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:4
19. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica

15. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
7:2
1. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
13:0
25. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:1
25. 10. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:5
25. 10. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
9:2
25. 10. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
2:1
25. 10. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
5:3
25. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Brezno HK Brezno
1:8
25. 10. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

16. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
5:0
15. 10. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
12:4
26. 10. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:5
26. 10. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
MŠK Púchov MŠK Púchov
2:4
26. 10. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
1:8
26. 10. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
6:3
26. 10. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
6:2
26. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Brezno HK Brezno
5:2
26. 10. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

17. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:5
1. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MŠK Púchov MŠK Púchov
8:5
1. 11. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
2:4
1. 11. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
5:1
1. 11. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:0
1. 11. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
7:3
1. 11. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
4:0
1. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HK Brezno HK Brezno
6:4
1. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub

18. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
5:4
2. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MŠK Púchov MŠK Púchov
6:3
2. 11. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
1:3
2. 11. 2014
HK 91 Senica HK 91 Senica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:2
2. 11. 2014
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
3:4
2. 11. 2014
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
7:3
2. 11. 2014
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
8:1
2. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HK Brezno HK Brezno
4:5 sn
2. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub

19. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
4:1
8. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
2:4
8. 11. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
2:3
10. 1. 2015
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
HK Brezno HK Brezno
11:2
10. 1. 2015
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
19:2
8. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
4:1
8. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
5:2
8. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
0:9
8. 11. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov

20. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
2:3 pp
9. 11. 2014
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
6:5 sn
9. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
5:4 pp
11. 1. 2015
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Brezno HK Brezno
4:1
11. 1. 2015
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:4
9. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
15:2
9. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:2
9. 11. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
1:11
9. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

21. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
0:2
15. 11. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
0:8
15. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
4:2
15. 11. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
3:5
15. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:4
15. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
2:5
15. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:1
15. 11. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:4
15. 11. 2014
HK Brezno HK Brezno

22. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
2:6
16. 11. 2014
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
1:4
16. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
6:5 sn
16. 11. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:3
16. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
0:4
16. 11. 2014
Debreceni Hoki Klub Debreceni Hoki Klub
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
0:3
14. 11. 2014
MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
4:1
16. 11. 2014
MŠHK - mládež Prievidza, n.o. MŠHK - mládež Prievidza, n.o.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:6
16. 11. 2014
HK Brezno HK Brezno

23. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2
22. 11. 2014
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
3:2
22. 11. 2014
HC LA Stars, S. Pölten HC LA Stars, S. Pölten
HK 91 Senica HK 91 Senica
7:2
22. 11. 2014
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC MIKRON Nové Zámky HC MIKRON Nové Zámky
1:6
22. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica