1. hokejová liga SR / 1st senior league

I. časť Základná časť / I. part Preliminary rounds

1. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
12.09.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
4:8
11.09.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:4 sn
12.09.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
3:4 sn
12.09.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:4
12.09.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:2
12.09.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

2. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:2
22.10.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
0:2
14.09.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:3
14.09.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
7:1
14.09.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
0:5
14.09.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:3
14.09.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

3. kolo

MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
02.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:6
17.09.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:1
17.09.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
3:4 sn
17.09.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:3
17.09.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
3:2
17.09.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

4. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
3:2
26.10.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
2:5
19.09.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:4
19.09.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
6:0
19.09.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
6:4
19.09.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:1
19.09.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

5. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:1
24.09.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:5
24.09.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
5:1
24.09.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:0
24.09.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
8:2
24.09.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
2:0
24.09.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

6. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
6:3
31.10.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3 pp
26.09.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:6
26.09.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2
26.09.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
6:2
26.09.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
0:1
26.09.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce

7. kolo

Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:0
01.10.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:5
21.01.2015
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
:
01.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:2
01.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:2
01.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
3:1
01.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

8. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:3
03.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:2
07.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:1 pp
03.10.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:5
03.10.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:4
03.10.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
7:1
03.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"

9. kolo

Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
3:1
12.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:4
08.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:0
08.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
6:3
08.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
4:3 sn
08.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:10
08.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

10. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:6
10.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
9:4
10.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:5
10.10.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2
10.10.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:4
10.10.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
0:4
10.10.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

11. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:0 kont.
15.10.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:1
15.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
4:3
15.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
4:0
15.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:2
15.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:3
15.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

12. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:5
17.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
6:2
17.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:4
17.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:2
17.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
5:2
17.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
1:4
17.10.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

13. kolo

HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:0
14.09.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:2
22.10.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:1
22.10.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:0
22.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
1:7
26.11.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
4:5
22.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

14. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
24.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
24.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:6
24.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:1
24.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
3:6
24.10.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:2
24.10.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

15. kolo

PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
5:0
19.09.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:3
26.10.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:1
26.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:7
26.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
1:6
26.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
7:3
26.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

16. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:3
29.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:4
29.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
6:2
29.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:2 pp
29.10.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:4 pp
29.10.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:2
29.10.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

17. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:1
26.09.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
2:1
31.10.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
3:2
31.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:3
31.10.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
5:0 kont.
31.10.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
5:2
31.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

18. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:8
05.11.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
4:1
29.09.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
1:13
05.11.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:7
05.11.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:1
05.11.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3 pp
05.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

19. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
0:5 kont.
07.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
2:1 pp
03.10.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
1:2
07.11.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
7:0
07.11.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
4:0
07.11.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
0:6
05.10.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce

20. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:0
08.10.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
5:3
12.11.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
2:1
12.11.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
0:6
12.11.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:1
12.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
7:1
12.11.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

21. kolo

HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:2
14.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:4
14.11.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:0
14.11.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
6:1
14.11.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:1
14.11.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
8:0
14.11.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"

22. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:5 sn
19.11.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:3
19.11.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:5 sn
19.11.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
2:3
19.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:6
19.11.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:1
19.11.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

23. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
21.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:7
21.11.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
4:1
21.11.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:3
21.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:1 pp
21.11.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:1
21.11.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

24. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:5 sn
26.11.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:4 pp
26.11.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:3
26.11.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:4
26.11.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:4
22.10.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
:
26.11.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

25. kolo

MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
28.11.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2 pp
28.11.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
3:2 pp
28.11.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
4:3 pp
28.11.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:4
28.11.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:4
28.11.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

26. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:7
03.12.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:2
03.12.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:1
03.12.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:0
03.12.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2
03.12.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
03.12.2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

27. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:0
05.12.2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
:
05.12.2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:4
05.12.2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:5
05.12.2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:3
05.12.2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
0:5
05.12.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

28. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:6
10.12.2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:7
10.12.2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:2 sn
10.12.2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2 pp
10.12.2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
10.12.2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2
10.12.2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce