1. hokejová liga SR / 1st senior league

I. časť Základná časť / I. part Preliminary rounds

1. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
12. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
4:8
11. 9. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:4 sn
12. 9. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
3:4 sn
12. 9. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:4
12. 9. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:2
12. 9. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

2. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:2
22. 10. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
0:2
14. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:3
14. 9. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
7:1
14. 9. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
0:5
14. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:3
14. 9. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

3. kolo

MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
2. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:6
17. 9. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:1
17. 9. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
3:4 sn
17. 9. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:3
17. 9. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
3:2
17. 9. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

4. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
3:2
26. 10. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
2:5
19. 9. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:4
19. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
6:0
19. 9. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
6:4
19. 9. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:1
19. 9. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

5. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:1
24. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:5
24. 9. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
5:1
24. 9. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:0
24. 9. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
8:2
24. 9. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
2:0
24. 9. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

6. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
6:3
31. 10. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3 pp
26. 9. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:6
26. 9. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2
26. 9. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
6:2
26. 9. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
0:1
26. 9. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce

7. kolo

Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:0
1. 10. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:5
21. 1. 2015
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
:
1. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:2
1. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:2
1. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
3:1
1. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

8. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:3
3. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:2
7. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:1 pp
3. 10. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:5
3. 10. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:4
3. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
7:1
3. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"

9. kolo

Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
3:1
12. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:4
8. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:0
8. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
6:3
8. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
4:3 sn
8. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:10
8. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

10. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:6
10. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
9:4
10. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
3:5
10. 10. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2
10. 10. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:4
10. 10. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
0:4
10. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

11. kolo

Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
5:0 kont.
15. 10. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:1
15. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
4:3
15. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
4:0
15. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:2
15. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:3
15. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

12. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:5
17. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
6:2
17. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
3:4
17. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:2
17. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
5:2
17. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
1:4
17. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov

13. kolo

HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:0
14. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:2
22. 10. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:1
22. 10. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
8:0
22. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
1:7
26. 11. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
4:5
22. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

14. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
:
24. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
24. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:6
24. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:1
24. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
3:6
24. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:2
24. 10. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

15. kolo

PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
5:0
19. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
4:3
26. 10. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
6:1
26. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:7
26. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
1:6
26. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
7:3
26. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

16. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:3
29. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:4
29. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
6:2
29. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:2 pp
29. 10. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:4 pp
29. 10. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:2
29. 10. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

17. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:1
26. 9. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
2:1
31. 10. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
3:2
31. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:3
31. 10. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
5:0 kont.
31. 10. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
5:2
31. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

18. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
1:8
5. 11. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
4:1
29. 9. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
1:13
5. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
2:7
5. 11. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:1
5. 11. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:3 pp
5. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

19. kolo

HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
0:5 kont.
7. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
2:1 pp
3. 10. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
1:2
7. 11. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
7:0
7. 11. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
4:0
7. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
0:6
5. 10. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce

20. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:0
8. 10. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
5:3
12. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
2:1
12. 11. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
0:6
12. 11. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:1
12. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
7:1
12. 11. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

21. kolo

HC Dukla Senica HC Dukla Senica
5:2
14. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
5:4
14. 11. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
6:0
14. 11. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
6:1
14. 11. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:1
14. 11. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
8:0
14. 11. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"

22. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:5 sn
19. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
1:3
19. 11. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:5 sn
19. 11. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
2:3
19. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:6
19. 11. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:1
19. 11. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica

23. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:2
21. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
2:7
21. 11. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
4:1
21. 11. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:3
21. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:1 pp
21. 11. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
3:1
21. 11. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.

24. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
4:5 sn
26. 11. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
3:4 pp
26. 11. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:3
26. 11. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:4
26. 11. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
2:4
22. 10. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
:
26. 11. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza

25. kolo

MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
28. 11. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2 pp
28. 11. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
3:2 pp
28. 11. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
4:3 pp
28. 11. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
2:4
28. 11. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:4
28. 11. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov

26. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:7
3. 12. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:2
3. 12. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
2:1
3. 12. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:0
3. 12. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2
3. 12. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
3. 12. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA

27. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:0
5. 12. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Dukla Michalovce Dukla Michalovce
:
5. 12. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
2:4
5. 12. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
1:5
5. 12. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
5:3
5. 12. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
0:5
5. 12. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.

28. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
2:6
10. 12. 2014
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY
4:7
10. 12. 2014
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
3:2 sn
10. 12. 2014
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
3:2 pp
10. 12. 2014
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
:
10. 12. 2014
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:2
10. 12. 2014
Dukla Michalovce Dukla Michalovce

29. kolo

Dukla Michalovce Dukla Michalovce
6:3
12. 12. 2014
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Reprezentácia SR "18" Reprezentácia SR "18"
4:3 pp
11. 12. 2014
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
Bemaco HC 46 Bardejov Bemaco HC 46 Bardejov
:
12. 12. 2014
MŠ HK Prievidza MŠ HK Prievidza
HC 07 DETVA s.r.o. HC 07 DETVA s.r.o.
3:4 pp
12. 12. 2014
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
PHK 3b Prešov PHK 3b Prešov
2:6
12. 12. 2014
HC Dukla Senica HC Dukla Senica
MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s.
5:0
12. 12. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY

30. kolo

HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
3:5
17. 12. 2014
HC TOPOĽČANY HC TOPOĽČANY