Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č. 09 ( 2016/2017)

Oznamy Komisie rozhodcov SZĽH a sekretariatu SZĽH:

Nominácie rozhodcov na zápasy play-off a play-out EXM sú plne v kompetencii predsedu KR SZĽH Petra Országa.

 

 

1. Z dôvodu administratívnych zmien v kompetenciách KR SZĽH Vám oznamujeme, že všetky zmeny týkajúce sa ospravedlnení, nahlasovaní zmien a pod., prosíme od 23.8. 2016 nahlasovať výlučne pánovi Ľubošovi Jakubcovi (Súťažné oddelenie) na emailovú adresu soro@szlh.sk  ( SMS nebudú akceptované )

Ďakujeme za pochopenie.

Ing. Ľuboš Jakubec

kontakt:  +421905234356

2. KR SZĽH žiada všetkých rozhodcov a inštruktorov o dôsledné sledovanie nominácií na stretnutia prostredníctvom Delegačných listov zverejnených na stránke www.hockeyslovakia.sk

3. Rozhodcovia a inštruktori sú povinní zasielať ospravedlnenia zo stretnutí na najbližší mesiac do 15-teho dňa v mesiaci na e-mailovú adresu: soro@szlh.sk

   V prípade, že tak neurobia - nebude ospravedlnenie akceptované.

4. SADZOBNÍK ODMIEN PRE ROZHODCOV 2017-18 (aktualizovane máj 2017)

*************************************************************************************************************************

Oznam EO SZĽH:

Ku dňu 03.05.2017 boli zo strany SZLH uhradené náhrady rozhodcov, inštruktorov a videobránkových rozhodcov (DVP, DoBPŠ, fakturanti) za mesiac marec/2017. V prípade akejkoľvek otázky ci zodpovedania problematiky sa prosím kontaktujte mailovo ( nie telefonicky) na adrese baluska@szlh.sk

- od 1.12.2016 sa zmenila sadzba stravného ( do decembrových vyúčtovaní žiadame uvádzať nové sadzby stravného ) :

         - 4,50 eur pre časové pásmo 5 až 12 hodín,

         - 6,70 eur pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín,

         - 10,30 eur pre časové pásmo nad 18 hodín.

- od 1.10.2016 je úprava poštovného ( z 0,45 € na 0,50 € a z 1,15 € na 1,25 € )

**********************************************************************************************************************

Euro Hockey Challenge

Euro Hockey Challenge - 1. kolo - Štvrtok 13. 4. 2017
50069 Slovakia vs. Switzerland 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KUBUŠ, JozefBALUŠKA, Vladimír, Ing.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.TVRDOŇ, JozefJUNG, Roman, Ing.BENIAČ, Dalibor, Ing.
Euro Hockey Challenge - 2. kolo - Sobota 15. 4. 2017
50070 Slovakia vs. Switzerland 17:00 - ZŠ Žilina KONC, DanielBALUŠKA, Vladimír, Ing.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.OROLIN, Michal, Mgr.KONTŠEK, Vladimír
Euro Hockey Challenge - 3. kolo - Streda 19. 4. 2017
50071 Slovakia vs. Finland 17:00 - ZŠ STEEL arena KE KUBUŠ, JozefSTANO, Peter, Ing.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.KORBA, Martin, Ing.ORSZÁG, Peter, Ing.ORSZÁG, Peter, Ing.
Euro Hockey Challenge - 4. kolo - Piatok 21. 4. 2017
50072 Slovakia vs. Finland 17:00 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing.KONC, DanielŠEFČÍK, Peter, Mgr.TVRDOŇ, JozefČAVOJSKÝ, Ján

Extraliga SR

PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 1. kolo - Sobota 1. 4. 2017
319 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MHC Martin, a.s. 18:00 - ZŠ B. Bystrica KONC, JurajMÜLLNER, Róbert HOLIENKA, TomášKACEJ, Lukáš, Mgr.KONTŠEK, Vladimír
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 1. kolo - Pondelok 3. 4. 2017
321 HK Nitra, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Nitra BALUŠKA, Vladimír, Ing.KUBUŠ, JozefTVRDOŇ, JozefVÝLETA, Roman, Ing., PhD.BENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 2. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
320 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MHC Martin, a.s. 18:00 - ZŠ B. Bystrica KONC, DanielLAUFF, Rudolf, Mgr.KORBA, Martin, Ing.SMREK, Martin, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 2. kolo - Utorok 4. 4. 2017
322 HK Nitra, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Nitra JONÁK, PeterSTANO, Peter, Ing.KACEJ, Lukáš, Mgr.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.ČAVOJSKÝ, Ján
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 3. kolo - Streda 5. 4. 2017
323 MHC Martin, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Martin BALUŠKA, Vladimír, Ing.KUBUŠ, JozefJOBBÁGY, MartinKORBA, Martin, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 3. kolo - Piatok 7. 4. 2017
325 MsHK Žilina, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Žilina BALUŠKA, Vladimír, Ing.OROLIN, Tomáš, Bc.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.VÝLETA, Roman, Ing., PhD.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 4. kolo - Štvrtok 6. 4. 2017
324 MHC Martin, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Martin KONC, DanielSTANO, Peter, Ing.STANZEL, Matúš, Bc.SMREK, Martin, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 4. kolo - Sobota 8. 4. 2017
326 MsHK Žilina, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ Žilina KUBUŠ, JozefLAUFF, Rudolf, Mgr.HOLIENKA, TomášTVRDOŇ, JozefBENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Semifinále - 5. kolo - Nedeľa 9. 4. 2017
327 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. MHC Martin, a.s. 18:00 - ZŠ B. Bystrica BENIAČ, Dalibor, Ing.KONC, JurajLAUFF, Rudolf, Mgr.JOBBÁGY, MartinKORBA, Martin, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Finále - 1. kolo - Sobota 15. 4. 2017
333 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ B. Bystrica SOÓS, DánielMARUŠIN, Jaroslav, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.NÉMETH, MártonKINCSES, GergelyBABIC, Vladimir
PlayOff Tipsport liga - Finále - 2. kolo - Nedeľa 16. 4. 2017
334 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ B. Bystrica HRADIL, RenéMRKVA, RomanGEBAUER, JiříLEDERER, VítMARUŠIN, Jaroslav, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOff Tipsport liga - Finále - 3. kolo - Streda 19. 4. 2017
335 HK Nitra, s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Nitra BABIC, VladimirKINCSES, GergelySOÓS, DánielNÉMETH, Marton
PlayOff Tipsport liga - Finále - 4. kolo - Štvrtok 20. 4. 2017
336 HK Nitra, s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Nitra HRADIL, RenéMRKVA, RomanGEBAUER, JiříLEDERER, Vít
PlayOff Tipsport liga - Finále - 5. kolo - Sobota 22. 4. 2017
337 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:30 - ZŠ B. Bystrica BABIC, VladimirHRIBIK, JanBARVIŘ, StanislavBLÜMEL, Petr
PlayOut - 8. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
354 HK Skalica, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - HANT arena Skalica STANO, Peter, Ing.ŠTEFIK, MiroslavKACEJ, Lukáš, Mgr.OROLIN, Michal, Mgr.
PlayOut - 8. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
355 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing.JONÁK, PeterHOLIENKA, TomášTVRDOŇ, JozefKRAMÁR, Dušan , Ing.
PlayOut - 9. kolo - Utorok 4. 4. 2017
356 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ L. Mikuláš OROLIN, Tomáš, Bc.SNÁŠEL, Vladimír, Ing.JOBBÁGY, MartinKORBA, Martin, Ing.MARUŠIN, Jaroslav, Ing.
PlayOut - 9. kolo - Utorok 4. 4. 2017
357 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ Detva BALUŠKA, Vladimír, Ing.NOVÁK, Milan, Ing.HOLIENKA, TomášKOLLÁR, MiroslavKRAMÁR, Dušan , Ing.
PlayOut - 10. kolo - Piatok 7. 4. 2017
358 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - HANT arena Skalica JUNG, Roman, Ing.KONC, JurajJONÁK, PeterOROLIN, Michal, Mgr.TVRDOŇ, Jozef
PlayOut - 10. kolo - Piatok 7. 4. 2017
359 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Detva LOKŠÍK, PeterSTANO, Peter, Ing.JUNEK, MartinKOLLÁR, MiroslavBENIAČ, Dalibor, Ing.
PlayOut - 11. kolo - Nedeľa 9. 4. 2017
360 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Detva ŠTEFIK, MiroslavSNÁŠEL, Vladimír, Ing.HOLIENKA, TomᚊEFČÍK, Peter, Mgr.
PlayOut - 11. kolo - Nedeľa 9. 4. 2017
361 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ L. Mikuláš KONC, DanielOROLIN, Tomáš, Bc.KOLLÁR, MiroslavSMREK, Martin, Ing.KONTŠEK, Vladimír
PlayOut - 12. kolo - Utorok 11. 4. 2017
362 HK Skalica, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - HANT arena Skalica JUNG, Roman, Ing.JONÁK, PeterMÜLLNER, Róbert JUNEK, MartinŠEFČÍK, Peter, Mgr.
PlayOut - 12. kolo - Utorok 11. 4. 2017
363 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing.KONC, DanielOROLIN, Michal, Mgr.TVRDOŇ, JozefCHUDADA, Martin, Ing.

Liga kadetov

II. časť regionálna baráž západ - 14. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
9531 Športový hokejový klub KŠK Bratislava, ojz vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka REGEC, Tomaš, Bc.POLÁČIK, MichalMICHNA, Richard
III. časť play out - 9. kolo - Sobota 1. 4. 2017
9442 MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:30 - ZŠ Púchov LESAY, DominikREHÁK, AdamGALLO, Marián
III. časť play out - 10. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
9445 MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - ZŠ Púchov NOSEK, MartinPLEŠKO, DanielREHÁK, Adam
III. časť play out - 20. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
9473 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub 17:00 - ZŠ Žilina ĎURINA, VladimírGAJDOŠÍK, Ivan
II. časť o Majstra - 19. kolo - Sobota 1. 4. 2017
9412 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing.PLEŠKO, DanielNOSEK, Martin
II. časť o Majstra - 19. kolo - Sobota 1. 4. 2017
9411 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:00 - ZŠ Martin HANKO, PeterDURMIS, OtoĎURINA, Vladimír
II. časť o Majstra - 20. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
9414 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ Martin HANKO, PeterMRÁZ, Štefan
II. časť o Majstra - 20. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
9415 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, DominikKRAJČÍK, MartinJURČIAK, Adam

1. liga starších žiakov (8. ročník)

Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 1. kolo - Štvrtok 6. 4. 2017
8801 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. MŠK Púchov 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing.GALLO, MariánDRBLÍK, MichalCHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 1. kolo - Štvrtok 6. 4. 2017
8802 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr.DRBLÍK, MichalNOSEK, MartinCHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 2. kolo - Piatok 7. 4. 2017
8803 MŠK Púchov vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr.ŠEFČÍK, Juraj, Ing.DANKO, ĽubomírCHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 2. kolo - Piatok 7. 4. 2017
8804 Hokejový Club KOŠICE vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, MiroslavGALLO, MariánNOSEK, MartinCHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 3. kolo - Sobota 8. 4. 2017
8805 Hokejový Club KOŠICE vs. MŠK Púchov 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MĹKVY, Michal, Bc.FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD.GEGÁŇ, Tomáš, Bc.CHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.
Majstrovstvá starších žiakov SR 2017 - 3. kolo - Sobota 8. 4. 2017
8806 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, TomášJUNEK, MartinCHUDADA, Martin, Ing.CHUDADA, Martin, Ing.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 1. kolo - Piatok 7. 4. 2017
40124 MŠK Púchov vs. HK Budapest 16:00 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing.JURČIAK, AdamKRAJČÍK, Martin
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 1. kolo - Sobota 8. 4. 2017
40125 MŠK Púchov vs. HK Budapest 11:30 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing.DRBLÍK, MichalMAKÚCH, Marek, Ing.

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U16 - 1. kolo - Utorok 4. 4. 2017
51006 Slovakia U 16 vs. Czech Republik U 16 16:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. MĹKVY, Michal, Bc.KUBUŠ, JozefSYNEK, Šimon, Mgr.VYŠNÝ, Drahoslav, Mgr.
Príp. stretnutia U16 - 1. kolo - Streda 5. 4. 2017
51007 Slovakia U 16 vs. Czech Republik U 16 16:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. ADAMEC, Milan, Mgr.JONÁK, PeterOROLIN, Michal, Mgr.TVRDOŇ, Jozef

2017 U20 5 Teams Tournament

2017 U20 5 Teams Tournament - 1. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
50073 Czech Republic U20 vs. EC Red Bull Salzburg U20 12:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr.BALUŠKA, Vladimír, Ing.VALO, JozefGEGÁŇ, Tomáš, Bc.ČAVOJSKÝ, JánČAVOJSKÝ, Ján
2017 U20 5 Teams Tournament - 1. kolo - Nedeľa 2. 4. 2017
50074 Russia U20 vs. Slovakia U20 16:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ČAVOJSKÝ, JánČAVOJSKÝ, JánFRIDRICH, Vladimír, Ing.MÜLLNER, Róbert SYNEK, Šimon, Mgr.ŠEFČÍK, Peter, Mgr.
2017 U20 5 Teams Tournament - 2. kolo - Pondelok 3. 4. 2017
50075 Russia U20 vs. Finland U20 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr.ŠTEFIK, MiroslavKRAJČÍK, MartinGEGÁŇ, Tomáš, Bc.JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.
2017 U20 5 Teams Tournament - 2. kolo - Pondelok 3. 4. 2017
50076 Slovakia U20 vs. Czech Republic U20 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.STANO, Peter, Ing.MÜLLNER, Róbert VALO, JozefOROLIN, Michal, Mgr.
2017 U20 5 Teams Tournament - 3. kolo - Utorok 4. 4. 2017
50077 Czech Republic U20 vs. Russia U20 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC, DanielLOKŠÍK, PeterGEGÁŇ, Tomáš, Bc.VALO, JozefJUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.
2017 U20 5 Teams Tournament - 3. kolo - Utorok 4. 4. 2017
50078 EC Red Bull Salzburg U20 vs. Finland U20 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.KONC, JurajMÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr.JUNEK, Martin
2017 U20 5 Teams Tournament - 4. kolo - Streda 5. 4. 2017
50079 EC Red Bull Salzburg U20 vs. Russia U20 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.KONC, DanielŠTEFIK, MiroslavKRAJČÍK, MartinKOLLÁR, Miroslav
2017 U20 5 Teams Tournament - 4. kolo - Streda 5. 4. 2017
50080 Finland U20 vs. Slovakia U20 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.NOVÁK, Milan, Ing.MÜLLNER, Róbert VÝLETA, Roman, Ing., PhD.KACEJ, Lukáš, Mgr.
2017 U20 5 Teams Tournament - 5. kolo - Štvrtok 6. 4. 2017
50081 Finland U20 vs. Czech Republic U20 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing.ŠTEFIK, MiroslavKRAJČÍK, MartinVALO, JozefJUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.
2017 U20 5 Teams Tournament - 5. kolo - Štvrtok 6. 4. 2017
50082 Slovakia U20 vs. EC Red Bull Salzburg U20 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.KONC, JurajMÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr.GEGÁŇ, Tomáš, Bc.

Prípravné zápasy MS 18

Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Piatok 7. 4. 2017
50085 Russia U 18 vs. Latvia U 18 19:00 - ZŠ Petržalka NOVÁK, Milan, Ing.MĹKVY, Michal, Bc.FRIMMEL, Róbert, Mgr., PhD.SYNEK, Šimon, Mgr.
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Sobota 8. 4. 2017
50084 Slovakia U 18 vs. Czech rep. U 18 13:30 - ZŠ Žilina KRAMÁR, Dušan , Ing.ŠTEFIK, MiroslavVALACH, Miroslav, Ing.KOLLÁR, MiroslavROJÍK, Peter
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Sobota 8. 4. 2017
50083 Belarus U 18 vs. Switzerland U 18 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr.NOVÁK, Milan, Ing.KACEJ, Lukáš, Mgr.VÝLETA, Roman, Ing., PhD.BENEŠ, Ivan
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Nedeľa 9. 4. 2017
50086 Canada U 18 vs. Russia U 18 15:30 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing.KUBUŠ, JozefVÝLETA, Roman, Ing., PhD.KACEJ, Lukáš, Mgr.
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Pondelok 10. 4. 2017
50087 Finland U 18 vs. United States America U 18 15:30 - ZŠ Spišská Nová Ves LAUFF, Rudolf, Mgr.OROLIN, Tomáš, Bc.KORBA, Martin, Ing.JOBBÁGY, MartinFINDURA, MikulášFINDURA, Mikuláš
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Pondelok 10. 4. 2017
50088 Canada U 18 vs. Switzerland U 18 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VRÁBEL, Jozef, Ing.STANO, Peter, Ing.KONC, DanielTVRDOŇ, JozefSYNEK, Šimon, Mgr.VRÁBEL, Jozef, Ing.
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Pondelok 10. 4. 2017
50090 Latvia U 18 vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 19:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, PeterMÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Peter, Mgr.JUNEK, MartinJUNG, Roman, Ing.JUNG, Roman, Ing.
Prípravné zápasy MS 18 - 1. kolo - Pondelok 10. 4. 2017
50089 Slovakia U 18 vs. Sweden U 18 19:30 - ZŠ Poprad MARUŠIN, Jaroslav, Ing.SNÁŠEL, Vladimír, Ing.ŠTEFIK, MiroslavHOLIENKA, TomášKOLLÁR, MiroslavMARUŠIN, Jaroslav, Ing.