Prvý reprezentačný duel fanúšikov

24.05.2020, 20:20 hod
DNI
:
HODINY
:
MINÚTY
:
SEKUNDY
SVK SVK
vs
SVKCZE

Ukážme našim bratom,
ako fandia Slováci

Sú lepší fanúšikovia na Slovensku alebo v Česku? Teraz máme  šancu dokázať, že v tomto odvekom súboji majú jednoznačne navrch Slováci.

Pomôž vypredať virtuálnu hokejovú arénu. Zvíťazia fanúšikovia krajiny, ktorá bude mať v aréne viac obsadených sedadiel. Dáme to?

Prečo online duel ?

Nebyť pandémie koronavírusu, slovenskí a českí hokejisti by na seba narazili nielen v tradičnom aprílovom seriáli Euro Hockey Challenge, ale aj aj v základnej skupine na majstrovstvách sveta. A ktovie, možno by za priaznivých okolností dokráčali až do spoločného finále rovnako ako pred dvadsiatimi rokmi na šampionáte v Petrohrade.

Hoci sme sa na spoločné duely všetci tešili, koronavírus nám dal nečakanú stopku. Srdce pravého fanúšika však nezastavil. My to vieme, a preto sme spolu s Českým zväzom ľadového hokeja pre vás pripravili virtuálnu hokejovú bitku, ktorá vyvrcholí 24. mája.

Ako na to?

Vaša úloha je jednoduchá - vypredať online Arénu Guta Staršieho a obsadiť v nej viac sedadiel ako Česi.

Mimochodom, viete že Aréna Guta Staršieho je pomenovaná po legendárnej trénerskej dvojici Karel Gut - Ján Starší, ktorá v 70. rokoch doviedla československú hokejovú reprezentáciu až dvakrát k zlatým medailám na majstrovstvách sveta?

Predaj lístkov prebieha od 11. mája a trvá do nedele 24. mája.

Vstupenky v sieti Ticketportál tickets

Tickets

To však nie je všetko!

Historicky prvý reprezentačný duel fanúšikov Slovenska a Česka vyvrcholí 24. mája, v deň pôvodne plánovaného finálového zápasu na majstrovstvách sveta vo Švajčiarsku, živým online prenosom!

Alternate Text

Tromi virtuálnymi tretinami vás bude sprevádzať moderátor Slavo Jurko. Súčasťou živého prenosu bude aj súťaž o skvelé ceny, zábavné výzvy pre slovenských a českých hokejistov a tiež e-hokejový zápas hviezd NHL.

Čo môžeš vyhraťpartneri