Reprezentácia SR 18 / SVK U18

Reprezentácia SR / National Teams Exhibition games

/ Príp. stretnutia U18

Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
4:8
30.05.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
5:4 sn
31.05.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
1:5
18.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
:
21.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
4:3
22.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
4:7
23.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
5:5
24.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 bieli Slovakia U18 bieli
5:4
25.07.2019
Slovakia U18 modrí Slovakia U18 modrí
Slovakia U18 Slovakia U18
4:1
29.07.2019
Slovakia U17 Slovakia U17
Slovakia U18 Slovakia U18
6:2
30.07.2019
Slovakia U17 Slovakia U17
Slovakia U18 Slovakia U18
1:4
03.08.2019
Canada U18 Canada U18
HK Levice HK Levice
6:4
14.08.2019
Slovakia U18 Slovakia U18

2019 U18 Hlinka Gretzky Cup

Skupina B / Group B, Piešťany

Slovakia U18 Slovakia U18
2:3
05.08.2019
Sweden U18 Sweden U18
Slovakia U18 Slovakia U18
3:4 pp
06.08.2019
USA U18 USA U18
Slovakia U18 Slovakia U18
1:2 pp
07.08.2019
Russia U18 Russia U18
Slovakia U18 Slovakia U18
7:5
09.08.2019
Switzerland U18 Switzerland U18

O umiestnenie / PlayOff - Piešťany

Slovakia U18 Slovakia U18
2:3
05.08.2019
Sweden U18 Sweden U18
Slovakia U18 Slovakia U18
3:4 pp
06.08.2019
USA U18 USA U18
Slovakia U18 Slovakia U18
1:2 pp
07.08.2019
Russia U18 Russia U18
Slovakia U18 Slovakia U18
7:5
09.08.2019
Switzerland U18 Switzerland U18

Extraliga juniorov

/ Základná časť

Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
3:5
04.09.2019
HKM Zvolen HKM Zvolen
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
1:6
05.09.2019
HC‘05 Banská Bystrica HC‘05 Banská Bystrica
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
1:3
11.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
MHA Martin MHA Martin
5:4
13.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
2:3
14.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
MHKM Skalica MHKM Skalica
18:30
18.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
MMHK Nitra MMHK Nitra
17:00
20.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
17:00
25.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
HC Košice HC Košice
17:00
27.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
15:45
28.09.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
02.10.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
04.10.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
09.10.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
HC‘05 Banská Bystrica HC‘05 Banská Bystrica
17:00
11.10.2019
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
16.10.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
12:00
18.10.2019
MHA Martin MHA Martin
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
23.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
25.10.2019
HC Košice HC Košice
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
30.10.2019
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
Reprezentácia SR 18 Reprezentácia SR 18
17:00
01.11.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica

1. hokejová liga

/ I. časť Základná

Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
17.09.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
24.09.2019
HK Levice HK Levice
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
08.10.2019
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
15.10.2019
HK Skalica HK Skalica
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
22.10.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
17.11.2019
MsHK DOXXbet Žilina MsHK DOXXbet Žilina
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
19.11.2019
HK Martin HK Martin
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
24.11.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
26.11.2019
Bratislava Capitals Bratislava Capitals
Reprezentácia SR Reprezentácia SR
17:00
01.12.2019
MHK TSS GROUP Dubnica MHK TSS GROUP Dubnica