Ženská osemnástka nenecháva nič na náhodu, po dvoch týždňoch absolvuje ďalší tréningový kemp

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenská hokejová reprezentácia žien do 18 rokov absolvuje po dvojtýždňovej prestávke ďalší zdokonaľovací výcvikový kemp. Pôjde už o tretí takýto tábor v priebehu šiestich týždňov. Vrcholom sezóny budú pre zverenkyne trénera Petra Kúdelku decembrové domáce Majstrovstvá sveta IIHF, na ktoré sa chcú prirpaviť čo najlepšie a nenechať nič na náhodu. 

V súvislosti s tým nominuje SZĽH realizačný tím a 27 hráčok SR Ženy 18.

 

Nominácia tímu SR Ženy "18" na zdokonaľovací výcvikový tábor v Bratislave (8.10.2019):

Hráčky podľa klubov
Emma DONOVALOVÁ HC 05 Banská Bystrica
Zuzana GÁLISOVÁ HC 05 Banská Bystrica
Nikola JANEKOVÁ HC 05 Banská Bystrica / ŽHKm Zvolen
Hana FANČOVIČOVÁ HK Bratislava
Tamara FABRIOVÁ HOBA Bratislava
Emma Bianka ŽIVČÁKOVÁ HO Hamikovo Hamuliakovo
Natália NAGYOVÁ HK Levice
Viktória KUČEROVÁ HC 07 Detva
Tereza BELKOVÁ HK Brezno
Nina CENGELOVÁ MHK Dolný Kubín
Lily STERN HK Lokomotíva Nové Zámky / MHK Martin
Nikola ZIMKOVÁ HK Lokomotíva Nové Zámky / MHK Martin
Ema JAŠKOVÁ MŠHK - mládež Prievidza / MHK Martin
Ema GÁLISOVÁ HC Topoľčany
Mária NEMČEKOVÁ HK Trnava
Eva Petronela GÁLIKOVÁ ŽHKm Zvolen / HKM Zvolen - mládež
Laura JANCSÓOVÁ MMHK Nitra
Kristína SLOVÁKOVÁ MMHK Nitra
Nina HUDÁKOVÁ HC Košice/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Laura MEDVIĎOVÁ HK Mládež Michalovce / ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Sarah MAĎARČIKOVÁ HK Mládež Michalovce / ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Petra BLAŽEKOVÁ ŽHK Poprad / HK ŠKP Poprad
Emília LESKOVJANSKÁ ŽHK Poprad / HK ŠKP Poprad
Sarah NILABOVIČOVÁ HK ŠKP Poprad / ŽHK Poprad
Veronika ČORŇÁKOVÁ Prešov Penguins
Alexandra ŠTETIAROVÁ VSK Technika Brno (ČR)
Lea GLOSÍKOVÁ HC Lvi Břeclav (ČR)
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Zuzana DOBIAŠOVÁ HC ŠKP Bratislava
Barbora KAPIČÁKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Aneta KUŠMÍREKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Simona MACKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Martina VRBINSKÁ HC ŠKP Bratislava
Emma PLANKENAUEROVÁ HC Petržalka 2010 Bratislava / HC ŠKP Bratislava
Júlia ČILLIKOVÁ HOBA Bratislava
Laura Mária MIHALIKOVÁ HK Slovan Gelnica
Jessica ŠILEROVÁ HC Košice / ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Paula MANDELÍKOVÁ HK Levice
Kristína KLAPICOVÁ HK HAVRANI Piešťany
Zuzana RUŠČINOVÁ ŽHK 2000 Šarišanka Prešov / HK Humenské Levy
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Tréner Peter Kúdelka
Tréner Michal Dostál
Tréner Tomáš Segíň
Tréner Michal Hreus
Tréner Richard Turaz
Tréner brankárok Roman Mega
Konzultant Matej Ševčík

Zraz nominovaných je 8.10.2019 (utorok) do 09:30 na Zimnom štadióne V. Dzurillu v Bratislave (Ružinov). Predpokladané ukončenie akcie bude 8.10.2019 o 15:00.