Vo Zvolene sa uskutoční výcvikový tábor brankárov, v nominácii figuruje 35 mien

BRATISLAVA (SZĽH) - V príprave na novú hokejovú sezónu čaká talentovaných mladých brankárov výcvikový tábor určený pre chlapcov z reprezentačných kategórií do 20, 18, 17 a 16 rokov. Trojdňový kemp sa uskutoční vo zvolenskej ICE Aréne od pondelka 24. júna do stredy 26. júna.

V nominácii na letný výcvikový tábor brankárov figuruje 35 mien vrátane účastníkov mládežníckych svetových šampionátov. Pripravovať sa budú pod vedením hlavného trénera Jána Lašáka a jeho asistentov Petra Kosu, Maximiliana Baču, Adama Štepanovského a Dominika Antalu. V rámci vzdelávacieho programu budú zapojení do podujatia aj Nicolas Boško, Matej Kristín, Maximilián Lednický a Ramón Sopko.

Nominácia na výcvikový tábor brankárov vo Zvolene (24. - 26. 6. 2024)

SR 20
Patrik KLIMENT BARANI Banská Bystrica
Martin HARONIK HC SLOVAN Bratislava
Jakub IRSÁK MMHK Nitra
Alan LENĎÁK MMHK Nitra
Benjamín VARŠA HK Spišská Nová Ves
Richard RAFAJ HK DUKLA Trenčín
Šimon ŽILLE VLCI Žilina-mládež
Damian SLÁVIK Guelph Storm/Kan.
Samuel URBAN Arizona State University/USA
Lukáš FÜRSTEN (24.06.) Danbury Jr. Hat Tricks/USA
Sebastián BODNÁR New Hamphire Mountain Kings/USA
Sebastián PRIBULA Northwood School/USA
SR 18
Roberto Leonardo HENRIQUEZ HC SLOVAN Bratislava
Michal PRÁDEL MHK Dolný Kubín
Šimon KRČMÁR MMHK Nitra
Ondrej ŠÁLY MŠK Púchov
Viktor FERENC HK Spišská Nová Ves
Patrik BREZÁNI HKM Zvolen
Jakub HÁJEK Rytíři Kladno/ČR
Matúš IVANIŠ Oakmoor Academy Patriots/USA
SR 17
Roderik URBAN MMHK Nitra
Jakub SEDLÁČEK ŠHK 37 Piešťany
Dávid DVOŘÁK HK DUKLA Trenčín
Samuel HRENÁK HK DUKLA Trenčín
Tobias Marek ONDAVSKÝ HKM Zvolen
Krištof KRNÁČ HKM Zvolen-mládež
Denis ČELKO HC Oceláři Třinec/ČR
Filip VAVRO Seacoast Performance Academy/USA
SR 16
Filip HORNÁČEK HC SLOVAN Bratislava-mládež
Samuel ČERVINKA HC Košice
Jakub HUSÁR HC Košice
Tobiáš PČOLKA HC Lamač
Jakub Jozef BAČÉ MHA Martin
Eduard MANDELÍK MMHK Nitra
Adam PARIĽÁK HK Sabinov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Chelsea Jeanette KUBEK
Hlavný tréner Ján LAŠÁK
Asistenti trénera

Dominik ANTALA, Maximilian BAČA,
Peter KOSA, Adam ŠTEPANOVSKÝ

Vzdelávací program Nicolas BOŠKO, Matej KRISTÍN,
Maximilián LEDNICKÝ, Ramón SOPKO
Kondičný tréner Marcel MACÍK
Lekár Ján MELICH
Masér Marek GIERTL

Náhradníci (na telefonické zavolanie): BARANI Banská Bystrica – Bruno BOJTOŠ, HOBA Bratislava – Alex DEBRECKÝ, HC SLOVAN Bratislava-mládež – Andrej ZAJAROŠ, HK RUŽINOV´99 Bratislava – Michal DUBEK, HK Spartak Dubnica – Tomáš MORÁVEK, HC Košice – Kristián KRAFČÍK, mládež MHK 32 Liptovský Mikuláš – Matej MITURA, HK Dukla Michalovce-mládež – Brian MAJERČÍK, HK Nové Mesto nad Váhom – Lukáš MALÁK, HK Lokomotíva Nové Zámky – Tomáš BOTKA, HK Iskra Partizánske – Tomáš ŠTEPKA, HK HAVRANI Piešťany – Tobias PAPULÁK, HK ŠKP Poprad – Martin BEŇO, HC Prešov – František KRÁLIK, MŠHK-mládež Prievidza – Štefan PATÁK, MŠK Púchov – Šimon ŠIMUNČÍK, HK Sabinov – Patrik ANGELOVIČ, MHKM Skalica – Denis DERMÍŠEK, Matyas KOVALOVSKÝ, HKM Zvolen-mládež – Samuel KUPEC, VLCI Žilina-mládež – Marek LACO, Jungadler Mannheim (GER) – Sebastián MARTINKO.