BANSKÁ BYSTRICA (SZĽH) - Tréner brankárov slovenskej seniorskej hokejovej reprezentácie Ján Lašák privíta na tréningovom kempe v Banskej Bystrici 36 brankárov s ročníkom narodenia 2005 a starší. Trojdňový zdokonaľovací kemp povedú s Lašákom aj tréneri Martin Klempa, Peter Kosa, Jozef Urdák a Michal Zemančík s cieľom sledovať vývoj jednotlivých brankárov, poskytnúť im priestor na zdokonaľovanie a tiež motivovať do ďalšej práce v klube.
Hráči podľa klubov | ||
SR20 | ||
Eugen RABČAN | HK Spišská Nová Ves | |
Roman RÝCHLIK | HK ŠKP Poprad | |
Matej BÁTORY | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Dávid BORÁK | MHKM Skalica | |
Tomáš HRUŠÍK | MŠK Púchov | |
SR18 | ||
Ádám BEKE (do 14.8.) | HC Slovan Bratislava | |
Jozef Michal BUKAS | MHk 32 Liptvoský Mikuláš | |
Pavol MAŤOVČÍK | MHA Martin | |
Jakub SIHELSKÝ | MsHKM Žilina | |
SR17 | ||
Dominik BOVAN | HC Slovan Bratislava | |
Sebastián RUSNÁK | HC Slovan Bratislava | |
Šimon ŠIMKO | HK Brezno | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Jakub IRSÁK | MMHK Nitra | |
Tobiáš IGLOVSKÝ | HK Trnava | |
Martin HALAMA | HKM Zvolen | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Erik ŠEBO | HC Motor Č.Budějovice (ČR) | |
SR16 | ||
Patrik JURČÁK | HC Košice | |
Maximilián LEDNICKÝ | MHA Martin | |
Adam GAJAN | HK ŠKP Poprad | |
Adam GERHARDT | HK DUKLA Trenčín | |
Matej VEREŠ | HK DUKLA Trenčín | |
Marek KÁN | HKM Zvolen - mládež | |
Matej DÚBRAVSKÝ | HKM Zvolen - mládež | |
SR15 | ||
Oliver PUŠKÁR | HC 05 Banská Bystrica | |
Michal DUBEK | HK RUŽINOV 99 Bratislava | |
Maroš LONGAUER | HK Brezno | |
Alexej KANÁS | MHA Martin | |
Dávid IRSÁK | MMHK Nitra | |
Dominik ŽIDEK | HK 95 Považská Bystrica | |
Samuel URBAN | MŠK Púchov | |
Lukáš FÜRSTEN | HK DUKLA Trenčín | |
Adrián SCHERHAUFER | HK Trnava | |
Šimon ŽILLE | HK Trnava | |
Dominik BOTKA | Hokejová Akadémia Z. Cígera 21 | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažérka | Katarína Válkyová | |
Tréner | Ján Lašák | |
Asistent trénera | Martin Klempa | |
Asistent trénera | Peter Kosa | |
Asistent trénera | Jozef Urdák | |
Asistent trénera | Michal Zemančík | |
Vzdelávací program | Maximilián Bača | |
Vzdelávací program | Stanislav Mojdiš | |
Vzdelávací program | Marián Richter | |
Vzdelávací program | Peter Ševela | |
Vzdelávací program | Dušan Vlk | |
Lekár | MUDr. Oto Lobodáš | |
Masér | Maroš Solenský |
Zraz nominovaných je 13.8.2019 (utorok) do 10:45 na Zimnom štadióne v Banskej Bystrici. Ukončenie akcie bude 15.8.2019 o 15:30.