Užite si šampionát v originálnom drese alebo v novej kolekcii fanúšikovského oblečenia

BRATISLAVA (SZĽH) – Majstrovstvá sveta v hokeji v lotyšskej Rige a fínskom Tampere odštartujú už o pár dní a vy stále neviete v čom budete fandiť našim hráčom? Nevadí, máme pre vás riešenie. Navštívte webstránku jediného oficiálneho fanshopu Slovenského zväzu ľadového hokeja a užite si turnaj v originálnom drese alebo v novej kolekcii fanúšikovského oblečenia.

Náš fanshop ponúka všetko, čo potrebuje fanúšik počas majstrovstiev sveta. K dispozícii sú repliky reprezentačných dresov, v ktorých hráva prípravné zápasy národný tím. Môžete si vybrať medzi sublimovaným a vyšívaným variantom v bielej aj modrej farbe. Nechýbajú taktiež nové fanúšikovské tričká s logom Hockey Slovakia v bielej aj modrej farbe, mikiny, šál alebo šiltovka. A to nie je všetko, sortiment budeme postupne rozširovať. 

Slovenská hokejová reprezentácia odštartuje účinkovanie na majstrovstvách sveta v piatok 12. mája o 15.20 h SELČ súbojom proti Česku. V základnej B-skupine hranej v Aréne Riga ďalej nastúpi proti Lotyšom (13. 5.), Kanaďanom (15. 5.), Švajčiarom (18. 5.), Kazachom (19. 5.), Slovincom (21. 5.) a Nórom (23. 5.). 

Podporte našich hokejistov v reprezentačných farbách priamo na štadióne alebo pri sledovaní televíznych prenosov, ktoré odvysiela RTVS. Pre nákup dresov a fanúšikovského oblečenia stačí kliknúť TU