Trenčín trikrát skóroval v rozmedzí 27 sekúnd, napriek tomu prehral v Miškovci

MIŠKOVEC 15. januára (SITA) - Hokejisti Dukly Trenčín prehrali v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže s Miškovcom 4:5 po samostatných nájazdoch.

Pre domácich sa stretnutie vyvíjalo veľmi dobre. Bálint Magosi v 33. min zaznamenal svoj druhý gól v zápase, čím poslal Miškovec do vedenia 3:1. Po skončení druhej tretiny však mohli byť spokojnejší hostia. Trenčania v priebehu 27 sekúnd zaznamenali až tri góly, keď postupne skórovali Marek Hecl, Radek Dlouhý a obranca Martin Rýgl. Zverenci Glena Hanlona sa však nevzdali. Spomínaný domáci kapitán dvanásť sekúnd pred koncom skompletizoval hetrik a poslal zápas do predĺženia. Napokon rozhodla až siedma séria nájazdov, v ktorej na rozdiel od Ondreja Mikulu skóroval domáci útočník Nikandrosz Galanisz. Trenčín prehral piaty zápas vonku po sebe a pred ôsmim Miškovcom má v tabuľke už len dvojbodový náskok.

DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) - HK Dukla Trenčín 5:4 po sam. nájazdoch (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 11. Kulmala (Galanisz, Pance), 19. Magosi (J. Milam), 33. Magosi (Galanisz), 60. Magosi (J. Milam), rozhodujúci sam. nájazd Galanisz - 11. Ölvecký (Sojčík), 36. M. Hecl (Sádecký), 36. Dlouhý, 36. Rýgl (Radivojevič)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky 2:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Fridrich, Štefik - Smrek, Gajan
počet divákov: 1010

Miškovec: Vay - D. Kiss, N. Crawford, Láda, Szirányi, J. Milam, Göz, T. Slovák - Kulmala, J. Vas, Pance - Magosi, Loiseau, R. Harrison - Somogyi, Galanisz, Miskolczi - Vojtkó
Trenčín: Šimko - Starosta, Rýgl, Frühauf, Cebák, L. Bohunický, Gula, T. Bokroš - Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - O. Mikula, Dlouhý, T. Varga - Obuchov, J. Švec, D. Hudec - J. Pardavý ml.