Trenčín natiahol víťaznú sériu, Poprad zdolal po predĺžení

TRENČÍN 13. októbra (SITA) - Víťazná séria hokejistov Dukly Trenčín trvá aj po piatkovom stretnutí Tipsport ligy 2017/2018, v ktorom zdolali HK Poprad 3:2 po predĺžení.

Trenčania boli na pokraji svojej prvej prehry v ročníku, ale minútu a 45 sekúnd pred koncom tretej tretiny vybojoval predĺženie Tibor Varga. Nájazdy nepripustil 43 sekúnd pred koncom predĺženia Peter Sojčík a ukončil sedemzápasovú šnúru výhier Popradčanov.

HK Dukla Trenčín - HK Poprad 3:2 po predlžení (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)

Góly: 28. Dlouhý, 59. T. Varga (Cebák, Frühauf), 65. Sojčík (O. Mikula) - 49. J. Majdan (Davydov, Š. Fabian), 50. Svitana (Abdul)
Vylúčení: 6:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali Baluška, D. Konc - Šefčík, Beniač, 3259 divákov

Kompletné štatistiky zo zápasu

Trenčín: M. Valent - Starosta, L. Romančík, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, Adam Themár, Jakubec - Radivojevič, Ölvecký, Bezúch - Sojčík, Bulík, T. Varga - O. Mikula, Dlouhý, Gašparovič - J. Švec, J. Pardavý ml., D. Hudec
Poprad: Ivanov - Davydov, Š. Fabian, P. König, D. Brejčák, Jáchym, McDowell, Dinda, Zadražil - J. Majdan, Heizer, Ježek - Svitana, Mlynarovič, Abdul - Matúš Paločko, Matej Paločko, Bogoslovskij - D. Bondra, Lichanec, Martančík