Tímy žien do U16 a U18 absolvujú tréningový tábor v Púchove

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčky tímov SR ženy U16 a U18 na spoločný Výcvikový tábor v Púchove v termíne 29.07.-01.08.2020.

Nominácia tímov SR ženy 16 a SR ženy 18 na Výcvikový tábor vo Zvolene

Hráči podľa klubov
Emma Donovalová HC 05 Banská Bystrica
Lea Giertlová HC 05 Banská Bystrica
Nikola Janeková HC 05 Banská Bystrica
Lea Glosíková HC ŠKP Bratislava
Simona Macková HC ŠKP Bratislava
Kristína Slováková HC ŠKP Bratislava
Hana Fančovičová HK Bratislava
Zuzana Dobiašová HOBA Bratislava
Tamara Fabriová HOBA Bratislava
Tereza Belková HK Brezno
Lívia Debnárová HC 07 Detva
Viktória Kučerová HC 07 Detva
Emma Bianka Živčáková HO Hamikovo Hanuliakovo
Klára Macková HK Humenské Levy
Nina Hudáková HC Košice
Barbora Kapičáková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Nina Štrbáková MHK Martin
Laura Medviďová HK Mládež Michalovce
Laura Jancsóová MMHK Nitra
Lily Stern HK Lokomotíva Nové Zámky
Nikola Zimková HK Lokomotíva Nové Zámky
Andrea Klimantová HK Iskra Partizánske
Kristína Klapicová HK Havrani Piešťany
Sarah Nilabovičová HK ŠKP Poprad
Emília Leskovjanská ŽHK Poprad
Tatiana Blichová Prešov Penguins
Zuzana Ruščinová ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Romana Halušková MŠK Púchov
Aneta Kušmíreková HK 91 Senica
Mária Nemčeková HK Trnava
Petronela Eva Gáliková ŽHKm Zvolen
Martina Vrbinská MsHKM Žilina
Alexandra Štetiarová VSK Technika Brno (CZE)
Tereza Lahová Rapperswil Jona Lakers (SUI)
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Lilien Beňáková HC 05 Banská Bystrica
Zuzana Gálisová HC 05 Banská Bystrica
Janka Gmiterková Mládež HC 46 Bardejov
Bibiána Šlauková HK Brezno
Laura Mária Mihaliková HC Slovan Gelnica
Veronika Čorňáková Prešov Penguins
Ema Gálisová HC Topoľčany
Paula Mandelíková HC Zlaté Moravce
Ivana Látková MsHKM Žilina
REALIZAČNÝ TÍM
Generálna manažérka Lubomíra Kožanová
Manažérka Zuzana Moravčíková
Hlavný tréner Peter Kúdelka
Trénerka Barbora Kežmarská
Trénerka Gabriela Sabolová
Trénerka Martina Staroňová
Tréneri brankárok Ján Cpin, Monika Kvaková
Lekár MUDr. Rajmund Szikora
Masér Ľubomír Baka

Zraz nominovaných je 29.07.2020 (streda) do 12:00 na Zimnom štadióne v Púchove. Ukončenie akcie bude 01.08.2020 o 16:30.