SR 18 medzi juniormi: vysoká výhra s Piešťanmi i prehra s Hobou v predĺžení

BRATISLAVA (SZĽH) - Výber SR 18 hrá svoju prvú sezónu v Extralige juniorov. V sobotu jeho hráči vysoko vyhrali nad tímom HK Havrani Piešťany 6:0, v nedeľu však prehrali s klubom HOBA Bratislava 1:2 po predĺžení. Zverenci trénera Antona Bartánusa majú v rámci ligovej súťaže zatiaľ na konte štyri víťazstvá a tri prehry, tú poslednú práve v samostatných nájazdoch.

Tím SR 18 v oddychovom čase

Extraliga juniorov / výsledky:

7. kolo - sobota 26. septebra 2015:
SR "18" - HK HAVRANI Piešťany 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
20. Liška, 21. Václav, 28. Havrila, 34. Fafrák, 46. Dlapka, 56. Vašaš
Vylúčenia: 6:6, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0

8. kolo - nedeľa 27. septembra 2015:
SR "18" - HOBA Bratislava 1:2 po samostatných nájazdoch (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
56. Krempaský - 52. a 64. Guryča
Vylúčenia: 2:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Anton Bartánus (tréner SR 18): V sobotu sme nastúpili na väčšej ploche liptovskomikulášskeho štadióna a presadili sme sa hlavne kombinačne. V nedeľu sme hrali v menšej hale, a bol to opäť dynamický zápas. Proti nám stál ale výborný brankár, ktorého sme aj napriek veľkej streleckej prevahe prekonali len raz. V predĺžení sme po hrubej individuálnej chybe duel prehrali, ale aj napriek tomu nám zápas ukázal to, čo sme očakávali.