SR 15 ženy: nominácie regionálnych výberov na turnaj vo Vranove nad Topľou

BRATISLAVA - Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov (ročník 2004 a mladšie) vo Vranove nad Topľou. Turnaj sa uskutoční v dňoch 18.-20. apríla za účasti štyroch regionálnych výberov zo západu, stredo-západu, stredného a východného Slovenska. V nasledujúcich tabuľkách prinášame nominácie všetkých štyroch výberov.

Zraz všetkých nominovaných hráčok je vo štvrtok 18. apríla na Zimnom štadióne vo Vranove nad Topľou v týchto časoch:
Tím VÝCHOD do 14:30
Tím STRED do 15:30
Tím ZÁPAD do 16:00
Tím STREDO-ZÁPAD do 17:00

Predpokladané ukončenie akcie bude v sobotu 20. apríla o 16:30.

Nominácia SR "15" tímu ZÁPAD na Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov (18. – 20. 04. 2019)

Júlia Čillíková HOBA Bratislava
Zuzana Dobiášová HOBA Bratislava
Lea Glosíková HOBA Bratislava
Simona Macková HOBA Bratislava
Simona Hupková HO Hamikovo Hamuliakovo
Alexandra Kopčeková MMHK Nitra
Kristína Slováková MMHK Nitra
Laura Jancsóová MMHK Nitra / HC Zlaté Moravce
Tatiana Vlčková HK Iskra Partizánske
Sarah Grznárová HK Havrani Piešťany
Kristína Klapicová HK Havrani Piešťany
Lucia Rusnáková HK Havrani Piešťany
Vanessa Sameková HK 91 Senica
Ema Gálisová HC Topoľčany
Natália Nagyová HC Topoľčany
Bianka Kostková HK Trnava
Hana Krákorová HK Trnava
Alica Juríková HC Zlaté Moravce
Ella Pavlíková HC Zlaté Moravce / HK Levice
Mária Kazei HC Brumov-Bylnice (ČR)
Alexandra Tomasová EHC Bad Aibling (Nem.)
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Vanesa Khayat HK Ružinov / HC Petržalka
Karin Dobiašová HK Iskra Partizánske
Lucia Líšková HK Dukla Trenčín
Lucia Sokolíková HK Dukla Trenčín
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Konzultant Matej Ševčík
Trénerka Monika Kvaková
Tréner Roman Mega

Nominácia SR "15" tímu STREDO-ZÁPAD na Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov (18. – 20. 04. 2019)

Lilien Beňáková HC '05 Banská Bystrica
Hana Fančovičová HK Bratislava
Lujza Blašková HOBA Bratislava
Michaela Sophia Paulínyová HOBA Bratislava
Emma Plankenauerová HC Petržalka 2010 / HK Ružinov '99 Bratislava
Alexandra Mateičková HK Ružinov '99 Bratislava
Lea Giertlová HK Brezno
Lívia Debnárová HC 07 Detva / HK Brezno
Viktória Kučerová HC 07 Detva / HC Lučenec
Nina Cengelová MHK Dolný Kubín
Michaela Feníková HK Levice
Michaela Katarína Senková HK Lokomotíva Nové Zámky
Kristína Taricsová HK Lokomotíva Nové Zámky
Ema Tóthová HK Lokomotíva Nové Zámky
Lily Stern HK Lokomotíva Nové Zámky / ŽHKm Zvolen
Sandra Halušková MŠK Púchov
Ema Chocholáčková MHKM Skalica
Rebeca Markovičová MHKM Skalica
Alexandra Michalíková MHKM Skalica
Mária Nemčeková HK Trnava
Alexandra Štetiarová HK Trnava / HC ŠKP Bratislava
Ivana Látková MsHKM Žilina
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Lara Görcs HO Hamikovo Hamuliakovo
Lenka Karkošková HK Levice
Liana Tomaštíková HK Lokomotíva Nové Zámky
Sofia Šátková MHKM Skalica
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Konzultant Matej Ševčík
Trénerka Barbora Kežmarská
Tréner Peter Kúdelka

Nominácia SR "15" tímu STRED na Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov (18. – 20. 04. 2019)

Emma Donovalová HC '05 Banská Bystrica
Nikola Janeková HC '05 Banská Bystrica / ŽHKm Zvolen
Tereza Belková HK Brezno
Eliška Fašková HK Brezno
Antónia Kaniariková HK Brezno
Emma Smidová HK Brezno
Laura Turňová HK Brezno
Lucia Gašparíková MHK Dolný Kubín
Jessica Šilerová HC Košice / Ice Dream Košice
Petronela Hajduková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Barbora Kapičáková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš / ŽHK Poprad
Zuzana Gálisová HC Lučenec
Vanesa Gancárová MHK Martin
Mariana Sumegová HK Altis Orava
Perla Jancová HK Iskra Partizánske
Vanesa Mejsnarová HK '95 Považská Bystrica
Ema Lacová MŠHK - mládež Prievidza
Silvia Veselovská MŠHK - mládež Prievidza
Sofia Bodjanová MŠK Púchov
Gabriela Lačná HC Bulls Vranov
Nela Lopušanová MsHKM Žilina
Viktória Srbová MsHKM Žilina
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Noémi Pápištová HK Spiš Indians Levoča
Tatiana Korčeková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Nina Štrbáková MHK Martin
Charlotte Vangoríková MHK Martin
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Konzultant Matej Ševčík
Tréner Ján Cpin
Trénerka Martina Staroňová

Nominácia SR "15" tímu VÝCHOD na Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov (18. – 20. 04. 2019)

Janka Gmiterková Mládež HC 46 Bardejov
Martina Mézešová Mládež HC 46 Bardejov
Daša Paraničová Mládež HC 46 Bardejov / ICE Dream Košice
Bianka Masláková MHK Dolný Kubín
Laura Mária Mihaliková HK Slovan Gelnica / HK Spišská Nová Ves
Nina Chovancová MHK Humenné
Klára Macková MHK Humenné
Nina Hudáková HC Košice / ŽHK Poprad
Michaela Tomková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Jazmína Večerková HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Sarah Maďarčíková HK Mládež Michalovce / ŽHK 2000 Šarišanka
Laura Medviďová HK Mládež Michalovce / ŽHK 2000 Šarišanka
Sarah Nilabovičová HK ŠKP Poprad / ŽHK Poprad
Tatiana Blichová P.H.K. Prešov
Veronika Čorňáková P.H.K. Prešov / HK Sabunov
Zuzana Ruščinová ŽHK 2000 Šarišanka Prešov / MHK Humenné
Eliška Hanzoková HK Spišská Nová Ves
Sofia Hanzoková HK Spišská Nová Ves
Vanessa Jendrálová HK Spišská Nová Ves
Katarína Rychlíková MŠKM Trebišov
Nikola Komloš MŠKM Trebišov / HK Sršne Košice
Anna Baníková HC Bulls Vranov
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie)
Katarína Šimkaninová MHK Humenné
Alexandra Puchľáková HK Mládež Michalovce
Simona Petrásová HK ŠKP Poprad
Ema Ružbacká P.H.K. Prešov / ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Konzultant Matej Ševčík
Trénerka Gabriela Sabolová
Tréner Tomáš Segíň


Odporúčame