Slovenský zväz ľadového hokeja potvrdil partnerstvo s DrWitt

BRATISLAVA (SZĽH) - Značka minerálnej vody s vitamínmi DrWitt sa pre nadchádzajúce dve sezóny stáva oficiálnym nápojom slovenského hokeja a slovenskej hokejovej reprezentácie. Partnerstvo sa konkrétne týka seniorských reprezentačných výberov mužov aj žien a mládežníckych reprezentácií vrátane projektu centralizovanej prípravy SR18.

Slovenský zväz ľadového hokeja a spoločnosť Maspex, do ktorej portfólia značka DrWitt patrí, si vyskúšali spoluprácu počas prestížneho medzinárodného turnaja Hlinka Gretzky Cup. Na základe spokojnosti teraz podpísali obe strany spoluprácu do konca sezóny 2024/2025.  

„Tešíme sa zo spolupráce so spoločnosťou Maspex a sme radi, že naše reprezentačné výbery budú mať k dispozícii kvalitný pitný režim. Veríme, že aj vďaka tomuto partnerstvu posunieme slovenský hokej dopredu a spoločne sa budeme tešiť z ďalších úspechov našich reprezentácií, z rozvoja hokeja a výchovy hokejistov či úspešných mladých ľudí s pozitívnym vzťahom k pohybu a zdravému životnému štýlu,“ povedal riaditeľ Marketingu SZĽH Miloš Lalka.

„Vážime si dohodnutú spoluprácu a spojenie našej značky DrWitt s jedným z najatraktívnejších športov na Slovensku. Sme radi, že DrWitt bude k dispozícii hráčom vo všetkých reprezentačných kategóriách a podporí ich kvalitný pitný režim, tak potrebný pre vrcholové výkony. Fandíme slovenskej reprezentácii a týmu A želáme úspech na majstrovstvách sveta, ktoré sa v jari budúceho roka uskutočnia v Prahe,“ uviedla generálna riaditeľka spoločnosti Maspex, Wioleta Czaja.