Slovenská dvadsiatka získala prvé tri body v sezóne

NOVÉ ZÁMKY 14. septembra (SITA) - Hokejisti slovenskej dvadsiatky zvíťazili v stretnutí 3. kola Tipsport extraligy na ľade Nových Zámkov 5:3.

Prvýkrát v novom ročníku najvyššej slovenskej súťaže bodovali naplno. O ich triumfe rozhodla prostredná časť druhej tretiny, keď mladíci dokázali v priebehu štyroch minút tromi gólmi ujsť svojmu súperovi z nerozhodného stavu 1:1 na 4:1.

HC Nové Zámky - HK Orange 20 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Góly: 9. D. Rehák (Dubec), 33. Prapavessis (Š. Novotný, Salija), 55. Zbořil (Kovačevič, Plášil) - 15. Šmída (Dlapka, Marcinek), 28. V. Vybiral (Čacho, Zeleňák), 31. Marcinek (Hílek), 32. Vašaš (Čacho), 60. N. Jaško (Mesaroš)
Vylúčení: 5:4, presilovky 1:0, oslabenia 0:0, rozhodovali: Goga, J. Konc - Synek, Výleta, 623 divákov

Kompletné štatistiky zo zápasu.

Nové Zámky: Romančík (31. V. Kováč) - Kovačevič, Plášil, Prapavessis, Salija, Martin Chovan, Deyl, Hain, Roupec - Schultz, R. Špirko, R. Varga - Zbořil, Š. Novotný, Surovka - Tibenský, Dubinin, Lantoši - B. Fábry, D. Rehák, Dubec
HK Orange 20: Durný - Forrai, Hílek, Zeleňák, Švarc, Dlapka, Matejovič, Krempaský, Kuna - Mesaroš, Kundrik, N. Jaško - Vašaš, Čacho, V. Vybiral - Marcinek, Šmída, Smolka - Václav, Bjalončík, Múčka