Slováci nastúpia proti Švajčiarsku v Humennom, SZĽH spúšťa predaj lístkov

BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenská hokejová reprezentácia otvorí program prípravy na májové majstrovstvá sveta dvojzápasom proti Švajčiarsku. Vo štvrtok 11. apríla a v piatok 12. apríla od 16.30 h nastúpi v rámci podujatia Kaufland Challenge v Humennom, kde sa dosiaľ v ére samostatnosti nikdy nepredstavila. Lístky na sedenie na dvojzápas proti Švajčiarom sú k dispozícii v sieti Tikcketportal v troch cenových kategóriách. K dispozícii je aj vstupenka Zlatý Bažant Tour s možnosťou exkluzívneho zážitku.

Do Humenného zamieri národný tím premiérovo. Vo vyše 30-tisícovom meste na východe Slovenska ho čaká zrenovovaný a útulný štadión, ktorý v ročníku 2023/24 hostil zápasy najvyššej domácej súťaže TIPOS Extraligy. „Keďže pre Humenné sa už sezóna skončila, sme radi, že miestnym fanúšikom ju môžeme predĺžiť o výnimočný zážitok. Prvýkrát zavíta do mesta naša hokejová reprezentácia. Veríme, že fanúšikovia z celého regiónu oba zápasy vypredajú a poženú náš tím za víťazstvami v dvojzápase proti Švajčiarom,“ uviedol na margo výberu dejiska generálny manažér reprezentácie Miroslav Šatan.

Vstupenky na oba zápasy proti Švajčiarsku sú k dispozícii vo viacerých cenových kategóriách. Lístky na sedenie sa pohybujú od 13 do 18 eur v závislosti od jednotlivých tribún a výhľadu na ľadovú plochu. Ak sa vypredajú,, SZĽH dá do predaja aj limitovaný počet vstupeniek na státie v hodnote 10 eur za jednu. Imobilný fanúšik zaplatí za vstupenku na jeden zápas 5 eur, jeho sprievod má vstup zdarma. K dispozícii je aj exkluzívna vstupenka Zlatý Bažant Tour v hodnote 299 eur. Jej súčasťou je výnimočná príležitosť zažiť predzápasovú atmosféru spolu s kvalifikovaným výkladom vrátane kontaktu s hráčmi, návštevy šatne a sprievodných priestorov, stretnutia s trénerom Craigom Ramsaym, prehliadky striedačky, získania originálneho dresu reprezentácie s podpismi aktuálneho tímu, možnosti ťuknutia si s hráčmi pri nástupe na ľad a sledovania duelu z VIP priestorov spolu s neobmedzenou konzumáciou.

Zlatý Bažant Tour vstupenku aj ostatné lístky na sedenie zakúpite TU.

Švajčiari budú prvý súper Slovenska v príprave na majstrovstvá sveta. Po dvojzápase s Helvétmi sa zverenci trénera Craiga Ramsayho presunú z Humenného do Bratislavy, kde absolvujú ďalší krátky kemp a následne dvojzápas v Nemecku. V úvode nasledujúceho týždňa sa opäť zídu pred dvojzápasom proti Česku. Poslednými dvoma previerkami pred odchodom na svetový šampionát do Ostravy budú duely proti Poľsku a Spojeným štátom americkým. Konkrétne dejiská domácich reprezentačných zápasov spolu s predajom vstupeniek oficiálne oznámi Slovenský zväz ľadového hokeja postupne.