Reprezentačné oddelenie SZĽH

Miroslav Šatan

Generálny manažér reprezentácií

satan@szlh.sk

SR-A

Zuzana CHRENKOVÁ

Manažérka reprezentačných podujatí SR-A

chrenkova@szlh.sk

02/32340 913

Mládežnícke reprezentácie

Roman SÝKORA

Generálny manažér mládežníckych reprezentácií

roman.sykora@szlh.sk

Zuzana CHRENKOVÁ

Manažérka reprezentačných podujatí SR-20

chrenkova@szlh.sk

02/32340 913

Mgr. Chelsea Jeanette KUBEK , MBA

Manažérka mládežníckych reprezentačných podujatí

kubek@szlh.sk

SR-ŽENY

Ľubomíra KOŽANOVÁ

Kooridnátorka reprezentácie žien

kozanova@szlh.sk

Zuzana CHRENKOVÁ

Manažérka reprezentačných podujatí žien

chrenkova@szlh.sk

02/32340 913

 

Sezóna 2024/25

Nominácie reprezentácie SR A

Nominácie reprezentácie SR A ženy

Nominácie reprezentácie SR 20

Nominácie reprezentácie SR 19

Nominácie reprezentácie SR 18

Nominácie reprezentácie SR 18 ženy

Nominácie reprezentácie SR 17

Nominácie reprezentácie SR 16

Nominácie reprezentácie SR 16 ženy

Nominácie reprezentácie SR 15

Nominácie reprezentácie SR 15 ženy

Nominácie na VT brankárov

Nominačný list SR Brankári_VTB vo Zvolene_24.-26.06.2024

 

Sezóna 2023/24

Nominácie reprezentácie SR A

Nominačný list SR A_VT v Bratislave a zápas SVK - USA_máj 2024

Nominačný list SR A_VT v Žiline a zápas SVK - POL_apríl-máj 2024

Nominačný list SR A_VT v Bratislave a dvojzápas SVK - CZE_apríl 2024

Nominačný list SR A_VT v Bratislave a zápasy v GER_apríl 2024

Nominačný list SR A_VT a zápasy SVK - SUI v Humennom_apríl 2024

Nominačný list SR A_VT a zápasy SVK - GER vo Zvolene_február 2023

Nominačný list SR A_VT v Bratislave a Vianočný Kaufland Cup 2023_december 2023

Nominačný list SR A_VT v Bratislave a Deutschland Cup 2023_november 2023 aktualizácia 5.11.2023

Nominácie reprezentácie SR A ženy

Nominácia SR Ženy_ZP II. v Bratislave a MS 2024 v Rige_marec-apríl 2024

Nominácia SR Ženy_ZP I. v Bratislave_marec 2024 aktualizácia 23.3.2024

Nominácia SR Ženy_VT a turnaj v Bratislave_február 2024 aktualizácia 30.1.2024

Nominácia SR Ženy_VT v BA a turnaj v Maďarsku_december 2023

Nominácia SR Ženy_VT v Bratislave a MS 2023 v Číne_august 2023

Nominácia SR Ženy_VT v Pezinku 24.-27.07.2023

Nominačný list SR ženy - VT v Pezinku 05.-09.06.2023

Nominácie reprezentácie SR 20

Nominačný list SR 20_VT a turnaj v Poprade_apríl 2024 aktualizácia 18.4.2024

Nominačný list SR 20_Prípravný kemp a MSJ 2024 vo Švédsku_december-január

Nominačný list SR 20_záverečná príprava vo Zvolene_december 2023

Nominačný list SR 20_VT v Bratislave a turnaj v Česku_november 2023

Nominačný list SR 20_VT v Bratislave a turnaj vo Švédsku_august aktualizácia 16.8.2023

Nominačný list SR 20 VT v Bratislave a zápasy v Nemecku 23.-28.07.2023

Nominačný list SR 20 VT v Martine - Hokejové letá 25.-28.06.2023

Nominácie reprezentácie SR 19

Nominačný list SR 19_VT a turnaj v Poprade_február 2024 aktualizácia 30.1.2024

Nominácie reprezentácie SR 18

Nominačný list SR 18_Záverečná príprava pred MS vo Fínsku a MS hráčov do 18 rokov Espoo (Fínsko)19.04.-06.05.2024 aktualizácia 22.4.2024

Nominačný list SR 18_Záverečná príprava pred MS a Majstrovstvá sveta hráčov do 18 rokov vo Fínsku, 19.04.-06.05.2024

Nominačný list SR 18_VT 22 v PN a Dvojzápas s Českom, Velké Meziřičí, 15.04.-19.04.2024 aktualizácia 17.4.2024

Nominačný list SR 18_VT 21 v PN_08.-12.04.2024 aktualizácia 10.4.2024

Nominačný list SR 18_VT20 v Piešťanoch_02.-05.04.2024 aktualizácia 1.4.2024

Nominačný list SR 18_VT19 v Poprade 25.02.-28.02.2024

Nominačný list SR 18_VT18 v Poprade 18.02.-23.02.2024

Nominačný list SR 18_VT17 v Poprade 14.02.-16.02.2024

Nominačný list SR 18_VT v Poprade 05.-06.02.2024 a Turnaj Vlada Dzurillu v Poprade 07.-11.02.2024

Nominačný list SR 18_VT15 v Poprade 21.01.-26.01.2024 aktualizácia 24.1.2024

Nominačný list SR 18_VT14 v Poprade 14.01.-19.01.2024

Nominačný list SR 18_VT13 v Poprade 07.01.-12.01.2024 aktualizácia 6.1.2024

Nominačný list SR 18_Turnaj v Zuchwile (SUI)_25.12.-31.12.2023

Nominačný list SR 18_VT v Poprade a Turnaj 4 krajín v Poprade_10.12.-16.12.2023

Nominačný list SR 18_World Junior A Hockey Challenge_Truro,Nova Scotia_Kanada_07.12.-19.12.2023

Nominačný list SR 18_VT12 v Poprade 26.11.-04.12.2023 aktualizácia 30.11.2023

Nominačný list SR 18_VT11 v Poprade 19.11.-24.11.2023

Nominačný list SR 18_VT10 v Poprade 14.11.-17.11.2023

Nominačný list SR 18_VT v Poprade a Turnaj 3 krajín v Poprade_06.-11.11.2023

Nominačný list SR 18_VT9 v Poprade 29.10.-03.11.2023

Nominačný list SR 18_VT8 v Poprade 22.10.-27.10.2023

Nominačný list SR 18_VT7 v Poprade 15.10.-20.10.2023

Nominačný list SR 18_VT6 v Poprade 08.10.-13.10.2023

Nominačný list SR 18 VT5 v Poprade,  01.10.-06.10.2023

Nominačný list SR 18_VT4 v Poprade, 24.09.-29.09.2023 aktualizácia 26.9.2023

Nominačný list SR 18_VT3 v Poprade, 17.09.-22.09.2023 

Nominačný list SR 18_VT2 v Poprade, 10.09.-15.09.2023 aktualizácia 12.9.2023

Nominačný list SR 18_VT1 v Poprade, 05.09.-08.09.2023

Nominačný list SR 18_ Hlinka Gretzky Cup_29.-04.08.2023 aktualizácia 5.8.2023

Nominačný list SR 18_ Hlinka Gretzky Cup_29.-05.08.2023

Nominačný list SR 18 VT a prípravný zápas s USA v Trenčíne 24.-29.07.2023 21.7.2023

Nominačný list SR 18 VT v Trenčíne_17.-21.07.2023 aktualizácia 17.7.2023

Nominačný list SR 18 VT v Martine - Hokejové letá 22.-25.06.2023 aktualizácia 14.6.2023

Nominácie reprezentácie SR 18 ženy

Nominačný list SR 18 ŽENY_Záverečná príprava v Bratislave a MS 2024 vo Švajčiarsku_január 2024

Nominačný list SR 18 ŽENY_VT v Bratislave_december 2023

Nominačný list SR 18 ŽENY_VT v Bratislave a turnaj EHT v Česku_december 2023

Nominačný list SR 18 ženy_VT a turnaj EHT v Púchove_november 2023

Nominácie reprezentácie SR 17

Nominačný list SR 17_VT v Brucku (AUT) 15.-16.04.2024 a Turnaj 5 krajín v Tranas (SWE), 17.-22.04.2024 aktualizácia 13.4.2024

Nominačný list SR 17_VT v Brucku (AUT) 05.02.2024 a Turnaj 2 krajín vo Fussene, (GER)_06.-10.02.2024

Nominačný list SR 17_ Turnaj 5 krajín vo Vierumaki, Fínsko_25.12.2023-01.01.2024

Nominačný list SR 17 - VT v Brucku (AUT) a Turnaj 4 krajín vo Švajčiarsku, 06.11.-13.11.2023

Nominačný list SR 17 VT v Martine 01.-02.08.2023 a Turnaj 5 krajín v Chomutove (CZE) 03.-08.08.2023 aktualizácia 30.8.2023

Nominačný list SR 17 VT v Martine - Hokejové letá 19.-21.06.2023 aktualizácia 21.6.2023

Nominácie reprezentácie SR 16

Nominačný list SR 16_ VT v Bratislave 05.-07.02.2024 a Turnaj 4 krajín, Romanshorn, Švajčiarsko 08.-11.02.2024

Nominačný list SR 16_VT v Brucku_a YOG_Gangwon_Kórejská republika_20.01.-02.02.2024

Nominačný list SR 16_ Turnaj 5 krajín, Romanshorn, Švajčiarsko, 25.12.-31.12.2023

Nominačný list SR 16_SR 17_VT v Leviciach_12.-14.12.2023

Nominačný list SR 16 - VT v Dolnom Kubíne a Turnaj 3 krajín v Českej republike, 05.11.-09.11.2023

Nominačný list SR 16 VT v BA a turnaj v Nemecku august 2023 aktualizácia 11.8.2023

Nominačný list SR 16_VT v Martine - Hokejové letá 17.-19.06.2023 aktualizácia 19.6.2023

Nominácie reprezentácie SR 16 ženy

Nominačný list SR 16 Ženy modré_VT a turnaj v Bratislave_apríl 2024

Nominačný list SR 16 Ženy biele_VT a turnaj v Bratislave_apríl 2024

Nominačný list SR 16-18 Ženy_VT v Senici a turnaj v Česku_december 2023

Nominačný list SR 16-18 Ženy_VT v BA a turnaj vo Francúzsku_november 2023

Nominačný list SR 16 Ženy_VT a WSI v Prahe 24.-29.07.2023 

Nominácie reprezentácie SR 15

Nominačný list SR 15_VT v Brucku (AUT) 16.-17.04.2024 a Turnaj v Salzburgu 18.-21.04.2024 aktualizácia 13.4.2024

Nominačný list SR 15_Liptovský Mikuláš_región Stred-Východ_05.-06.03.2024

Nominačný list SR 15_Bánovce nad Bebravou_región Západ - Severozápad_27.-28.02.2024 aktulizácia 22.2.2024

Nominačný list SR 15_Spišská Nová Ves_región Východ_06.12.2023

Nominačný list SR 15_Spišská Nová Ves_región Stred_05.12.2023

Nominačný list SR 15_Bánovce nad Bebravou_región Severozápad_29.11.2023

Nominačný list SR 15_Bánovce nad Bebravou_región Západ_28.11.2023

Nominácie reprezentácie SR 15 ženy

Nominačný list SR 15 Ženy_VT v BA a turnaj v Maďarsku_marec 2024

Nominácie na VT brankárov

Nominačný list SR Brankári_VTB v Dolnom Kubíne_15.-17.1.2024 aktualizácia 18.1.2024

Nominačný list SR Brankári_VTB v Dolnom Kubíne_20.-22.11.2023 aktualizácia 22.11.2023

Nominačný list SR Brankári_VTB v Dolnom Kubíne_16.-18.10.2023 aktualizácia 19.10.2023

Nominačný list SR Brankári_VTB vo Zvolene 29..-31.05.2023 aktualizácia 30.8.2023

 

Sezóna 2022/23

Nominácie reprezentácie SR A

Nominácia SR A - VT v Bratislave a zápasy vo Švajčiarsku - apríl 2023

Nominácie reprezentácie SR A ženy

Nominácia SR ženy_VT v Bratislave a zápasy v Rakúsku apríl 2023 - aktualizácia 0504

Nominácie reprezentácie SR 20

Nominácia SR 20 - Výcvikový tábor a turnaj v Poprade - apríl 2023

Nominácie reprezentácie SR 18

SR 18 Nominačný list do centralizovanej prípravy Projektu SR 18, 05.-08.09.2023 Poprad 

Nominačný list SR 18_Záverečná fáza prípravy na MS - Zurich 15.-18.04.2023 a MS U18 - Ajoie (SUI) 19.-30.04.2023

Nominačný list SR 18 na Výcvikový tábor vo Zvolene, 11.-14.04.2023 Príprava na MS II.fáza

Nominačný list SR 18 na Výcvikový tábor vo Zvolene, 03.-08.04.2023

Nominačný list na VT v Poprade a Turnaj Vlada Dzurillu v Poprade v termíne 06.-11.02.2023

Nominácie reprezentácie SR 17

Nominačný list SR 17_ VT v Bratislave a Turnaj 5 krajín v Plzni (CZE) 10.-16.04.2023

Nominačný list SR 17_ VT v Nitre a zápasy s tímom GER Deggendorf (GER), 06.-11.02.2023

Nominácia SR 17 - VT v Bratislave a EYOF 2023 v Taliansku - január 2023 v2501

Nominácia SR 17 - VT v Bratislave a EYOF 2023 v Taliansku - január 2023

Nominácie reprezentácie SR 16

Nominačný list SR 16_VT v Nitre a Turnaj 4 krajín, Tranas (SWE) 10.-16.04.2023

Nominačný list SR 16_VT v Púchove a Turnaj 3 krajín, Riga (LAT) _február_2023

Nominácie reprezentácie SR 15

Nominačný list SR 15 na Výcvikový tábor v Bratislave v termíne 17.04.-20.04.2023

Nominačný list SR 15_Liptovský Mikuláš región Stredozápad_07.-08.03.2023

Nominačný list SR 15_Liptovský Mikuláš_región Západ_07.-08.03.2023

Nominačný list SR 15_Spišská Nová Ves región Stred_február-marec_2023

Nominačný list SR 15_Spišská Nová Ves_región Východ_február-marec_2023

Nominácie reprezentácie SR 15 ženy

Nominačný list - Regionálny turnaj dievčat do 15 rokov - Hokejová Galaxia v Bratislave - 21.-23.4.2023

Nominácie na VT brankárov

Nominačný list SR Brankári VTB v Dolnom Kubíne 04.-06.09.2023

Nominačný list SR Brankári VTB v Dolnom Kubine 27.02.-01.03.2023