Reprezentačná „sedemnástka“ začne sezónu sústredením v rezorte Altis

BRATISLAVA (SZĽH) – Reprezentácia do sedemnásť rokov taktiež začne novú sezónu 2018/2019 Hokejovým letom. Realizačný tím na čele s hlavným kormidelníkom Jána Lipianskeho nominoval na akciu trvajúcu od 18. do 21. júna v rezorte Altis pri Oravskej priehrade dohromady troch brankárov a päť kompletných pätiek, vrátane dvoch hráčov, ktorí v minulej sezóne pôsobili za hranicami Slovenska.

Nominácia SR 17 na Hokejové leto v Námestove (18. – 21. 06. 2018)

Meno Ľ/P Dátum nar. Klub
BRANKÁRI
Šimon Latkóczy P 01. 06. 2002 HK DUKLA Trenčín
Oliver Nemec Ľ 14. 02. 2002 HC ŠKP Bratislava
Jakub Sihelský Ľ 16. 07. 2002 MsHKM Žilina
OBRANCOVIA
Denis Bakala Ľ 10. 10. 2002 MHA Martin
Patrik Baláži Ľ 06. 03. 2002 HK ŠKP Poprad
Marco Ejem Ľ 02. 06. 2002 HC Slovan Bratislava
Oliver Fatul Ľ 16. 08. 2002 Malmö Redhawks (Švéd.)
Dominik Hajas Ľ 29. 07. 2002 MŠK Púchov
Oliver Ketner Ľ 13. 01. 2002 HC Slovan Bratislava
Filip Patzelt Ľ 04. 09. 2002 HC Slovan Bratislava
Marek Putala P 04. 09. 2002 MŠK Púchov
Dominik Verčík P 18. 04. 2002 HC Slovan Bratislava
Adrián Zubák P 24. 12. 2002 HK Brezno
ÚTOČNÍCI
Mário Jamrich Ľ 14. 06. 2002 HC'05 Banská Bystrica
Matej Kašlík Ľ 05. 08. 2002 MŠK Púchov
Jakub Kolenič P 04. 01. 2002 HKM Zvolen
Samuel Krajč P 06. 02. 2002 HK DUKLA Trenčín
Patrik Litavec Ľ 20. 01. 2002 HK Gladiators Trnava
Adam Lukošik Ľ 30. 04. 2002 P.H.K. Prešov
Maxim Mastič Ľ 01. 11. 2002 HC AZ Havířov (ČR)
Markus Michalík Ľ 09. 05. 2002 MHk 32 Liptovský Mikuláš
Richard Nemec Ľ 24. 05. 2002 MHKM Skalica
Jakub Ragan Ľ 28. 01. 2002 HK Mládež Michalovce
Samuel Rehák P 28. 03. 2002 MsHKM Žilina
František Smidžár Ľ 04. 02. 2002 MHA Martin
Jakub Šimko Ľ 17. 01. 2002 HK Brezno
Miroslav Tvrdoň Ľ 27. 07. 2002 HC Košice
Viktor Vavruška Ľ 24. 04. 2002 HC Slovan Bratislava
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Meno Post Ľ/P Dátum nar. Klub
Ádám Beke B Ľ 07. 09. 2002 HC Slovan Bratislava
Pavol Maťovčík B Ľ 14. 03. 2002 MHA Martin
Erik Jankovský O Ľ 10. 10. 2002 HK DUKLA Trenčín
Adam Jombík O P 30. 05. 2002 HKM Zvolen
Ján Lukáč O Ľ 23. 08. 2002 HK ŠKP Poprad
Noel Pastucha O P 26. 04. 2002 HC Slovan Bratislava
Rayen Petrovický O Ľ 27. 02. 2002 HK DUKLA Trenčín
Ferdinand Tóth O Ľ 05. 02. 2002 HC Slovan Bratislava
Štefan Dlugoš Ú Ľ 06. 03. 2002 HK ŠKP Poprad
Roman Faith Ú Ľ 28. 07. 2002 HC Košice
Kevin Jendroľ Ú Ľ 06. 08. 2002 MHK Dolný Kubín
Gabriel Olejník Ú Ľ 12. 01. 2002 HK Spišská Nová Ves
Richard Petráš Ú Ľ 20. 06. 2002 HC Slovan Bratislava
Jakub Vernarec Ú Ľ 31. 05. 2002 HK ŠKP Poprad
Juraj Wachal Ú Ľ 16. 01. 2002 HK DUKLA Trenčín
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Martin Groma
Hlavný tréner Ján Lipiansky
Asistent trénera Roman Sýkora
Asistent trénera Marcel Šimurda
Tréner brankárov Michal Zemančík
Kondičný tréner Matúš Dzian
Lekár Rajmund Szikora
Masér Patrik Molota

Zraz nominovaných je 18. 06. 2018 (pondelok) do 15.00 hod. na zimnom štadióne v Námestove (Rezort ALTIS, Oravská Priehrada 200, Námestovo). Ukončenie akcie bude 21. 06. 2018 o 12.15 hod.



Ostatné súťaže Zobraziť všetky

Reprezentácia Zobraziť všetky

Správy SZĽH Zobraziť všetky

Najčítanejšie články za deň

Najčítanejšie články za týždeň

Najčítanejšie články za mesiac