BRATISLAVA (SZĽH) – Hokejová reprezentácia do osemnásť rokov sa počas svojej tretej turnajovej previerky v sezóne predstaví na domácom ľade. Pod taktovkou hlavného trénera Viliama Čacha sa „osemnástka“ zúčastní Turnaja štyroch krajín v Michalovciach, kde si zmeria sily s rovesníkmi z Nemecka, Bieloruska a Dánska.
Pred samotným turnajom sa reprezentanti zídu na Dolnom Zemplíne ešte na krátkom trojdňovom sústredení. Prvý zápas na turnaji odohrajú Slováci vo štvrtok, 8. novembra, keď vyzvú hokejistov Nemecka, ktorí z minuloročnej edície turnaja obhajujú prvé miesto.
Vstup na zápasy turnaja v Michalovciach je voľný, všetky zápasy turnaja bude navyše možné sledovať prostredníctvom internetu, na youtubovom kanáli Hockey Slovakia.
18na výcvikový tábor a Turnaj štyroch krajín v Michalovciach (05. – 10. 11. 2018)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Filip Belányi | Ľ | 09. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
Samuel Hlavaj | Ľ | 29. 05. 2001 | MHA Martin | |
Patrik Kozel | Ľ | 20. 03. 2001 | MHk 32 Liptovský Mikuláś | |
OBRANCOVIA | ||||
Michal Ganz | Ľ | 27. 03. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
František Gajdoš | Ľ | 07. 06. 2001 | HC Sparta Praha (ČR) | |
Matúš Hlaváč | Ľ | 11. 07. 2001 | HC Olomouc (ČR) | |
Richard Hodorovič | P | 15. 05. 2001 | HK ŠKP Poprad | |
Samuel Kňažko | Ľ | 07. 08. 2002 | TPS Turku (Fín.) | |
Matúš Lukáš Lavička | Ľ | 12, 04. 2001 | MHA Martin | |
Jakub Lopejský | Ľ | 02. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
Marko Stacha | Ľ | 21. 03. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Martin Bača | Ľ | 16. 03. 2001 | HK Spišská Nová Ves | |
Dávid Bagin | Ľ | 31. 08. 2001 | MMHK Nitra | |
Michael Drábek | Ľ | 02. 08. 2001 | HC Bíli Tygři Liberec (ČR) | |
Jakub Dzivjak | Ľ | 16. 11. 2001 | HK ŠKP Poprad | |
Jozef Haščák | Ľ | 07. 08. 2001 | HK DUKLA Trenčín | |
Martin Chromiak | P | 20. 08. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
Adam Jevoš | Ľ | 31. 01. 2001 | HK ŠKP Poprad | |
Samuel Krajč | P | 06. 02. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
Matej Kraut | P | 15. 05. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
Alex František Kupka | P | 13. 12. 2001 | HC Slovan Bratislava | |
Dominik Sojka | Ľ | 16. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
Adrián Valigura | Ľ | 02. 03. 2001 | HK ŠKP Poprad | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Juraj Beržinec | B | Ľ | 29. 11. 2001 | MMHK Nitra |
Sebastián Droppa | O | Ľ | 01. 06. 2001 | MHk 32 Liptovský Mikuláš |
Marco Ejem | O | Ľ | 02. 06. 2002 | HC SLOVAN Bratislava |
Samuel Hudák | O | Ľ | 14. 06. 2001 | HC '05 Banská Bystrica |
Martin Pleva | O | Ľ | 10. 01. 2001 | MHk 32 Liptovský Mikuláš |
Ondrej Vereš | O | Ľ | 01. 09. 2001 | HK DUKLA Trenčín |
Tomáš Veteška | O | Ľ | 17. 02. 2001 | HC Košice |
Dalibor Ďuriš | Ú | P | 01. 02. 2001 | Mountfield HK (ČR) |
Matej Farkaš | Ú | Ľ | 02. 04. 2001 | HK Mládež Michalovce |
Matej Honeček | Ú | Ľ | 10. 03. 2001 | HK DUKLA Trenčín |
Mário Jamrich | Ú | Ľ | 14. 06. 2002 | HC '05 Banská Bystrica |
Adrián Jandák | Ú | Ľ | 21. 07. 2001 | HK Iskra Partizánske / MMHK Nitra |
Ondrej Lukáčik | Ú | Ľ | 16. 05. 2001 | HC Košice |
Richard Nemec | Ú | Ľ | 24. 05. 2002 | MHKM Skalica |
Ján Petriska | Ú | Ľ | 21. 04. 2001 | VHK ROBE Vsetín (ČR) |
Samuel Rehák | Ú | P | 28. 03. 2002 | MsHKM Žilina |
Andrej Škultéty | Ú | Ľ | 26. 01. 2001 | HC SLOVAN Bratislava |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Imrich Antal | |||
Hlavný tréner | Viliam Čacho | |||
Asistent trénera | Richard Kapuš | |||
Asistent trénera | Róbert Rehák | |||
Tréner brankárov | Rastislav Staňa | |||
Lekár | Igor Prekop | |||
Masér | Miroslav Harvančík | |||
Masér | Michal Hrtús |
Zraz nominovaných je 05. 11. 2018 (pondelok) do 16.00 hod na Zimnom štadióne v Michalovciach. Ukončenie akcie bude 10. 11. 2018 o 17.00 hod.
08. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 14.30 hod. | Bielorusko | – | Dánsko | Stream |
08. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 18.00 hod. | Slovensko | – | Nemecko | Stream |
09. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 14.30 hod. | Bielorusko | – | Nemecko | Stream |
09. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 18.00 hod. | Slovensko | – | Dánsko | Stream |
10. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 10.30 hod. | Dánsko | – | Nemecko | Stream |
10. 11. 2018 | Zimný štadión Michalovce | 14.00 hod. | Slovensko | – | Bielorusko | Stream |