BRATISLAVA (SZĽH) – Reprezentačné družstvo do 17 rokov sa na konci júla zíde na ďalšom letnom výcvikovom tábore. Tridsaťštyri zverencov Jána Lipianskeho absolvuje od 27. do 31. júla päťdňové sústredenie v Piešťanoch, v rámci ktorého odohrajú aj dva modelované zápasy s reprezentáciou do osemnásť rokov. Zápasy sú na programe 29. a 30. júla, v oboch prípadoch od 15.00 hod.
17na výcvikový tábor v Piešťanoch (27. – 31. 07. 2019)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Daniel Ďuris | P | 15. 08. 2003 | MHA Martin | |
Martin Halama | Ľ | 24. 11. 2003 | HKM Zvolen | |
Filip Kubiridžák | Ľ | 16. 06. 2003 | MsHKM Žilina | |
Matej Marinov | Ľ | 16. 06. 2003 | MMHK Nitra | |
OBRANCOVIA | ||||
Dominik Cagáň | Ľ | 31. 03. 2003 | MHKM Skalica | |
Michael Gregor | P | 21. 11. 2003 | HOBA Bratislava | |
Daniel Chovaniak | Ľ | 24. 09. 2003 | HC Oceláři Třinec (ČR) | |
Michal Kapičák | Ľ | 24. 04. 2003 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
Samuel Kliment | Ľ | 05. 03. 2003 | MMHK Nitra | |
Ján Kocúr | P | 26. 05. 2003 | MsHKM Žilina | |
Jakub Krnáč | Ľ | 09. 04. 2003 | HC '05 Banská Bystrica | |
Maroš Mešár | Ľ | 26. 07. 2003 | HK ŠKP Poprad | |
Šimon Miklovič | Ľ | 21. 03. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Šimon Nemec | P | 15. 02. 2004 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
Filip Rajzík | P | 22. 10. 2003 | HC SLOVAN Bratislava | |
Samuel Socha | Ľ | 22. 05. 2003 | MMHK Nitra | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Boris Babeliak | Ľ | 11. 12. 2003 | VHK ROBE Vsetín (ČR) | |
Maximilian Braun | P | 14. 05. 2003 | EC Red Bull Salzburg (Rak.) | |
Maximilián Bubica | P | 02. 03. 2003 | HC SLOVAN Bratislava | |
Tim Danielčák | Ľ | 24. 05. 2003 | HK ŠKP Poprad | |
Jakub Demek | Ľ | 06. 06. 2003 | HC Košice | |
Kevin Horváth | P | 17. 06. 2003 | HC AZ Havířov (ČR) | |
Dávid Kočka | Ľ | 10. 04. 2003 | MHKM Skalica | |
Ľubomír Kupčo | Ľ | 05. 03. 2003 | HC Plzeň 1929 (ČR) | |
Filip Mešár | P | 03. 01. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Andrej Migila | Ľ | 30. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Antonio Ožvald | P | 22. 06. 2003 | HC SLOVAN Bratislava | |
Samuel Rajčan | Ľ | 11. 03. 2003 | HC Vítkovice Ridera (ČR) | |
Juraj Slafkovský | Ľ | 30. 03. 2004 | HC Košice | |
Daniel Ján Svitač | P | 15. 02. 2003 | MHA Martin | |
Alex Šotek | P | 09. 02. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Marcel Štefančík | Ľ | 18. 02. 2003 | Piráti Chomutov (ČR) | |
Pavol Štetka | Ľ | 02. 10. 2003 | HC Dynamo Pardubice (ČR) | |
Marek Wachal | Ľ | 12. 10. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Patrik Andrisík | B | Ľ | 19. 02. 2003 | Tappara Tampere (Fín.) |
Tobiáš Iglovský | B | Ľ | 31. 12. 2003 | HK Trnava |
Michal Knopp | B | Ľ | 06. 12. 2003 | EHC Lions (Rak.) |
Šimon Bečár | O | Ľ | 16. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín |
Matěj Eliaš | O | Ľ | 27. 08. 2003 | HC '05 Banská Bystrica |
Luca Krakovský | O | Ľ | 18. 06. 2004 | HC SLOVAN Bratislava |
Matúš Krendželák | O | Ľ | 02. 08. 2003 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš |
Richard Patzelt | O | P | 01. 01. 2004 | HC SLOVAN Bratislava |
Ľuboš Pazdera | O | Ľ | 22. 05. 2003 | HK DUKLA Trenčín |
Andrej Volko | O | Ľ | 01. 08. 2003 | MHA Martin |
Erik Zaňát | O | Ľ | 20. 03. 2003 | MHKM Skalica |
Denis Malík | Ú | Ľ | 19. 03. 2003 | MHKM Skalica |
Filip Molnár | Ú | Ľ | 01. 08. 2003 | HC SLOVAN Bratislava |
Maximilián Moravanský | Ú | Ľ | 28. 02. 2003 | MŠK Púchov |
Servác Petrovský | Ú | Ľ | 10. 08. 2004 | HC Oceláři Třinec (ČR) |
Dominik Pokorný | Ú | Ľ | 12. 09. 2003 | HK ŠKP Poprad |
Patrik Sokoli | Ú | Ľ | 25. 09. 2003 | HK ŠKP Poprad |
Matúš Ulbricht | Ú | P | 07. 07. 2003 | MHA Martin |
Patrik Živický | Ú | Ľ | 26. 12. 2003 | HC '05 Banská Bystrica |
Adam Žlnka | Ú | P | 28. 02. 2004 | MHK BLESKY Detva |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Roman Sýkora | |||
Hlavný tréner | Ján Lipiansky | |||
Asistent trénera | Michal Hreus | |||
Asistent trénera | Marcel Šimurda | |||
Tréner brankárov | Dušan Strhársky | |||
Kondičný tréner | Matúš Dzian (27. – 28. 07. 2019) | |||
Kondičný tréner | Michal Vysoký (29. – 31. 07. 2019) | |||
Konzultant | Róbert Döme | |||
Lekár | Oto Lobodáš | |||
Masér | Michal Hrtús |
Zraz nominovaných je 27. 07. 2019 (sobota) do 12.00 hod. na zimnom štadióne v Piešťanoch. Ukončenie akcie bude 31. 07. 2019 o 11.30 hod.