BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenskú hokejovú reprezentáciu do šestnásť rokov čaká posledná súťažná previerka v sezóne 2018/2019. Výber hlavného trénera Radoslava Hecla sa 7. a 8. apríla predstaví v Skalici v dvojzápase proti Česku, ktorým bude chcieť vrátiť dve porážky z januárového prvého merania síl medzi týmito dvomi krajinami.
22 nominovaných hokejistov sa deň pred prvým zápasom zíde už priamo v dejisku dvojzápasu, kde absolvujú dve tréningové jednotky. Po nedeľnom rannom rozkorčuľovaní nastúpia od 17.00 hod. na prvú konfrontáciu, odveta je na programe v pondelok, 8. apríla od 16.00 hod. Oba zápasy budete môcť sledovať v priamom prenose na YouTube kanáli Hockey Slovakia.
16na výcvikový tábor a dva zápasy v Skalici (06. – 08. 04. 2019) – aktualizácia k 06. 04. 2019
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Rastislav Eliaš | Ľ | 18. 04. 2004 | HC Košice | |
Matúš Žúrek (06. 04. 2019) | Ľ | 27. 02. 2003 | MHKM Skalica | |
OBRANCOVIA | ||||
Šimon Groch | Ľ | 10. 03. 2003 | VSK Technika Brno (ČR) | |
Michal Kapičák | Ľ | 24. 04. 2003 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Samuel Kliment | Ľ | 05. 03. 2003 | MMHK Nitra | |
Ján Kocúr | P | 26. 05. 2003 | MsHKM Žilina | |
Maroš Mešár | Ľ | 26. 07. 2003 | HK ŠKP Poprad | |
Šimon Miklovič | Ľ | 21. 03. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Šimon Nemec | P | 15. 02. 2004 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Róbert Bačo | Ľ | 05. 02. 2003 | SKLH Žďár nad Sázavou (ČR) | |
Maximilian Braun | P | 14. 05. 2003 | EC Red Bull Salzburg (Rak.) | |
Kevin Horváth | P | 17. 06. 2003 | HC AZ Havířov (ČR) | |
Filip Mešár | P | 03. 01. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Libor Nemec | Ľ | 03. 09. 2003 | Tingsryds AIF (Švéd.) | |
Antonio Ožvald | P | 22. 06. 2003 | HC SLOVAN Bratislava-mládež | |
Juraj Slafkovský | Ľ | 30. 03. 2004 | HK Mountfield (ČR) | |
Oliver Stümpel | Ľ | 20. 10. 2003 | MMHK Nitra | |
Marek Šramaty | Ľ | 09. 02. 2003 | MMHK Nitra | |
Pavol Štetka | Ľ | 02. 10. 2003 | HC Dynamo Pardubice (ČR) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Patrik Andrisík | B | Ľ | 19. 02. 2003 | Tappara Tampere (Fín.) |
Daniel Ďuris POVOLANÝ | B | P | 15. 08. 2003 | MHA Martin |
Šimon Bečár | O | Ľ | 16. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín |
Jakub Krnáč | O | Ľ | 09. 04. 2003 | HC '05 Banská Bystrica |
Erik Slezák POVOLANÝ | O | P | 01. 02. 2003 | HK Spišská Nová Ves |
Samuel Socha | O | Ľ | 22. 05. 2003 | MMHK Nitra |
Andrej Volko | O | Ľ | 01. 08. 2003 | MHA Martin |
Boris Babeliak | Ú | Ľ | 11. 12. 2003 | VHK ROBE Vsetín (ČR) |
Maximilián Bubica | Ú | P | 02. 03. 2003 | HC SLOVAN Bratislava-mládež |
Tim Danielčák POVOLANÝ | Ú | Ľ | 24. 05. 2003 | HK DUKLA Trenčín |
Andrej Migila | Ú | Ľ | 30. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín |
Samuel Rajčan | Ú | Ľ | 11. 03. 2003 | HC Vítkovice Ridera (ČR) |
Patrik Sokoli POVOLANÝ | Ú | Ľ | 25. 09. 2003 | HK ŠKP Poprad |
Matúš Ulbricht | Ú | P | 07. 07. 2003 | MHA Martin |
Patrik Živický | Ú | Ľ | 26. 12. 2003 | HC '05 Banská Bystrica |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Branislav Uličný | |||
Hlavný tréner | Radoslav Hecl | |||
Asistent trénera | Tomáš Kochan | |||
Asistent trénera | Tomáš Pšenka | |||
Tréner brankárov | Dušan Strhársky | |||
Kondičný tréner | Dárius Štorcel | |||
Lekár | Rajmund Szikora | |||
Masér | Igor Šebesta |
Zraz nominovaných je 06. 04. 2019 (sobota) do 10.00 hod. na zimnom štadióne v Skalici. Ukončenie akcie bude 08. 04. 2019 o 20.00 hod.
16na akcii v Skalici
07. 04. 2019 | Zimný štadión Skalica | 17.00 hod. | Slovensko | – | Česko | Stream |
08. 04. 2019 | Zimný štadión Skalica | 16.00 hod. | Slovensko | – | Česko | Stream |