Prvá nominácia Petrovického: 34 hráčov absolvuje Hokejové leto

BRATISLAVA (SZĽH) – Nový realizačný tím reprezentácie do dvadsať rokov na čele s hlavným trénerom Róbertom Petrovickým čaká už na konci tohto týždňa prvá akcia v sezóne 2019/2020. Štyria brankári, tucet obrancov a osemnásť útočníkov absolvuje od 16. do 20. júna päťdňové sústredenie pri Oravskej priehrade v rezorte Altis.

Nominácia SR 20 na Hokejové leto 2019 v Námestove (16. – 20. 06. 2019)

Meno Ľ/P Dátum nar. Klub
BRANKÁRI
Matej Bátory P 06. 04. 2000 MHk 32 Liptovský Mikuláš
Jakub Lackovič Ľ 08. 01. 2000 MsHKM Žilina
Roman Rychlík Ľ 28. 12. 2000 HK ŠKP Poprad
Michal Vojvoda Ľ 20. 06. 2000 HC SLOVAN Bratislava
OBRANCOVIA
Martin Bučko P 13. 05. 2000 HC Dynamo Pardubice (ČR)
Boris Česánek Ľ 09. 07. 2000 HK ŠKP Poprad/HK Spiš. N. Ves
Marcel Dlugoš Ľ 10. 05. 2000 MsHKM Žilina
Andej Golian Ľ 07. 03. 2001 HC 07 Detva
Samuel Kňažko Ľ 07. 08. 2002 TPS Turku (Fín.)
Adam Kobolka P 12. 06. 2000 HC '05 Banská Bystrica
Jakub Martiška P 01. 03. 2000 HK DUKLA Trenčín
Martin Semaňák Ľ 11. 11. 2000 HK ŠKP Poprad
Filip Škorec Ľ 13. 10. 2000 Florida Eels (USPHL)
Oliver Turan P 30. 03. 2001 Acadie-Bathurst Titan (QMJHL)
Martin Vitaloš P 23. 08. 2000 Rögle BK (Švéd.)
Alexander Zekucia Ľ 14. 04. 2000 HK DUKLA Trenčín
ÚTOČNÍCI
Maxim Čajkovič P 03. 01. 2001 Saint John Sea Dogs (QMJHL)
Sebastián Čederle Ľ 21. 02. 2000 Rögle BK (Švéd.)
Filip Čenka Ľ 02. 12. 2000 HC 07 Detva
Róbert Džugan Ľ 25. 03. 2000 HK DUKLA Trenčín
Martin Faško-Rudáš P 10. 08. 2000 Everett Silvertips (WHL)
Nicolas Ferenyi Ľ 04. 10. 2000 HK DUKLA Trenčín
Alexander Hvizdoš Ľ 11. 01. 2000 MMHK Nitra
Hugo Kováč Ľ 30. 06. 2000 MMHK Nitra
Kristián Kováčik Ľ 20. 06. 2000 Acadie-Bathurst Titan (QMJHL)
Jakub Minárik Ľ 06. 07. 2000 MMHK Nitra/HC Topoľčany
Marek Minárik Ľ 28. 04. 2000 HC Kometa Brno (ČR)
Samuel Mojžiš P 14. 06. 2000 HC Slovan Bratislava
Jakub Nespala Ľ 18. 05. 2000 HK ŠKP Poprad
Oliver Okuliar Ľ 24. 05. 2000 Sherbrooke Phoenix (QMJHL)
Adam Paulíny P 02. 04. 2000 MHA Martin
Ján Sarvaš Ľ 24. 09. 2000 HC '05 Banská Bystrica
Dominik Sojka Ľ 16. 02. 2001 HC '05 Banská Bystrica
Dominik Šeliga Ľ 05. 09. 2000 HC Benátky nad Jizerou (ČR)
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Meno Post Ľ/P Dátum nar. Klub
Filip Belányi B Ľ 09. 02. 2001 HC '05 Banská Bystrica
Tomáš Hrušík B Ľ 25. 04. 2000 MŠK Púchov
Dávid Janík O Ľ 10. 08. 2000 HK DUKLA Trenčín
Marek Martiška O Ľ 23. 07. 2000 MMHK Nitra
Dávid Mudrák O P 13. 02. 2001 TUTO Hockey (Fín.)
Jozef Vlk O P 16. 03. 2000 HC Topoľčany
Viktor Ďurina Ú P 18. 12. 2000 HK Dukla Trenčín
Matúš Korbáš Ú P 04. 09. 2000 MsHKM Žilina
David Maniaček Ú Ľ 29. 09. 2000 HK DUKLA Trenčín
Oliver Minko Ú Ľ 14. 01. 2000 Värmdö HC (Švéd.)
Michal Mrázik Ú P 30. 07. 2000 Rögle BK (Švéd.)
Simeon Pjaták Ú P 11. 03. 2000 MsHKM Žilina
Andrej Straka Ú Ľ 02. 01. 2000 MsHKM Žilina
Adrián Valigura Ú Ľ 02. 03. 2001 HK ŠKP Poprad
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Richard Turaz
Hlavný tréner Róbert Petrovický
Asistent trénera Viliam Čacho
Asistent trénera Martin Štrbák
Tréner brankárov Rastislav Staňa
Lekár Matúš Lukáč
Masér Miroslav Harvančík
Masér Jozef Hrtús

Zraz nominovaných je 16. 06. 2019 (nedeľa) do 15:00 na v hoteli ALTIS (Oravská priehrada 200, Námestovo). Ukončenie akcie bude 20. 06. 2019 o 13.30 hod.

 


Odporúčame