BRATISLAVA (SZĽH) – Prvá etapa procesu tvorby reprezentácie do pätnásť rokov vyvrcholí trojdňovým sústredením v Novom Meste nad Váhom, kde sa od 27. do 29. novembra zídu talentovaní hokejisti zo západného Slovenska. Realizačný tím reprezentácie do pätnásť rokov na čele s hlavným trénerom Radoslavom Heclom na akciu nominovali dohromady tridsaťštyri hokejistov, ktorých okrem tréningových jednotiek a testov čakajú v Novom Meste nad Váhom aj modelované zápasy.
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Andrej Julínek | Ľ | 08. 01. 2003 | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Daniel Lobodáš | Ľ | 17. 03. 2003 | HOBA Bratislava | |
Matej Martinov | Ľ | 16. 06. 2003 | MMHK Nitra | |
Sebastián Rusnák | Ľ | 21. 11. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
OBRANCOVIA | ||||
Šimon Bečár | Ľ | 16. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Andrej Boča | Ľ | 22. 04. 2003 | HOBA Bratislava | |
Michal Frídel | Ľ | 11. 03. 2003 | HK Gladiators Trnava | |
Šimon Groch | Ľ | 10. 03. 2003 | VSK Technika Brno (ČR) | |
Smauel Kliment | Ľ | 05. 03. 2003 | HK Gladiators Trnava | |
Branislav Korytko | Ľ | 30. 01. 2003 | HC ŠKP Bratislava | |
Timotej Lauro | Ľ | 08. 10. 2003 | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Šimon Miklovič | Ľ | 21. 02. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Antonio Ožvald | P | 22. 06. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
Ľuboš Pazdera | Ľ | 22. 05. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Samuel Socha | Ľ | 22. 05. 2003 | MMHK Nitra | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Ondrej Bárdoš | P | 26. 08. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Maximilian Braun | P | 14. 05. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Maximilian Bubica | Ľ | 02. 03. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
Samuel Cápay | P | 10. 02. 2003 | MMHK Nitra | |
Erik Čerhit | Ľ | 21. 02. 2003 | HK Ružinov 99 Bratislava | |
Alex Géci | Ľ | 23. 08. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
Šimon Hamer | Ľ | 26. 09. 2003 | EHC Lions (Rak.) | |
Kevin Horváth | P | 17. 06. 2003 | HC AZ Havířov (ČR) | |
Ján Huňor | Ľ | 16. 04. 2003 | HK Ružinov 99 Bratislava | |
David Kočka | Ľ | 10. 04. 2003 | MHKM Skalica | |
Ivan Korbíni | Ľ | 21. 03. 2003 | HOBA Bratislava | |
Erik Krištofík | Ľ | 20. 03. 2003 | HK Gladiators Trnava | |
Kristián Kúty | P | 23. 02. 2003 | HK Gladaitors Trnava | |
Matej Lidik | Ľ | 10. 09. 2003 | MMHK Nitra | |
Andrej Migila | Ľ | 30. 04. 2003 | HK DUKLA Trenčín | |
Filip Molnár | Ľ | 01. 08. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
Libor Nemec | Ľ | 03. 09. 2003 | HC ŠKP Bratislava | |
Oliver Stümpel | Ľ | 20. 10. 2003 | MMHK Nitra | |
Marek Šramaty | P | 09. 02. 2003 | MMHK Nitra | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Marek Brna | B | Ľ | 24. 08. 2003 | HC Topoľčany |
Dávid Irsák | B | Ľ | 27. 08. 2003 | MMHK Nitra |
Pavol Funtek | O | Ľ | 03. 07. 2003 | MMHK Skalica |
Michael Gregor | O | P | 21. 11. 2003 | HOBA Bratislava |
Richard Patzelt | O | P | 01. 01. 2004 | HC SLOVAN Bratislava – mládež |
Filip Rajzík | O | P | 22. 10. 2003 | HC SLOVAN Bratislava – mládež |
Tomáš Balát | Ú | P | 25. 05. 2003 | MHKM Skalica |
Daniel Gemmel | Ú | Ľ | 18. 03. 2003 | MMHK Nitra |
Marek Wachal | Ú | Ľ | 12. 10. 2003 | MMHK Nitra |
Adrian Andrej Zelenay | Ú | Ľ | 20. 05. 2003 | HOBA Bratislava |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Branislav Varga | |||
Hlavný tréner | Radoslav Hecl | |||
Asistent trénera | Tomáš Kochan | |||
Asistent trénera | Tomáš Pšenka | |||
Tréner brankárov | Marek Mastič | |||
Tréner korčuľovania | Tibor Tartaľ | |||
Regionálny tréner | Michal Hreus | |||
Masér | Igor Šebesta |
Zraz nominovaných je 27. 11. 2017 (pondelok) o 9:00 na zimnom štadióne v Novom Meste nad Váhom. Od 9:30 do 10:00 prebehne príhovor hlavného trénera k rodičom a hráčom. Ukončenie akcie bude 29. 11. 2017 o cca 19:00.