Pozvánka na Medzinárodný kongres športovej medicíny v Senci

Vážení kolegovia, 

v roku 2014 sme začínali s Európskym kongresom hokejovej medicíny, ktorého sa zúčastnili lekári z 13 krajín sveta, vrátane Marka Aubryho, šéflekára Hockey Canada. Súčasťou tohoto eventu je vždy aj zasadnutie Zdravotnej komisie SZĽH a účasť hokejových osobností. Dnes kongres v spolupráci s Olympijským a športovým výborom spája a zastrešuje činovníkov zo všetkých športových odvetví.

Srdečne Vás pozývam na obľúbené a svojim spôsobom unikátne stretnutie odborníkov na športovú medicínu na jednom mieste. Open stage ponúkne stretnutie s top psychológmi a motivátormi, množstvo workshopov, možnosť vyskúšať rôzne liečebné prístrojové metódy, virtuálnu realitu v rehabilitácii, absolvovať priamo injekčnú liečbu či pozrieť odborné bloky na rôzne témy. Aj to je Medzinárodný kongres športovej medicíny, tentokrát v Hoteli SENEC, 5.- 7.júna 2024. 

Registrovať sa môžete na www.congressedu.com

Pre koho je kongres určený?
Pre lekárov, sestry, záchranárov, fyzioterapeutov, mentálnych koučov, výživových poradcov, ale aj pre športovcov a trénerov. Hotel Senec bude miestom, kde sa dozviete všetko, čo pri práci s vrcholovým alebo amatérskym športovcom potrebujete vedieť.

MUDr. Matej Handžák, Predseda Zdravotnej komisie SZĽH