Poprad viedol 2:0, ale s Miškovcom získal napokon iba bod

MIŠKOVEC 2. novembra (SITA) - Hokejisti DVTK Jegesmedvék Miškovec triumfovali na vlastnom ľade nad hráčmi HK Poprad 3:2 po predĺžení v piatkovom stretnutí 19. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2018/2019.

Popradčania viedli po prvej tretine 2:0 zásahmi Samuela Mlynaroviča a Dávida Bondru. V druhej tretine zavelil k obratu kontaktným gólom Bence Szirányi. Deväť minút pred koncom tretej tretiny využil presilovú hru obranca Jamie Milam a vyrovnal na 2:2. O dvoch bodov pre maďarský tím rozhodol v 65. min Bálint Magosi. Hokejisti Miškovca uspeli druhýkrát po sebe.

DVTK Jegesmedvék Miškovec (Maď.) - HK Poprad 3:2 po predĺžení (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
Góly: 34. Szirányi (Ritó, J. Vas), 52. J. Milam (Pance), 65. Magosi - 18. Mlynarovič (S. Takáč, D. Brejčák), 19. D. Bondra (L. Kozák, Heizer)
Vylúčení: 3:8 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Korba, Kalina - Bogdaň, Jobbágy, 1705 divákov

Miškovec: Vay - Kiss, N. Crawford, Vojtkó, Szirányi, J. Milam, Láda - Magosi, Galanisz, Miskolczi - Kulmala, J. Vas, Pance - R. Harrison, Loiseau, Somogyi - Vincze, Hajós, Ritó
Poprad: Vošvrda - D. Brejčák, Petran, Ťavoda, Salija, L. Kozák, Erving, Š. Fabian - R. Václav, Mlynarovič, S. Takáč - P. Koyš, Zagrapan, Kundrik - D. Bondra, Heizer, P. Svitana - Macík, Belluš