BRATISLAVA (SZĽH) – Reprezentačné družstvo do osemnásť rokov absolvuje svoju poslednú turnajovú previerku pred aprílovými majstrovstvami sveta na tradičnom Turnaji Vlada Dzurillu v Piešťanoch. Zverenci Viliama Čacha sa v kúpeľnom meste na XVIII. ročníku turnaja nazvanom na počesť najlepšieho slovenského hokejistu 20. storočia predstavia v konkurencii Bieloruska, Nemecka a Švajčiarska.
Pred samotným turnajom absolvuje dvadsaťtri nominovaných hráčov priamo v dejisku turnaja krátke trojdňové sústrednie. Od štvrtka do soboty je už naplánovaný poltucet zápasov, na ktoré je v Piešťanoch voľný vstup. Všetky zápasy turnaja budú súčasne streamované na stránke hockeyslovakia.sk, ako aj na na youtubovom kanáli Hockey Slovakia.
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Dávid Borák | Ľ | 24. 04. 2001 | MHKM Skalica | |
Patrik Kozel | Ľ | 20. 03. 2001 | Vaasan Sport (Fín.) | |
Šimon Latkóczy (04. – 06. 02.) | P | 01. 06. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
OBRANCOVIA | ||||
Michal Beňo | Ľ | 15. 11. 2001 | JYP Jyväskylä (Fín.) | |
František Gajdoš | Ľ | 07. 06. 2001 | HC Sparta Praha (ČR) | |
Andrej Golian | Ľ | 07. 03. 2001 | HC 07 Detva | |
Matúš Hlaváč | Ľ | 11. 07. 2001 | HC Olomouc (ČR) | |
Matej Ilenčík | Ľ | 26. 07. 2001 | Södertälje SK (Švéd.) | |
Samuel Kňažko | Ľ | 07. 08. 2002 | TPS Turku (Fín.) | |
Matúš Lukáš Lavička | Ľ | 12. 04. 2001 | MHA Martin | |
Dávid Mudrák | P | 13. 02. 2001 | TUTO Hockey (Fín.) | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Juraj Eliaš | Ľ | 28. 09. 2001 | EC Red Bull Salzburg (Rak.) | |
Jozef Haščák | Ľ | 07. 08. 2001 | HK DUKLA Trenčín | |
Martin Chromiak | P | 20. 08. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
Simon Jellúš | Ľ | 18. 01. 2001 | Lulea HF (Švéd.) | |
Samuel Krajč | P | 06. 02. 2002 | HK DUKLA Trenčín/MHK Dubnica n. V. | |
Alex František Kupka | P | 13. 12. 2001 | HC SLOVAN Bratislava | |
Ondrej Lukáčik | Ľ | 16. 05. 2001 | HC Košice | |
Marco Lukačka | Ľ | 12. 11. 2001 | VHK ROBE Vsetín (ČR) | |
Michal Mrázik | P | 30. 07. 2001 | Rögle BK (Švéd.) | |
Dominik Sojka | Ľ | 16. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
Adrián Valigura | Ľ | 02. 03. 2001 | HK ŠKP Poprad | |
Martin Volko | Ľ | 19. 07. 2001 | Nyköpings Hockey (Švéd.) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Ádám Beke | B | Ľ | 07. 09. 2002 | HC SLOVAN Bratislava |
Eugen Rabčan | B | Ľ | 28. 06. 2001 | HK Spišská Nová Ves |
Sebastián Droppa | O | Ľ | 01. 06. 2001 | MHk 32 Liptovský Mikuláš |
Samuel Hudák | O | Ľ | 14. 06. 2001 | HC '05 Banská Bystrica |
Jakub Lopejský | O | Ľ | 02. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica |
Erik Párička | O | Ľ | 20. 07. 2001 | HK DUKLA Trenčín |
Andrej Škultéty | O | Ľ | 26. 01. 2001 | HC SLOVAN Bratislava |
Martin Bača | Ú | Ľ | 16. 03. 2001 | HK Spišská Nová Ves |
Dávid Bagin | Ú | Ľ | 31. 08. 2001 | MMHK Nitra |
Adrián Jandák | Ú | Ľ | 21. 07. 2001 | HK Iska Partizánske/MMHK Nitra |
Adam Jevoš | Ú | Ľ | 31. 01. 2001 | HK ŠKP Poprad |
Matej Kraut | Ú | P | 15. 05. 2001 | HC '05 Banská Bystrica |
Tomáš Nauš | Ú | Ľ | 22. 12. 2001 | Wings HC Arlanda (Švéd.) |
Ján Petriska | Ú | Ľ | 27. 04. 2001 | VHK ROBE Vsetín (ČR) |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Imrich Antal | |||
Hlavný tréner | Viliam Čacho | |||
Asistent trénera | Richard Kapuš | |||
Asistent trénera | Róbert Rehák | |||
Tréner brankárov | Rastislav Staňa | |||
Kondičný tréner | Matej Thomka | |||
Mentálny tréner | Dag Palovič | |||
Lekár | Jaroslav Hanulák | |||
Masér | Miroslav Harvančík | |||
Masér | Michal Hrtús |
Zraz nominovaných je 04. 02. 2019 (pondelok) do 17.00 hod. na Zimnom štadióne v Piešťanoch. Ukončenie akcie bude 09. 02. 2019 o 17.00 hod.
07. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 14.30 hod. | Bielorusko | – | Švajčiarsko | Stream |
07. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 18.00 hod. | Slovensko | – | Nemecko | Stream |
08. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 14.30 hod. | Švajčiarsko | – | Nemecko | Stream |
08. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 18.00 hod. | Slovensko | – | Bielorusko | Stream |
09. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 10.30 hod. | Nemecko | – | Bielorusko | Stream |
09. 02. 2019 | Easton aréna, Piešťany | 14.00 hod. | Slovensko | – | Švajčiarsko | Stream |