Nominácie: SR 16 a SR 17 absolvuje trojdňový kemp v Námestove

NÁMESTOVO (SZĽH) – Prostredie Hotelu Altis v Námestove bude od pondelka 14. júna do štvrtka 17. júna patriť mladým slovenským reprezentantom do 16 a 17 rokov. Vo výbere hlavného trénera Jerguša Bača do 16 rokov je 24 hráčov vrátane troch legionárov, v nominácii šéfa striedačky národného tímu do 17 rokov Romana Sýkoru 23 hráčov.

Nominovaní reprezentanti sa majú hlásiť v Námestove v pondelok do 15.00 h, ukončenie akcie bude o tri dni neskôr o 13.00 h.

Nominácia SR 17 na VT v Námestove (14. - 17.6. 2021) 

Hráči podľa klubov
Jakub CHROMIAK HK Dukla Trenčín
Timotej ILONČIAK HK Dukla Trenčín
Ľuboš STAHOŇ HK Dukla Trenčín
František DEJ HC Slovan Bratislava
Tomáš KRÁLOVIČ HC Slovan Bratislava
Damian SLÁVIK HC Slovan Bratislava
Oliver PUŠKÁR BARANI Banská Bystrica
Martin SLUKA BARANI Banská Bystrica
Viliam KURILA HK Mládež Michalovce
Kamil ROHAĽ HK Mládež Michalovce
Lukáš PRIŠČÁK HC Košice
Tobias KLIMČÁK HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Maxim SAKMÁR HHKM Skalica
Daniel Alexander JENČKO MŠKM Trebišov
Oliver JURČO EAC Junior Capitals (Rak.)
Sebastián ŽUREK EAC Junior Capitals (Rak.)
Alex ČAJKOVIČ HC IceHawks (Rak.)
Tomáš PILÁT HC IceHawks (Rak.)
Milan Tadeáš JOBEK HC Bílí Tygři Liberec (ČR)
Adam CEDZO HC Oceláři Třinec (ČR)
Samuel BARCÍK Lukko Rauma (Fín.)
Samuel SISIK TPS Turku (Fín.)
Peter CÍSAR  Shattuck St. Mary´s (USA)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Branislav Uličný
Hlavný tréner Roman Sýkora
Asistent trénera Rastislav Paľov
Asistent trénera Marcel Šimurda
Tréner brankárov Jozef Urdák
Kondičný tréner Michal Vysoký
Lekár MUDr. Matúš Halas
Masér Michal Hrtús

NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie): Andrej Tóth (LIBA ACADEMY 11 Košice), Ondrej Valko (HT MHK 32 Liptovský Mikuláš), František Ridzoň (HK Nitra), Adam Kutnár (MMHK Nitra), Matej Hajas (MŠK Púchov), Michal Búlik, Filip Vyskoč (MHKM Skalica), Andrej Párička (HK Dukla Trenčín), Adrián Scherhaufer, Šimon Žille (HK Trnava), Samuel Béreš (HA Zdena Cígera 21), Adam Barcík, Frederik Fecko (HKM Zvolen-mládež), Adam Barčák (HC Kometa Brno), Stanislav Gron (BK Mladá Boleslav), Roman Kukumberg (Lukko Rauma), Daniel Holec (Boston HA).


Nominácia SR 16 na VT v Námestove (14. - 17.6. 2021) 

Hráči podľa klubov
Branislav BARGER HC Košice
Adam BELUŠKO HC Košice
Sebastián BODNÁR HC Košice
Sebastián MITRO HC Košice
Jakub HARVÁNEK MsHKM Žilina
Dario LAŠŠ MsHKM Žilina
Adnrej TOMAŠEC MsHKM Žilina
Richard RAFAJ HO HAMIKOVO Hamuliakovo
Tomáš ŠLANK HO HAMIKOVO Hamuliakovo
Sebastián MARTINKO HK ŠKP Poprad
Tobias PITKA HK ŠKP Poprad
Ondrej MARUNA HK Dukla Trenčín
David PAVLUS HK Dukla Trenčín
David POHANKA HC Slovan Bratislava
Maxim PETRAS HOBA Bratislava
Richard KOMENDÁT LIBA ACADEMY 11 Košice
Pavol PROKOPOVIČ HK Mládež Michalovce
Michal FERANEC HK Iskra Partizánske
Tomáš POBEŽAL MŠK Púchov
Samuel KUPEC HC Topoľčany
Fabian Andrej LIČKO HA Zdena Cígera 21
Tobias FAITH HC Vítkovice Ridera (ČR)
Markus SAXA HC Vítkovice Ridera (ČR)
Theo KISS Mount St. Charles Academy (USA)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Branislav Uličný
Hlavný tréner Jerguš Bača
Asistent trénera Michal Dostál
Asistent trénera Ivan Králik
Tréner brankárov Maximilián Bača
Kondičný tréner Michal Vysoký
Lekár MUDr. Matúš Halas
Masér Pavel Barto

NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie): Tobias Kálus, Samuel Plančár (Barani Banská Bystrica), Samuel Bohoš, Branislav Král (HC Slovan Bratislava), Oliver Tomaník (HK Ružinov´99 Bratislava), Jakub Mikulec (HOBA Bratislava), Michal Liščinský (HC Košice), Dominik Drapák (HK Levice), Alexander Milan Sejna (HT MHK 32 Liptovský Mikuláš), Juraj Gracák (MHA Martin), Alan Lenďák (MMHK Nitra), Félix Beráts (HK Altis Orava), Simon Semančík (HK ŠKP Poprad), Richard Hazala (MŠK Púchov), Alex Miroslav Zálešák (MMHK Skalica), Vojtech Král, Jakub Kišidai  (HK Spišská Nová Ves), Peter Kováč (HKM Zvolen-mládež), Samuel Húževka (MsHKM Žilina)