BRATISLAVA / NÁMESTOVO (SZĽH) – Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčov reprezentačného družstva SR 18 na Hokejové Leto 2020, ktoré sa uskutoční v Námestove v druhej polovici júna. Prinášame nominácie hráčov na jednotlivé dni turnaja, od piatku 19. júna do utorka 23. júna 2020.
Hráči podľa klubov | ||
Samuel KLIMENT | MMHK Nitra | |
Matej MARINOV | MMHK Nitra | |
Samuel SOCHA | MMHK Nitra | |
Marek ŠRAMATY | MMHK Nitra | |
Oliver STÜMPEL | MMHK Nitra | |
Jakub DEMEK | HC Košice | |
Rastislav ELIAŠ | HC Košice | |
Michal KAPIČÁK | HC Košice | |
Šimon BEČÁR | HK DUKLA Trenčín | |
Šimon MIKLOVIČ | HK DUKLA Trenčín | |
Daniel Ján SVITAČ | HK DUKLA Trenčín | |
Erik GRIČ | HK Spišská Nová Ves | |
Timotej TOMALA | HK Spišská Nová Ves | |
Antonio OŽVALD | HC SLOVAN Bratislava | |
Michael GREGOR | HOBA Bratislava | |
Daniel ĎURIS | MHA Martin | |
Šimon NEMEC | HK Nitra | |
Denis MALÍK | MHKM Skalica | |
Ján KOCÚR | MsHKM Žilina | |
Maximilian BRAUN | EC Red Bull Salzburg (AUT) | |
Filip RAJZÍK | VSK Technika Brno (CZE) | |
Kevin HORVÁTH | HC AZ Havířov (CZE) | |
Róbert BAČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Ľubomír KUPČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Šimon GROCH | HC Olomouc (CZE) | |
Samuel RAJČAN | HC Vítkovice Ridera (CZE) | |
Boris BABELIAK | VHK ROBE Vsetín (CZE) | |
Alex GÉCI | Lukko Rauma (FIN) | |
Juraj SLAFKOVSKÝ | TPS Turku (FIN) | |
Patrik ANDRISÍK | Schwenninger EC (GER) | |
Daniel CHOVANIAK | Lulea HF (SWE) | |
Marcel ŠTEFANČÍK | Lulea HF (SWE) | |
Libor NEMEC | Tingsryds AIF (SWE) | |
Marek SÚKENÍK | Des Moines Buccaneers (USA) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Jakub KRNÁČ | HC '05 Banská Bystrica | |
Patrik ŽIVICKÝ | HC '05 Banská Bystrica | |
Oliver BENEDIKT | HC SLOVAN Bratislava | |
Maximilian BUBICA | HC SLOVAN Bratislava | |
Filip MOLNÁR | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Šimon ŠIMKO | HK Brezno | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Martin TVRDOŇ | HC Košice | |
Maroš MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Patrik SOKOLI | HK ŠKP Poprad | |
Dominik POKORNÝ | HK ŠKP Poprad | |
Andrej MIGILA | HK ´95 Považská Bystrica | |
Dominik CAGÁŇ | MHKM Skalica | |
David KOČKA | MHKM Skalica | |
Erik ZAŇÁT | MHKM Skalica | |
Erik SLEZÁK | HK Spišská Nová Ves | |
Tim DANIELČÁK | HK DUKLA Trenčín | |
Marek WACHAL | HK DUKLA Trenčín | |
Tobiáš IGLOVSKÝ | HK Trnava | |
Marko SKAČAN | HK Trnava | |
Marko BRUMERČÍK | HKM Zvolen | |
Martin HALAMA | HKM Zvolen | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Ivan KORBÍNI | VSK Technika Brno (CZE) | |
Pavol ŠTETKA | HC Dynamo Pardubice (CZE) | |
Michael LAURENČÍK | Flemingsbergs IK (SWE) | |
Andrej VOLKO | AIK Härnösand (SWE) | |
Ján HUŇOR | Springfield (USA) | |
Andrej JULÍNEK | Springfield (USA) | |
Matúš HADUŠOVSKÝ | Twin City Thunder (USA) | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Branislav Varga | |
Tréner | Ivan Feneš | |
Asistenti trénera | Tibor Tartaľ, Boris Žabka | |
Tréner brankárov | Peter Kosa | |
Konzultant | Jozef Stümpel | |
Kondičný tréner | Milan Kabát | |
Mentálny tréner | Maroš Stanislav | |
Lekár | MUDr. Štefan Eperješi | |
Masér | Ľuboš Ondrejka |
Zraz nominovaných je 19.06.2020 (piatok) do 11:00 na zimnom štadióne Rezortu Altis v Námestove. Ukončenie akcie bude 21.06.2020 o 13:00 hod.
Hráči podľa klubov | ||
Šimon BEČÁR | HK DUKLA Trenčín | |
Tim DANIELČÁK | HK DUKLA Trenčín | |
Ľuboš PAZDERA | HK DUKLA Trenčín | |
Marek WACHAL | HK DUKLA Trenčín | |
Jakub DEMEK | HC Košice | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Martin TVRDOŇ | HC Košice | |
Dominik CAGÁŇ | MHKM Skalica | |
David KOČKA | MHKM Skalica | |
Erik ZAŇÁT | MHKM Skalica | |
Jakub KRNÁČ | HC ´05 Banská Bystrica | |
Patrik ŽIVICKÝ | HC ´05 Banská Bystrica | |
Oliver BENEDIKT | HC SLOVAN Bratislava | |
Maximilian BUBICA | HC SLOVAN Bratislava | |
Maroš MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Patrik SOKOLI | HK ŠKP Poprad | |
Marko BRUMERČÍK | HKM Zvolen | |
Martin HALAMA | HKM Zvolen | |
Filip MOLNÁR | HC SLOVAN Bratislava – mládež | |
Matúš ULBRICHT | MHA Martin | |
Šimon NEMEC | HK Nitra | |
Oliver STÜMPEL | MMHK Nitra | |
Andrej MIGILA | HK ´95 Považská Bystrica | |
Erik SLEZÁK | HK Spišská Nová Ves | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Michal FRÍDEL | HK Trnava | |
Ivan KORBÍNI | VSK Technika Brno (CZE) | |
Šimon GROCH | HC Olomouc (CZE) | |
Lukáš LAJOŠ | HC Olomouc (CZE) | |
Pavol ŠTETKA | HC Dynamo Pardubice (CZE) | |
Ján KOREC | Skien IHK (NOR) | |
Andrej VOLKO | AIK Härnösand (SWE) | |
Ján HUŇOR | Springfield (USA) | |
Matúš HADUŠOVSKÝ | Twin City Thunder (USA) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Antonio OŽVALD | HC SLOVAN Bratislava | |
Michael GREGOR | HOBA Bratislava | |
Šimon ŠIMKO | HK Brezno | |
Rastislav ELIAŠ | HC Košice | |
Michal KAPIČÁK | HC Košice | |
Samuel KLIMENT | MMHK Nitra | |
Samuel SOCHA | MMHK Nitra | |
Marek ŠRAMATY | MMHK Nitra | |
Dominik POKORNÝ | HK ŠKP Poprad | |
Denis MALÍK | MHKM Skalica | |
Erik GRIČ | HK Spišská Nová Ves | |
Timotej TOMALA | HK Spišská Nová Ves | |
Šimon MIKLOVIČ | HK DUKLA Trenčín | |
Daniel Ján SVITAČ | HK DUKLA Trenčín | |
Tobiáš IGLOVSKÝ | HK Trnava | |
Marko SKAČAN | HK Trnava | |
Branislav KORYTKO | HA Zdena Cígera 21 | |
Filip RAJZÍK | VSK Technika Brno (CZE) | |
Róbert BAČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Ľubomír KUPČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Juraj SLAFKOVSKÝ | TPS Turku (FIN) | |
Daniel CHOVANIAK | Lulea HF (SWE) | |
Marcel ŠTEFANČÍK | Lulea HF (SWE) | |
Libor NEMEC | Tingsryds AIF (SWE) | |
Marek SÚKENÍK | Des Moines Buccaneers (USA) | |
Michal LAURENČÍK | Flemingsbergs IK (SWE) | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Branislav Varga | |
Tréner | Ivan Feneš | |
Asistenti trénera | Tibor Tartaľ, Boris Žabka | |
Tréner brankárov | Peter Kosa | |
Konzultant | Jozef Stümpel | |
Kondičný tréner | Milan Kabát | |
Mentálny tréner | Maroš Stanislav | |
Lekár | MUDr. Štefan Eperješi | |
Masér | Ľuboš Ondrejka |
Zraz nominovaných je 21.06.2020 (nedeľa) do 14:00 na zimnom štadióne Rezortu Altis v Námestove. Ukončenie akcie bude 23.06.2020 o 14:15 hod.