Nominácia tímu SR 18 na HLINKA GRETZKY CUP v Piešťanoch

PIEŠŤANY (SZĽH) - Slovenskí hokejisti do 18 rokov dnes absolvujú prvý zápas na tradičnom turnaji HLINKA GRETZKY CUP, ktorý sa hrá v dvoch skupinách - v Piešťanoch a juhomoravskej Břeclavi. Naši hráči si od 19:00 v piešťanskej skupine zmerajú sily so Švédskom, v utorok večer s rovesníkmi USA a v stredu s Ruskom.

Prinášame vám nomináciu všetkých slovenských hráčov na tieto zápasy.

Nominácia tímu SR "18" na HLINKA GRETZKY CUP v Piešťanoch:

Hráči podľa klubov
Alex Géci HC Slovan Bratislava
Oliver Ketner HC Slovan Bratislava
Richard Petráš HC Slovan Bratislava
Martin Chromiak HK Dukla Trenčín
Šimon Latkóczy HK Dukla Trenčín
Marko Stacha HK Dukla Trenčín
Oliver Fatul HKm Zvolen
Adam Jombík HKm Zvolen
Jakub Kolenič HKm Zvolen
Roman Faith HC Košice
Šimon Nemec HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Marek Šramaty MMHK Nitra
Marek Putala MŠK Púchov
Šimon Opatovský HK Trnava
Samuel Rehák MsHKM Žilina
Oliver Nemec Hok. akadémia Z. Cígera 21
Oleksii Myklukha EC Red Bull Salzburg (AUT)
Šimon Groth VSK Technika Brno (CZE)
Maxim Mastič HK OCeláři Třinec (CZE)
Róbert Bačo SKLH Žďár nad Sázavou (CZE)
Samuel Kňažko TPS Turku (FIN)
Lukáš Lipiansky Linköpings HC (SWE)
Matej Kašlík Malmö Redhawks (SWE)
Libor Nemec Tingsryds AIF (SWE)
Ján Lašák South Florida Hockey Academy
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Mário Jamrich HC '05 Banská Bystrica
Kevin Jendroľ HC '05 Banská Bystrica
Marek Raniak HC '05 Banská Bystrica
Ádám Beke HC Slovan Bratislava
Marco Ejem HC Slovan Bratislava
Adam Lukošík HC Slovan Bratislava
Filip Patzelt HC Slovan Bratislava
Ferdinand Tóth HC Slovan Bratislava
Jozef Michal Bukas MHk 32 Liptovský Mikuláš
Markus Michalík MHk 32 Liptovský Mikuláš
Denis Bakala MHA Martin
Lukáš Belica MHA Martin
Pavol Maťovič MHA Martin
František Smidžár MHA Martin
Dávid Hajník HK Mládež Michalovce
Jakub Ragan HK Mládež Michalovce
Adam Stripai HK Mládež Michalovce
Patrik Baláži HK ŠKP Poprad
Štefan Dlugoš HK ŠKP Poprad
Ján Lukáč HK ŠKP Poprad
Michal Stanček HK ŠKP Poprad
Richard Nemec MHKM Skalica
Gabriel Olejník HK Spišská Nová Ves
Rayen Petrovický HK Dukla Trenčín
Adam Stránský HK Dukla Trenčín
Juraj Wachal HK Dukla Trenčín
Šimon Lopušan MsHKM Žilina
Jozef Myšiak MsHKM Žilina
Jakub Sihelský MsHKM Žilina
Jakub Šteiniger MsHKM Žilina
Marián Haborák Skien IHK (NOR)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Branislav Varga
Tréner Ivan Feneš
Asistent trénera Tibor Tartaľ
Asistent trénera Boris Žabka
Tréner brankárov Dominik Guriš
Kondičný tréner Matúš Dzian
Lekár MUDr. Jaroslav Hanulák
Masér Michael Bujňák
Masér Maroš Solenský