BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčov reprezentačného družstva SR 18 na Výcvikový tábor v Piešťanoch, ktorý sa uskutoční v termíne 03.08. - 07.08.2020.
Hráči podľa klubov | ||
Matej MARINOV | MMHK Nitra | |
Samuel SOCHA | MMHK Nitra | |
Marek ŠRAMATY | MMHK Nitra | |
Oliver STÜMPEL | MMHK Nitra | |
Jakub DEMEK | HC Košice | |
Rastislav ELIAŠ | HC Košice | |
Michal KAPIČÁK | HC Košice | |
Šimon BEČÁR | HK DUKLA Trenčín | |
Tim DANIELČÁK | HK DUKLA Trenčín | |
Šimon MIKLOVIČ | HK DUKLA Trenčín | |
Maximilian BUBICA | HC SLOVAN Bratislava | |
Antonio OŽVALD | HC SLOVAN Bratislava | |
Michael GREGOR | HOBA Bratislava | |
Erik GRIČ | HC ´05 Banská Bystrica | |
Matúš ULBRICHT | MHA Martin | |
Šimon NEMEC | HK Nitra | |
Maroš MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Michal FRÍDEL | HK Trnava | |
Marko BRUMERČÍK | HKM Zvolen | |
Maximilian BRAUN | EC Red Bull Salzburg (AUT) | |
Filip RAJZÍK | VSK Technika Brno (CZE) | |
Róbert BAČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Ľubomír KUPČO | HC Karlovy Vary (CZE) | |
Šimon GROCH | HC Olomouc (CZE) | |
Pavol ŠTETKA | HC Dynamo Pardubice (CZE) | |
Samuel RAJČAN | HC Vítkovice Ridera (CZE) | |
Boris BABELIAK | VHK ROBE Vsetín (CZE) | |
Alex GÉCI | Lukko Rauma (FIN) | |
Patrik ANDRISÍK | ERC Schwenninger (GER) | |
Ján KOREC | Skien IHK (NOR) | |
Michael LAURENČÍK | Flemingsbergs IK (SWE) | |
Daniel CHOVANIAK | Lulea HF (SWE) | |
Marcel ŠTEFANČÍK | Lulea HF (SWE) | |
Libor NEMEC | Tingsryds AIF (SWE) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Jakub KRNÁČ | HC '05 Banská Bystrica | |
Patrik ŽIVICKÝ | HC '05 Banská Bystrica | |
Oliver BENEDIKT | HC SLOVAN Bratislava | |
Michael GREGOR | HOBA Bratislava | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Martin TVRDOŇ | HC Košice | |
Daniel ĎURIS | MHA Martin | |
Filip MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Patrik SOKOLI | HK ŠKP Poprad | |
Alex ŠOTEK | HK ŠKP Poprad | |
Dominik CAGÁŇ | MHKM Skalica | |
David KOČKA | MHKM Skalica | |
Denis MALÍK | MHKM Skalica | |
Erik ZAŇÁT | MHKM Skalica | |
Erik SLEZÁK | HK Spišská Nová Ves | |
Timotej TOMALA | HK Spišská Nová Ves | |
Ľuboš PAZDERA | HK DUKLA Trenčín | |
Daniel Ján SVITAČ | HK DUKLA Trenčín | |
Branislav KORYTKO | HK Trnava | |
Martin HALAMA | HKM Zvolen | |
Ján KOCÚR | MsHKM Žilina | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Ivan KORBÍNI | VSK Technika Brno (CZE) | |
Kevin HORVÁTH | HC AZ Havířov (CZE) | |
Ján HUŇOR | Springfield (USA) | |
Andrej JULÍNEK | Springfield (USA) | |
Matúš HADUŠOVSKÝ | Twin City Thunder (USA) | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Branislav Varga | |
Tréner | Ivan Feneš | |
Asistenti trénera | Tibor Tartaľ, Boris Žabka | |
Tréner brankárov | Peter Kosa | |
Kondičný tréner | Milan Kabát | |
Mentálny tréner | Maroš Stanislav | |
Lekár | MUDr. Martin Vančo | |
Maséri | Ľuboš Ondrejka, Peter Ondrejka |
Zraz nominovaných je 03.08.2020 (pondelok) do 14:00 na zimnom štadióne Easton Arena v Piešťanoch. Ukončenie akcie bude 07.08.2020 o 13:00 hod.