Nominácia tímu SR 18 na augustový VT v Piešťanoch

BRATISLAVA (SZĽH) – Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčov reprezentačného družstva SR 18 na Výcvikový tábor v Piešťanoch, ktorý sa uskutoční v termíne 03.08. - 07.08.2020.

 

Nominácia tímu SR "18" na Výcvikový tábor v Piešťanoch v termíne 03.08. - 07.08.2020:

Hráči podľa klubov
Matej MARINOV MMHK Nitra
Samuel SOCHA MMHK Nitra
Marek ŠRAMATY MMHK Nitra
Oliver STÜMPEL MMHK Nitra
Jakub DEMEK HC Košice
Rastislav ELIAŠ HC Košice
Michal KAPIČÁK HC Košice
Šimon BEČÁR HK DUKLA Trenčín
Tim DANIELČÁK HK DUKLA Trenčín
Šimon MIKLOVIČ HK DUKLA Trenčín
Maximilian BUBICA HC SLOVAN Bratislava
Antonio OŽVALD HC SLOVAN Bratislava
Michael GREGOR HOBA Bratislava
Erik GRIČ HC ´05 Banská Bystrica
Matúš ULBRICHT MHA Martin
Šimon NEMEC HK Nitra
Maroš MEŠÁR HK ŠKP Poprad
Michal FRÍDEL HK Trnava
Marko BRUMERČÍK HKM Zvolen
Maximilian BRAUN EC Red Bull Salzburg (AUT)
Filip RAJZÍK VSK Technika Brno (CZE)
Róbert BAČO HC Karlovy Vary (CZE)
Ľubomír KUPČO HC Karlovy Vary (CZE)
Šimon GROCH HC Olomouc (CZE)
Pavol ŠTETKA HC Dynamo Pardubice (CZE)
Samuel RAJČAN HC Vítkovice Ridera (CZE)
Boris BABELIAK VHK ROBE Vsetín (CZE)
Alex GÉCI Lukko Rauma (FIN)
Patrik ANDRISÍK ERC Schwenninger (GER)
Ján KOREC Skien IHK (NOR)
Michael LAURENČÍK Flemingsbergs IK (SWE)
Daniel CHOVANIAK Lulea HF (SWE)
Marcel ŠTEFANČÍK Lulea HF (SWE)
Libor NEMEC Tingsryds AIF (SWE)
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Jakub KRNÁČ HC '05 Banská Bystrica
Patrik ŽIVICKÝ HC '05 Banská Bystrica
Oliver BENEDIKT HC SLOVAN Bratislava
Michael GREGOR HOBA Bratislava
Roman KAĽAVSKÝ HC Košice
Martin TVRDOŇ HC Košice
Daniel ĎURIS MHA Martin
Filip MEŠÁR HK ŠKP Poprad
Patrik SOKOLI HK ŠKP Poprad
Alex ŠOTEK HK ŠKP Poprad
Dominik CAGÁŇ MHKM Skalica
David KOČKA MHKM Skalica
Denis MALÍK MHKM Skalica
Erik ZAŇÁT MHKM Skalica
Erik SLEZÁK HK Spišská Nová Ves
Timotej TOMALA HK Spišská Nová Ves
Ľuboš PAZDERA HK DUKLA Trenčín
Daniel Ján SVITAČ HK DUKLA Trenčín
Branislav KORYTKO HK Trnava
Martin HALAMA HKM Zvolen
Ján KOCÚR MsHKM Žilina
Filip KUBIRIDŽÁK MsHKM Žilina
Ivan KORBÍNI VSK Technika Brno (CZE)
Kevin HORVÁTH HC AZ Havířov (CZE)
Ján HUŇOR Springfield (USA)
Andrej JULÍNEK Springfield (USA)
Matúš HADUŠOVSKÝ Twin City Thunder (USA)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Branislav Varga
Tréner Ivan Feneš
Asistenti trénera Tibor Tartaľ, Boris Žabka
Tréner brankárov Peter Kosa
Kondičný tréner Milan Kabát
Mentálny tréner Maroš Stanislav
Lekár MUDr. Martin Vančo
Maséri Ľuboš Ondrejka, Peter Ondrejka

 

Zraz nominovaných je 03.08.2020 (pondelok) do 14:00 na zimnom štadióne Easton Arena v Piešťanoch. Ukončenie akcie bude 07.08.2020 o 13:00 hod.

Ďalšie články