BRATISLAVA (SZĽH) - Na prelome júla a augusta sa uskutoční výcvikový tábor v Leviciach, na ktorom sa zúčastnia hráči výberu SR do 16 rokov. Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčov na podujatie, ktoré je na programe v dňoch 28.07. - 01.08.2020.
Hráči podľa klubov | ||
Oliver JURČO | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Roman KUKUMBERG | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Sebastián ŽUREK | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Tomáš BELIC | HK DUKLA Trenčín | |
Jakub CHROMIAK | HK DUKLA Trenčín | |
Timotej ILONČIAK | HK DUKLA Trenčín | |
Samuel BARCÍK | HKM Zvolen - mládež | |
Dalibor DVORSKÝ | HKM Zvolen - mládež | |
Frederik FECKO | HKM Zvolen - mládež | |
Adam CEDZO | HK RUŽINOV ´99 Bratislava | |
Michal DUBEK | HK RUŽINOV ´99 Bratislava | |
Leo EPERJEŠI | HC Košice | |
Lukáš PRIŠČÁK | HC Košice | |
Boris DUĽA | MsHKM Žilina | |
Martin SLUKA | MsHKM Žilina | |
Oliver PUŠKÁR | HC ´05 Banská Bystrica | |
František DEJ | HC SLOVAN Bratislava- mládež/HOBA Bratislava | |
Ondrej MEDVEĎ | HOBA Bratislava | |
Tomáš PILÁT | HO HAMIKOVO Hamuliakovo | |
František RIDZOŇ | HC Lučenec | |
Alexej KANÁS | MHA Martin | |
Viliam KURILA | HK Mládež Michalovce | |
Ondrej MOLNÁR | MMHK Nitra | |
Ľuboš STAHOŇ | HK ALTIS Orava | |
Patrik VAVERČÁK | HK ŠKP Poprad | |
Samuel URBAN | MŠK Púchov | |
Filip LIPKA | HC Topoľčany | |
Daniel Alexander JENČKO | MŠKM Trebišov | |
Alex ČAJKOVIČ | EHC Lions (AUT) | |
Adam BARČÁK | HC Kometa Brno (CZE) | |
Milan Tadeáš JOBEK | HC Bílí Tygři Liberec (CZE) | |
Michal MALÁK | Skillingaryds IK (SWE) | |
Daniel HOLEC | Seacoast Spartans (USA) | |
Peter CÍSAR | Shattuck St. Mary's (USA) | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Oliver LIESKOVEC | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Richard BARAN | HK Bratislava | |
Stanislav GRON | HO HAMIKOVO Hamuliakovo | |
Filip JANOČKO | HC Košice | |
Sebastián PRIBULA | HC Košice | |
Andrej TÓTH | HC Košice | |
Ondrej VALKO | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
Jozef TOMKO | HK Mládež Michalovce | |
Erik HALAJ | HK Iskra Partizánske | |
Timotej KURIC | HK Iskra Partizánske | |
Peter GONDA | HK ŠKP Poprad | |
Matej HAJAS | MŠK Púchov | |
Michal BULÍK | MHKM Skalica | |
Maxim SAKMÁR | MHKM Skalica | |
Adrián SCHERHAUFER | HK Trnava | |
Samuel SISIK | TPS Turku (Fín.) | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Branislav Uličný | |
Tréner | Jerguš Bača | |
Asistent trénera | Michal Dostál | |
Asistent trénera | Ivan Králik | |
Tréner brankárov | Maximilián Bača | |
Kondičný tréner | Martin Babinec | |
Lekár | MUDr. Tomáš Pučan | |
Masér | Igor Šebesta |
Zraz nominovaných je 28.07.2020 (utorok) do 13:00 na Zimnom štadióne v Leviciach. Ukončenie akcie bude 01.08.2020 o 12:00.