Nominácia regionálnych výberov U15 na prvé kolo turnaja SZĽH tejto vekovej kategórie

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje regionálne turnaje hráčov do 15 rokov s cieľom umožniť hráčom vo vyšších vekových kategóriách odohrať väčšie množstvo kvalitných zápasov ako umožňuje dlhodobá žiacka časť a umožniť stretnúť sa výkonnostne podobným družstvám na medziregionálnej úrovni. Slovensko je pomyselne rozdelené na štyri regióny - západ, stredozápad, stred a východ. V každom regióne sa odohrajú štyri kola turnajov so štyrmi účastníkmi - tri kluby a regionálny výber hráčov.

Nominovaní môžu byť hráči s dátumom narodenia od 1.1. do 31.12.2005, nobude možná účasť aj maximálne dvoch mladších hráčov (ostaršených) od 1.1. do 31.12.2006.

 

Rozpis zápasov turnaj Západ (Bratislava) - TU

Rozpis zápasov turnaj Stredozápad (Púchov) - TU

Rozpis zápasov turnaj Stred (Ružomberok) - TU

Rozpis zápasov turnaj Východ (Spišská Nová Ves) - TU

 

V súvislosti s týmto turnajom nominuje SZĽH na návrh regionálneho trénera nasledovných hráčov pre prvé kolo turnaja, ktoré sa uskutoční 7.9.2019 v štyroch mestách (Bratislava, Púchov, Ružomberok, Spišská Nová Ves):

Hráči podľa regiónov
RV U15 Západ
Šimon BAUMERTH HC Petržalka 2010 Bratislava
Samuel KONOPKA HC Petržalka 2010 Bratislava
Christián MAJZÚN HC Petržalka 2010 Bratislava
Martin RUŽIČKA HC Petržalka 2010 Bratislava
Simon ŠULC HC Petržalka 2010 Bratislava
Peter BUBELINY HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Stanislav GRON HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Tomáš PILÁT HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Tomáš ÜRGE HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Martin ĎURINA HK Lokomotíva Nové Zámky
David KODHAJ HK Lokomotíva Nové Zámky
Krištóf MOLNÁR HK Lokomotíva Nové Zámky
Damian SLÁVIK HK Lokomotíva Nové Zámky
Roman BRUŇACKÝ HK RUŽINOV 99 Bratislava
Adam CEDZO HK RUŽINOV 99 Bratislava
Benajmin SILVERBERG HK RUŽINOV 99 Bratislava
Šimon ŽILLE HK Trnava
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Lukáš Pék
Tréner Roman Sýkora
Asistent trénera Miroslav Huntata
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Nicolas Peter JÁNOŠÍK HK Trnava
Radovan OPRAVIL HK Trnava
Adrián SCHERHAUFER HK Trnava
Richard ZECHMEISTER HK Trnava
Samuel BÉREŠ HA Zdena Cígera 21
Dominik BOTKA HA Zdena Cígera 21
Fabian Andrej LIČKO HA Zdena Cígera 21
RV U15 Stredozápad
Matúš DOBIAŠ HK Iskra Partizánske
Erik HALAJ HK Iskra Partizánske
Štefan KLIMENT HK Iskra Partizánske
Timotej KURIC HK Iskra Partizánske
Marko HRENÁK HK 95 Považská Bystrica
Jozef KUKOS HK 95 Považská Bystrica
Kristián MICHALÍK HK 95 Považská Bystrica
Dominik ŽIDEK HK 95 Považská Bystrica
Andrej KLAPICA HK HAVRANI Piešťany
Andrej KONČÍR HK HAVRANI Piešťany
Marek SKALIČAN HK HAVRANI Piešťany
Adam DETKO HC Topoľčany
Filip LIPKA HC Topoľčany
Miroslav VALASKÝ HC Topoľčany
Matej KŇAZE MŠHK - mládež Prievidza
Roman URBAN MŠHK - mládež Prievidza
Michal BÚLIK MHKM Skalica
Filip VYSKOČ MHKM Skalica
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Andrej GREŽĎO HK Iskra Partizánske
Marco KOMADA HK 95 Považská Bystrica
Dominik ZÁBOJNÍK HK 95 Považská Bystrica
Matúš VRÁBEĽ MŠHK - mládež Prievzida
Miloš BOBULA HC Topoľčany
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Milan Novák
Tréner Róbert Rehák
Asistent trénera Stanislav Horanský
Konzultant Roman Tvrdoň
RV U15 Stred
Samuel DUTKA MHK Ružomberok
Pavol KAŠPRIŠIN MHK Ružomberok
Šimon KOBOLKA MHK Ružomberok
Nicolas KOLLÁRIK MHK Ružomberok
Martin ŠVALEC MHK Ružomberok
Alex BÁLINT HK Brezno
Maroš LONGAUER HK Brezno
Štefan MAKUŠA HK Brezno
Sebastián MURÍN HK Brezno
Matej BELLUŠ HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Samuel DROPPA HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Marek MARCINČIN HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Ondrej VALKO HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Jakub HRUBÍK HC Lučenec
Branislav MELICHER HC Lučenec
František RIDZOŇ HC Lučenec
Juraj PEKARČÍK HK ALTIS Orava
Ľuboš STAHOŇ HK ALTIS Orava
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Šimon PELACH MHK Ružomberok
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Peter Matejka
Tréner Ladislav Karaffa
Asistent trénera Ján Pleva
Konzultant Lukáš Opáth
RV U15 Východ
Jakub ČENČARÍK HK Mládež Michalovce
Róbert FEDOR HK Mládež Michalovce
Viliam KURILA HK Mládež Michalovce
Adrián MATUŠINSKÝ HK Mládež Michalovce
Kamil ROHAĽ HK Mládež Michalovce
Tóbias SMOLKO HK Mládež Michalovce
Jozef TOMKO HK Mládež Michalovce
Daniel MOLEK P.H.K. Prešov
Daniel PANCURÁK P.H.K. Prešov
Adam RIGAS P.H.K. Prešov
Daniel Alexander JENČKO MŠKM Trebišov
Dominik KOMOROVSKÝ MŠKM Trebišov
Rastislav ZÁMBORSKÝ MŠKM Trebišov
Martin ADÁMY HK HUMENSKÉ LEVY
Marek ŠIMKANIN HK HUMENSKÉ LEVY
Šimon SLIVKÁR Liba Academy 11
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Matej SLOVIK HC Slovan Gelnica
Benjamín CIMA HK HUMENSKÉ LEVY
Daniel KUBANI HK HUMENSKÉ LEVY
Dominik ŠVÍDA HK HUMENSKÉ LEVY
Lukáš SKLADANÝ P.H.K. Prešov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Július Büdi
Tréner Ivan Králik
Asistent Trénera Peter Kristián
Konzultant Marcel Ozimák

Zraz nominovaných je 7.9.2019 (sobota) do 08:00 na: 

  • Západ: Zimný štadión v Bratislave v Dúbravke (Harmincova 2, Bratislava)
  • Stredozápad: Zimný štadión v Púchove
  • Stred: Zimný štadión v Ružomberku
  • Východ: Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi

Ukončenie akcie bude 7.9.2019 o 16:00.