Nominácia regionálnych výberov U15 na ďalšie kolo turnajov tejto vekovej kategórie

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje v Ružomberku a v Dolnom Kubíne ďalšie kolo regionálnych turnajov hráčov do 15 rokov. Cieľom je umožniť hráčom vo vyšších vekových kategóriách odohrať väčšie množstvo kvalitných zápasov ako umožňuje dlhodobá žiacka časť a stretnúť sa s výkonnostne podobnými družstvami na medziregionálnej úrovni. Prinášame vám štyri regionálne nominácie hráčov do 15 rokov za regióny západ, stredozápad, stred a východ.

Turnaje sa uskutočnia v sobotu 7. decembra. Organizačne ich zastrešuje Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s príslušnými regionálnymi hokejovými zväzmi a hostiteľskými klubmi.

SZĽH na návrh regionálneho trénera nominuje nasledujúcich hráčov výberov Západ, Stredozápad, Stred a Východ na turnaj, ktorý sa uskutoční dňa 7.12.2019 (v Ružomberku a Dolnom Kubíne):

Hráči podľa regiónov
RV U15 Západ
Samuel BÉREŠ HK Trnava
Dominik BOTKA HK Trnava
Filip CZUCZOR HK Trnava
Nicolas Róbert JÁNOŠÍK HK Trnava
Radovan OPRAVIL HK Trnava
Adam CEDZO HK RUŽINOV´99 Bratislava
Michal DUBEK HK RUŽINOV´99 Bratislava
Richard FÜGERSY HK RUŽINOV´99 Bratislava
Jakub Zachariáš ORAVEC HK RUŽINOV´99 Bratislava
Tomáš ÜRGE HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Mathias ŽAC HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Adam ŠELIGA HK Levice
René ŠÚTOR HK Levice
David KODHAJ HK Lokomotíva Nové Zámky
Martin ĎURINA HK Lokomotíva Nové Zámky
Richard BARAN HK Bratislava
Tomáš PILÁT HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo/HOBA Bratislava
Stanislav GRON HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo/MHKM Skalica
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Roman BRUŇACKÝ HK RUŽINOV´99 Bratislava
Peter BUBELINY HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
Adrián DUCHOŇ HK Levice
Viliam ZAJKO HK Levice
Denis ÁCS MMHK Nitra
Michal SOBOTKA MMHK Nitra
Matúš TROKAN MMHK Nitra
Samuel LIKO MMHK Nitra/HK Levice
Peter KRATOCHVÍL MMHK Nitra/HK Levice
Richard ZECHMEISTER HK Trnava
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Lukáš Pék
Tréner Ladislav Karaffa
Asistent trénera Lukáš Kolovič
RV U15 Stredozápad
Matúš DOBIAŠ HK Iskra Partizánske
Andrej GREŽĎO HK Iskra Partizánske
Erik HALAJ HK Iskra Partizánske
Štefan KLIMANT HK Iskra Partizánske
Timotej KURIC HK Iskra Partizánske
Marko HRENÁK HK 95 Považská Bystrica
Jozef KUKOS HK 95 Považská Bystrica
Michal MACKOVČIN HK 95 Považská Bystrica
Kristián MICHALÍK HK 95 Považská Bystrica
Dominik ŽIDEK HK 95 Považská Bystrica
Ján PODOBA MŠHK - mládež Prievidza
Roman URBAN MŠHK - mládež Prievidza
Matúš VRÁBEL MŠHK - mládež Prievidza
Adam DETKO HC Topoľčany
Matúš MELICHER HC Topoľčany
Miloš BOBULA HC Topoľčany
Andrej KLAPICA HK HAVRANI Piešťany
Filip VYSKOČ MHKM Skalica
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Nikolas HALAJ HK Iskra Partizánske
Andrej KONČÍR HK HAVRANI Piešťany
Filip LIPKA HC Topoľčany
Matej MOZGA MHK Dubnica nad Váhom
Timotej HREBÍK MHK Dubnica nad Váhom
Dávid MOZGA MHK Dubnica nad Váhom
Kevin SUCHÝ MHK Dubnica nad Váhom/MŠK Púchov
Maxim SAKMÁR MHKM Skalica
Michal BÚLIK MHKM Skalica
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Milan Novák
Tréner Ivan Králik
Asistent trénera Miroslav Dráb
RV U15 Stred
Matej BELLUŠ HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Adam KOŽÍŠEK HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Marek MARCINČIN HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Peter PALAJ HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Rastislav RAK HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Štefan MAKUŠA HK Brezno/HC 07 Detva
Sebastián MURÍN HK Brezno/HC 07 Detva
Juraj PEKARČÍK HK ALTIS Orava/MHA Martin
Ľuboš STAHOŇ HK ALTIS Orava/MHA Martin
Šimon KOBOLKA MHK Ružomberok
Martin ŠVALEC MHK Ružomberok
Maroš LONGAUER HK Brezno
Jozef MATÚŠKA HC 07 Detva/HC Lučenec
Mathias HAVLÍK MHK Dolný Kubín
Jakub HRUBÍK HC Lučenec/HC 07 Detva
Pavol KAŠPRIŠIN HK ALTIS Orava/MHK Ružomberok
Marek VÝBOŠŤOK HKM Zvolen-mládež/HC 07 Detva
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Alex BÁLINT HK Brezno
Roman HARING HK Brezno
Michael NOVÁK HC 07 Detva/HC Lučenec
Matúš ČELLÁR MHK Dolný Kubín
Adam KREUTZ MHK Dolný Kubín
Samuel DROPPA HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Tomáš HAZUCHA HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Ondrej VALKO HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Bruno KUKLA HC Lučenec
Branislav MELICHER HC Lučenec/HC 07 Detva
Jakub LONEK MHA Martin
Samuel DUTKA MHK Ružomberok
Nicolas KOLLÁRIK MHK Ružomberok
Samuel DUTKA Šimon PELACH
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Peter Matejka
Tréner Ladislav Karaffa
Asistent trénera Ján Pleva
RV U15 Východ
Jakub ČENČARÍK HK Mládež Michalovce
Róbert FEDOR HK Mládež Michalovce
Adrián MATUŠINSKÝ HK Mládež Michalovce
Kamil ROHAĽ HK Mládež Michalovce
Tóbias SMOLKO HK Mládež Michalovce
Tomáš ŠIMKO HK Mládež Michalovce
Jozef TOMKO HK Mládež Michalovce
Samuel MIŠČÍK Prešov Penguins
Daniel MOLEK Prešov Penguins
Adam RIGAS Prešov Penguins
Matej VARINSKÝ Prešov Penguins
Richard ZRNÍK Prešov Penguins
Šimon SLIVKÁR Liba Academy 11
Andrej TÓTH Liba Academy 11
Jakub ŠIKORA MŠKM Trebišov
Rastislav ZÁMBORSKÝ MŠKM Trebišov
Dominik BERAN Mládež HC 46 Bardejov
Marek ŠIMKANIN HK HUMENSKÉ LEVY
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Simon KRUPA Mládež HC 46 Bardejov
Martin ADÁMY HC Košice
Mathias BINDA LIBA ACADEMY 11 Košice
Patrik LANCOŠ HK Mládež Michalovce
Adrián ŠKUMANIČ HK Mládež Michalovce
Patrik PETRIGÁL Prešov Penguins
Jakub MIŠKO Prešov Penguins
Matej HRABČÁK MŠKM Trebišov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Július Büdi
Tréner Ivan Králik
Asistent Trénera Peter Štekláč

Zraz nominovaných je 7.12.2019 (sobota):

  • Západ: Zimný štadión v Ružomberku (do 7:45)
  • Stredozápad: Zimný štadión v Dolnom Kubíne (do 6:45)
  • Stred: Zimný štadión v Ružomberku (do 6:30)
  • Východ: Zimný štadión v Dolnom Kubíne (do 8:30)

Ukončenie akcie bude 7.12.2019 vo večerných hodinách.