Nominácia: Regionálne výbery hráčov do 15 rokov sa stretnú na výcvikových táboroch v Liptovskom Mikuláši

BRATISLAVA (SZĽH) - Takmer sedemdesiat mladých hokejistov sa objaví na dvoch budúcotýždňových výcvikových táboroch regionálnych výberov reprezentácie do 15 rokov. V utorok 29. novembra v Liptovskom Mikuláši dostanú priestor najskôr hráči zo stredného Slovenska, o deň neskôr vykorčuľujú na ľad JL Arény chlapci z východného Slovenska.

Trénerský štáb reprezentácie do 15 rokov pod vedením hlavného kouča Róberta Reháka kreoval nomináciu aj na základe poznatkov z nedávnych turnajov AAA, kde sa predstavili práve hráči z tejto vekovej kategórie. Trojáčkové podujatia sa uskutočnili v nedeľu 13. novembra v Hamuliakove, Bánovciach nad Bebravou, Ružomberku a Michalovciach za účasti 290 hokejistov.

Nominácia regionálneho výberu do 15 rokov (Stred) na VT v Liptovskom Mikuláši (29. 11. 2022)

Hráči podľa klubov
Bruno BEZÁK Barani-HŠMH Banská Bystrica
Jakub BÉREŠ Barani-HŠMH Banská Bystrica
David DILÍK Barani-HŠMH Banská Bystrica
Tomáš GÁLIK Barani-HŠMH Banská Bystrica
Nicolas IMRIŠKA Barani-HŠMH Banská Bystrica
Ján IVANIČ Barani-HŠMH Banská Bystrica
Richard KRNÁČ Barani-HŠMH Banská Bystrica
Michal ONDREJČÁK Barani-HŠMH Banská Bystrica
Michal PLANČÁR Barani-HŠMH Banská Bystrica
Juraj ŠIMKO Barani-HŠMH Banská Bystrica
Roman CIBUĽA HK Brezno
Martin GIERTL HK Brezno
Maroš ŠKODA HK Brezno
Samuel FOLTIN MHK Dolný Kubín
Tomáš JADROŇ MHK Dolný Kubín
Patrik KUBEK MHK Dolný Kubín
Alex PLICHTA MHK Dolný Kubín
Tobias KORBÁŠ Draci Liptovský Mikuláš
Šimon LETOVIČ Draci Liptovský Mikuláš
Samuel SVATÝ Draci Liptovský Mikuláš
Peter TALÁN HC Lučenec/VLCI Žilina-mládež
Oliver BERÉNYI MŠHK-mládež Prievidza
Štefan PATÁK MŠHK-mládež Prievidza
Tobias VRTIEL MŠHK-mládež Prievidza
Matej MÁLIK MHK Ružomberok
Dávid ONDEČKO MHK Ružomberok
Tobiáš SLIACKY MHK Ružomberok
Gabriel ŠTEVČEK MHK Ružomberok
Samuel HYBSKÝ HKM Zvolen-mládež
Lukáš JELEN HKM Zvolen-mládež
Krištof KRNÁČ HKM Zvolen-mládež
Ľubomír RAČEK HKM Zvolen-mládež
Juraj RAUSA HKM Zvolen-mládež
Tobias ZVOLENSKÝ HKM Zvolen-mládež
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Peter POTENGA
Hlavný tréner Róbert REHÁK
Asistenti trénera Peter HOLAZA, Ladislav KARAFFA,
Peter KÚDELKA
Tréner brankárov Jozef URDÁK
Kondičný tréner Dávid KUREJ
Lekár Peter CIVÁŇ
Masér Peter ONDREJKA

Náhradníci (na telefonické zavolanie): Matej VOTROUBEK (HK Brezno), Richard JUSKO (Draci Liptovský Mikuláš), Jakub KLAK (MŠHK-mládež Prievidza), Tomáš KRAJŇÁK (MHK Ružomberok), Filip HRUŠOVSKÝ (HKM Zvolen-mládež), Michal KAMENSKÝ, Matúš RAJNOHA, Richard UNTERFRANC (všetci HKM Zvolen-mládež/HC Lučenec).

Nominácia regionálneho výberu do 15 rokov (Východ) na VT v Liptovskom Mikuláši (30. 11. 2022)

Hráči podľa klubov
Dávid HITRAČEK HK HUMENSKÉ LEVY
Tomáš CHAUTUR HK HUMENSKÉ LEVY
Michal JANOŠOV HK HUMENSKÉ LEVY
Dušan VASILÍK HC Košice
Dávid STANČÍK HC Košice/HK HUMENSKÉ LEVY
Nikolas FRIEDL HC Košice/HC Lučenec
Kristián KUBÁNI HC Košice/HC Lučenec
Dominik MARKUŠ HC Košice/HC Lučenec
Nikolas REGINÁČ HC Košice/HC Lučenec
Adrián SABOL HC Košice/HC Lučenec
David KOZEL Draci Liptovský Mikuláš
Samuel KIZÁK HK Mládež Michalovce
Ivan MATTA HK Mládež Michalovce
Martin BEŇO HK ŠKP Poprad
Kristián REZNIČÁK HK ŠKP Poprad
Oliver ŠALATA HK ŠKP Poprad
Maxim ŠIMKO HK ŠKP Poprad
Tomáš ŠROMOVSKÝ HK ŠKP Poprad
Adam ŠULEJ HK ŠKP Poprad
Ivan KOMÁR HC Prešov
Tobias Marek ONDAVSKÝ HC Prešov
Sebastián ŠOLTÉS HC Prešov
Emanuel BUCHLA Ha Slávia Prešov
Michal GLEVAŇÁK Ha Slávia Prešov
Richard KRIŽALKOVIČ HK Sabinov
Matej AMBRÓZY HK Spišská Nová Ves
Markus BEĽÁK HK Spišská Nová Ves
Tomáš ČOPIAN HK Spišská Nová Ves
Šimon DŽERENGA HK Spišská Nová Ves
Maroš SOPKOVIČ HK Spišská Nová Ves
Ján KADUK MŠKM Trebišov
Tobias SOKOL MŠKM Trebišov
Denis TÓTH MŠKM Trebišov
Jaroslav ANDREJCO HC Bulls Vranov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Peter POTENGA
Hlavný tréner Róbert REHÁK
Asistenti trénera Peter HOLAZA, Ladislav KARAFFA,
Peter KÚDELKA
Tréner brankárov Jozef URDÁK
Kondičný tréner Dávid KUREJ
Lekár Peter CIVÁŇ
Masér Peter ONDREJKA

Náhradníci (na telefonické zavolanie): Pavel CHMUROVIČ, Matúš TOMČO, Ľuboslav HANKOVSKÝ (všetci Mládež HC 46 Bardejov), Tobias BENKO (HK Slovan Gelnica), Alex BODNÁR, Matúš PETRO, Adam ŠTEFANOV, Jakub VESELÝ (všetci HC Košice), Michal VALENT (HC Košice/HC Lučenec), Samuel HARDOŇ, Matej REPKA (obaja HK Spiš Indians Levoča), Jakub MOLNÁR (HK Mládež Michalovce), Dávid STANKO (HK Mládež Michalovce/MŠKM Trebišov), Samuel ČOP, Tibor IMRICH, Marko RAPTOŠ (všetci Ha Slávia Prešov), Peter IŠTOŇA, Sebastián KOHÚT (obaja HK Sabinov), Ján MROVČÁK, Filip NOVÁK, Andrej VOLČKO (všetci HK Spišská Nová Ves), Dominik ROVŇÁK (MŠKM Trebišov), Tobias Gabriel JANOK, Marko NEMČÍK (obaja HC Bulls Vranov).