Nominácia na Zdokonaľovací výcvikový tábor SR 18 Ženy

BRATISLAVA (SZĽH) – Tréneri ženských hokejových reprezentácií a realizačný tím zverejnili nomináciu hráčok na Zdokonaľovací výcvikový tábor hráčok širšieho kádra Reprezentačného družstva SR 18 Ženy - príprava pred majstrovstvami sveta hráčok do 18 rokov v Bratislave. Tréningový tábor sa uskutoční v utorok 11. 09. 2018.

Zraz hráčok je ráno do 7:30 hod. na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v Bratislave (Ružinov).
Predpokladané ukončenie akcie je v ten istý deň o 15:30 hod.

Potvrdenie účasti je nutné u manažérky reprezentácie Ľubomíry Kožanovej.

Nominácia na Zdokonaľovací výcvikový tábor hráčok širšieho kádra Reprezentačného družstva SR 18 Ženy - príprava pred majstrovstvami sveta hráčok do 18 rokov v Bratislave v termíne 11. 09. 2018.

Meno Ľ/P Dátum nar. Klub
BRANKÁRKY
Lea Micháliková Ľ 16. 03. 2004 MHKM Skalica
Nikola Zimková Ľ 03. 07. 2003 HK Lokomotíva Nové Zámky
Tamara Fabriová Ľ 03. 11. 2003 HOBA Bratislava
Petra Blažeková Ľ 04. 03. 2003 MHK Ružomberok
OBRANKYNE
Aneta Kušmierková Ľ 26. 02. 2003 HK 91 Senica
Klaudia Kleinová P 12. 04. 2001 HK Havrani Piešťany / ŽHK Poprad
Kristína Klapicová Ľ 09. 03. 2004 HK Havrani Piešťany
Kristína Slováková - 29. 04. 2004 MMHK Nitra
Lea Kanderková Ľ 24. 06. 2003 Ice Dream Košice
Emma Bianka Živčáková - 19. 02. 2004 HO Hamikovo-Hamuliakovo
Simona Fülöpová P 09. 08. 2003 HK Ružinov '99 Bratislava
Ema Krákorová Ľ 28. 05. 2003 HK Trnava
Nikola Janeková Ľ 22. 11. 2004 HC '05 Banská Bystrica
Alžbeta Šulíková Ľ 07. 04. 2001 HC ŠKP Bratislava
Laura Šuliková P 29. 10. 2001 ŽHK Poprad
Barbora Kapičáková Ľ 27. 02. 2004 HT MHk 32 Liptovský Mikuláš
Ema Jašková Ľ 18. 11. 2002 MŠHK-mládež Prievidza
Emília Leskovjanská Ľ 07. 09. 2003 HK ŠKP Poprad / ŽHK Poprad
Nina Kučerková Ľ 14. 04. 2001 HC ŠKP Bratislava
Diana Vargová Ľ 05. 02. 2001 ŽHKm Zvolen
Linda Vannayová P 12. 02. 2001 HOBA Bratislava
Emma Plankenauerová Ľ 23. 12. 2004 HC Petržalka 2010 Bratislava
Daniela Kánová Ľ 03. 10. 2003 HK Brezno / ŽHK Poprad
ÚTOČNÍČKY
Júlia Matejková P 17. 03. 2002 HC ´05 Banská Bystrica
Sofia Vysokajová Ľ 05. 08. 2002 HC ŠKP Bratislava
Lívia Kúbeková Ľ 27. 08. 2001 HC ŠKP Bratislava
Dominika Klembalová Ľ 19. 05. 2002 ŽHK Poprad
Alexandra Štetiarová P 04. 06. 2004 HK Trnava
Nina Cengelová P 05. 12. 2004 MHK Dolný Kubín
Tamara Dobošová Ľ 15. 02. 2002 HK Iskra Partizánske
Barbora Schredlová Ľ 18. 11. 2002 HC ŠKP Bratislava
Kristína Šimnová Ľ 15. 05. 2001 HK Dukla Trenčín
Romana Halušková Ľ 12. 05. 2003 MŠK Púchov
Michaela Hana Hajniková Ľ 15. 02. 2001 MŠKM Trebišov
Nikola Nemčeková Ľ 04. 07. 2002 MsHKM Žilina
Petronela Eva Gáliková - 11. 05. 2003 ŽHKm Zvolen / HC Lučenec
Romana Halušková Ľ 12. 05. 2003 MŠK Púchov
Nina Hudáková Ľ 08. 04. 2004 HC Košice
Ema Záňová Ľ 07. 06. 2001 HC Topoľčany
Martina Vrbinská - 16. 08. 2003 MsHKM Žilina
Natália Plencnerová Ľ 03. 12. 2003 HK Spišská Nová Ves / Ice Dream Košice
Hana Fančovičová Ľ 02. 05. 2004 HK Bratislava
Lucia Durániková Ľ 28. 01. 2003 MŠKM Trebišov
Andrea Klimantová Ľ 28. 05. 2003 HK Iskra Partizánske
HRÁČKY BEZ UVEDENIA KONKRÉTNEHO POSTU
Karolína Renée Kročilová Ľ 14. 02. 2003 HK Iskra Partizánske
Sabina Hoosová Ľ 20. 04. 2004 HK Iskra Partizánske
Nikola Jakubová Ľ 09. 05. 2003 HK Iskra Partizánske
Sarah Nilabovičová - 14. 12. 2004 HK ŠKP Poprad  / ŽHK Poprad
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Tréneri Ján Bezdek, Peter Kúdelka
Tréneri Matej Ševčík, Richard Turaz
Tréneri brankárok Ján Cpin, Roman Mega, Michal Zemančík

 



Odporúčame