Pánik dal gól a Washington zdolal v príprave St. Louis 3:2

NEW YORK - Slovenský hokejista Richard Pánik skóroval pri víťazstve Washingtonu v prípravnom zápase pred novou sezónou NHL nad St. Louis Blues 3:2.

Presadil sa v predposlednej minúte tretej tretiny, keď vyrovnal v presilovej hre, do konca riadneho hracieho času stihol o víťazstve Capitals nad obhajcom Stanleyho pohára rozhodnúť Švéd Nicklas Bäckström. Za domácich hral aj obranca Martin Fehérváry, ktorý nebodoval.

Ottawa v zostave s obrancom Christiánom Jarošom zdolala na vlastnom ľade Toronto 4:3.

Výsledky prípravných zápasov NHL: Carolina - Tampa Bay 2:0, Montreal - Florida 4:3, New York Rangers - New Jersey 3:4, Washington - St. Louis 3:2 /PÁNIK (Washington) 1+0/, Ottawa - Toronto 4:3, Winnipeg - Minnesota 4:1, Chicago - Detroit 2:1, Calgary - San Jose 6:4