BRATISLAVA (SZĽH) – Ženskú reprezentáciu do 16 rokov čaká po januárovom dvojzápase s rovesníčkami z Rakúska v poradí druhá medzištátna akcia v sezóne. Dvadsať zverenkýň hlavnej trénerky Gabriely Sabolovej bolo nominovaných na zraz pred ďalšími dvomi prípravnými zápasmi, v ktorých bude súperom mladých Sloveniek v českej Ostrave tentoraz domáci výber Česka.
Tatiana Blichová | 03. 02. 2006 | P.H.K. Prešov |
Nina Cengelová | 05. 12. 2004 | MHK Dolný Kubín |
Veronika Čorňáková | 04. 08. 2005 | P.H.K. Prešov/HK Sabinov |
Lívia Debnárová | 02. 02. 2006 | HC 07 Detva/HK Brezno |
Hana Fančovičová | 02. 05. 2004 | HK Bratislava |
Lea Giertlová | 27. 05. 2005 | HK Brezno |
Petronela Hajduková | 11. 07. 2004 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš |
Nina Hudáková | 08. 08. 2004 | HC Košice |
Nikola Janeková | 22. 11. 2004 | HC '05 Banská Bystrica/ŽHKm Zvolen |
Barbora Kapičáková | 27. 04. 2004 | HT MHK 32 L. Mikuláš/ŽHK Poprad |
Viktória Kučerová | 08. 11. 2005 | HC 07 Detva/HC Lučenec |
Paula Mandelíková | 13. 12. 2005 | HC Zlaté Moravce/HK Levice |
Laura Medviďová | 01. 06. 2005 | HK Mládež Michalovce/ŽHK 2000 Šarišanka |
Laura Mária Mihaliková | 28. 09. 2005 | HK Slovan Gelnica/HK Spiš. N. Ves |
Mária Nemčeková | 30. 01. 2005 | HK Trnava |
Sarah Nilabovičová | 14. 12. 2004 | HK ŠKP Poprad/ŽHK Poprad |
Emma Plankenauerová | 23. 12. 2004 | HC Petržalka 2010/HK Ružinov 99 |
Kristína Slováková | 29. 04. 2004 | MMHK Nitra |
Lily Stern | 22. 03. 2005 | HK Lokmotíva Nové Zámky/ŽHKm Zvolen |
Alexandra Štetiarová | 04. 06. 2004 | HK Trnava/HC ŠKP Bratislava |
NÁHRADNÍČKY (na telefonické zavolanie) | ||
Lilien Beňáková | 15. 06. 2006 | HC '05 Banská Bystrica |
Zuzana Dobiašová | 14. 08. 2005 | HOBA Bratislava |
Emma Donovalová | 18. 09. 2005 | HC '05 Banská Bystrica |
Ema Gálisová | 20. 11. 2005 | HC Topoľčany |
Lea Glosíková | 25. 07. 2005 | HOBA Bratislava |
Sarah Grznárová | 24. 05. 2005 | HK Havrani Piešťany |
Sandra Halušková | 10. 10. 2006 | MŠK Púchov |
Laura Jacsóová | 30. 08. 2005 | MMHK Nitra/HC Zlaté Moravce |
Ivana Látková | 07. 09. 2005 | MsHKM Žilina |
Klára Macková | 21. 09. 2005 | MHK Humenné |
Rebeca Markovičová | 07. 07. 2006 | MHKM Skalica |
Alexandra Mateičková | 05. 10. 2006 | HK Ružinov 99 Bratislava |
Michaela Sophia Paulínyová | 23. 06. 2006 | HOBA Bratislava |
Michaela Katarína Senková | 24. 04. 2006 | HK Lokomotíva Nové Zámky |
Jessica Šilerová | 24. 04. 2005 | HC Košice/Ice Dream Košice |
Kristína Taricsová | 09. 08. 2006 | HK Lokomotíva Nové Zámky |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažérka | Monika Kvaková | |
Hlavná trénerka | Gabriela Sabolová | |
Asistent trénerky | Tomáš Segíň | |
Lekár | Štefan Krnáč | |
Masér | Peter Strompf |
Zraz nominovaných je 04. 04. 2019 (štvrtok) do 16.30 hod. na Zimnom štadióne Vlada Dzurillu v Bratislave (Ružinov). Ukončenie akcie bude 07. 04. 2019 po návrate na Slovensko.
16ženy na akcii v Ostrave-Porube
06. 04. 2019 | RT Torax Aréna, Ostrava | 17.00 hod. | Česko | – | Slovensko |
07. 04. 2019 | RT Torax Aréna, Ostrava | 13.00 hod. | Česko | – | Slovensko |