DOLNÝ KUBÍN (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja organizuje tréningový kemp so zameraním na rozvoj zručností jednotlivca. V Dolnom Kubíne sa od siedmeho do deviatého októbra zíde 34 hráčov s ročníkom narodenia 2003 a 2004.
Cieľom tréningového kempu je rozvoj zručností na úrovni vekovej kategórie U16 a U17. Tréningové kempy tejto vekovej kategórie budú organizované pravidelne, aby zväz aj hráčom vo veku 16 a 17 rokov zabezpečil pravidelnú spoločnú prípravu. O rok starší hráči majú príležitosť dostať sa do centralizovanej prípravy hráčov do 18 rokov a aj takýmito krokmi chce SZĽH pripraviť hráčov na vstup do "veľkého" hokeja.
Hráči podľa klubov | ||
Jakub JADRNÝ | HC Košice | |
Roman KAĽAVSKÝ | HC Košice | |
Jozef Viliam KMEC | HC Košice | |
Zoltán NOVÁK | HC Košice | |
Alex NOVOTA | HC Košice | |
Peter REPČÍK | HC Košice | |
Michal ŠTEFANISKO | HC Košice | |
Filip MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Maroš MEŠÁR | HK ŠKP Poprad | |
Sebastián NAHALKA | HK ŠKP Poprad | |
Dominik POKORNÝ | HK ŠKP Poprad | |
Gregor RATAJ | HK ŠKP Poprad | |
Markus SUCHÝ | HK ŠKP Poprad | |
Alex ŠOTEK | HK ŠKP Poprad | |
Matej GREGA | MHA Martin | |
Samuel BOHUNČÁK | MHA Martin | |
Maximilián LEDNICKÝ | MHA Martin | |
Dávid NÁTNY | MHA Martin | |
Ivan THOMKA | MHA Martin | |
Matúš ULBRICHT | MHA Martin | |
Patrik KUŽMA | HK Mládež Michalovce | |
Richard ŠECHNÝ | HK Mládež Michalovce | |
Sebastián ŠTEKLÁČ | HK Mládež Michalovce | |
Tomáš DUDÁŠ | MsHKM Žilina | |
Ján KOCÚR | MsHKM Žilina | |
Filip KUBIRIDŽÁK | MsHKM Žilina | |
Filip ČULÍK | HKM Zvolen - mládež/MHA Martin | |
Marek MOLNÁR | HKM Zvolen - mládež/MHA Martin | |
Patrik ŽIVICKÝ | HC '05 Banská Bystrica | |
Patrik MELICHER | HK Brezno/HC '05 Banská Bystrica | |
Žigmund ZÖLD | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | |
Matúš KRENDŽELÁK | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Marek KÁN | MŠHK - mládež Prievidza | |
Marko BRUMERČÍK | HKM Zvolen/MHA Martin | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||
Andrej BOČKAJ | HC '05 Banská Bystrica | |
Jakub KRNÁČ | HC '05 Banská Bystrica | |
Luca KRAKOVSKÝ | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Martin LACHKOVIČ | HC SLOVAN Bratislava - mládež | |
Filip MESTER | HC Košice | |
Marián ŠTEC | HC Košice | |
Martin TVRDOŇ | HC Košice | |
Juraj DUNČKO | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Dávid PUKLUŠ | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Marcel DOBOS | HK Mládež Michalkovce | |
Alex René BARTAKOVICS | MMHK Nitra | |
Lukáš PÁNIK | MMHK Nitra | |
Adam SÝKORA | MMHK Nitra | |
Patrik SOKOLI | ŠKP Poprad | |
Matej TOMAS | ŠKP Poprad | |
Michal HRUŠKA | HK DUKLA Trenčín | |
Jakub KOPECKÝ | HK DUKLA Trenčín | |
Matej VEREŠ | HK DUKLA Trenčín | |
Patrik GABRIEL | HK Trnava | |
Adam KURTY | HK Trnava | |
Jakub RUŽEK | HK Trnava | |
Matej DÚBRAVSKÝ | HKM Zvolen - mládež | |
Sebastian Andrej PODKONICKÝ | HKM Zvolen - mládež/MsHKM Žilina | |
REALIZAČNÝ TÍM | ||
Manažér | Lukáš Pék | |
Tréner | Ján Lipiansky | |
Tréner | Boris Žabka | |
Asistent trénera | Marcel Šimurda | |
Asistent trénera | Roman Sýkora | |
Tréner brankárov | Mojmír Božík | |
Kondičný tréner | Michal Vysocký | |
Konzultant | Róbert Döme | |
Konzultant | Leo Gudas | |
Konzultant | Boris Valábik | |
Lekár | MUDr. Oto Lobodáš | |
Masér | Drantišek Oláh |
Zraz nominovaných je 7.10.2019 (pondelok) do 9:00 na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne. Ukončenie akcie bude 9.10.2019 o 13:30.