Michalovce zdolali v siedmom kole Považskú Bystricu rozdielom triedy

MICHALOVCE (SZĽH) - Michalovčania mali problém v posledných týždňoch so vstupmi do zápasov, no tentoraz sa to nepotvrdilo. Od úvodných sekúnd totiž na Považanov spustili oheň a síru, a po siedmych minútach hry viedli po góloch Valečka, Poliačeka a Fajčáka 3:0. Hostia síce odpovedali Oliverom Okuliarom, no bol to iba ich slabý výkrik do priebehu zápasu. Jeho tón totiž udávali domáci, ktorých sila sa prejavila v druhej časti. Postupne sa gólovo presadili Lukáš Toma, mladík Dominik Borov, opäť Lukáš Toma, Tomáš Banovský či Radovan Cútt a „Ingemáci“ tak po dvoch tretinách viedli 8:1. Považská Bystrica na začiatku tretej tretiny síce odpovedala gólmi Zlochu a Rodionova v priebehu niekoľkých sekúnd, boli to ale domáci hokejisti, ktorí mali posledné slovo v zápase. Najskôr sa presadil Cútt, desiaty gól pridal Jakub Linet a do konca duelu sa podarilo skórovať ešte aj Banovskému s Poliačekom. Michalovská Dukla tak zvíťazila presvedčivo 12:3.