Lístky na Hlinka Gretzky Memorial Cup oddnes v predaji

BRATISLAVA (SZĽH) – Najväčšie talenty svetového hokeja z Ruska, Švédska, USA v konfrontácií so juniorským výberom Slovenska. Vynovený, najprestížnejší turnaj hráčov do 18 rokov sa po vlaňajšej premiére v kanadskom Edmontone vracia po dvoch rokoch na Slovensko.

Podujatie v nedávnej minulosti známe ako Memoriál Ivana Hlinku prešiel vlani zmenou. Po rokovaniach so Slovenským aj Českým zväzom ľadového hokeja sa do roku 2022 stala jeho spoluorganizátorom aj Kanada. SZĽH už dnes od 10:30 hod. spúšťa oficiálne predaj vstupeniek na turnaj Hlinka Gretzky Memorial Cup, ktorý sa od 5. do 10. augusta uskutoční v Piešťanoch a Břeclavi. V „českej“ skupine sa tamojší výber do 18 rokov stretne s rovesníkmi z Kanady, Fínska a Švajčiarska. Súpermi Slovenska budú v Piešťanoch už spomínaní Rusi, Švédi a Američania.

 

Vstupenky na jednotlivé zápasy turnaja Hlinka Gretzky Cup sa budú predávať prostredníctvom predajnej siete Ticketportal. Cena lístka na zápas turnaja v Piešťanoch je 3 eurá, pre mládež do pätnásť rokov je v polovičnej výške. Ťažko zdravotne postihnuté osoby majú vstup zdarma. A rovnako aj deti do 6 rokov – no v tomto prípade bez nároku na sedenie. Celodenný lístok, ktorý bude platiť na dve stretnutia, sa bude predávať za 5 eur, pre deti do 15 rokov za polovičnú cenu. Celý turnaj vyvrcholí v sobotu 10. augusta stretnutiami o 3. miesto respektíve finálovým duelom o víťaza Hlinka Gretky Memorial Cupu.

Lístky si môžete zakúpiť na tomto odkaze.