BRATISLAVA (SZĽH) – Dohromady päťdesiatjeden hokejistov ročníka narodenia 2004 bolo nominovaných na ďalšiu akciu reprezentačnej pätnástky
. Od 27. do 29. novembra sa v Prievidzi uskutoční prvý ročník turnaja regionálnych reprezentačných družstiev, na ktorom si tri mančafty vytvorené podľa regionálneho princípu zmerajú navzájom sily. A to všetko pred zrakom kompletného realizačného tímu reprezentácie do 15 rokov na čele s hlavným trénerom Branislavom Vargom.
Hráči spadajúci do reprezentácie do 15 rokov absolvovali v októbri už tri trojdňové regionálne výcvikové tábory, na ktorých sa vystriedalo dohromady 102 hokejistov. Turnaj regiónov v Prievidzi na tieto výcvikové tábory nadväzuje s tým, že tentoraz si už hráči nezmerajú sily v zápasoch v rámci regiónu, ale jednotlivé regióny sa postavia proti sebe v dohromady troch zápasoch počas troch dní. Všetky zápasy si diváci budú môcť pozrieť v priamych prenosoch na YouTube kanáli Hockey Slovakia.
Okrem zápasov hráči absolvujú aj niekoľko tréningových jednotiek. Počas dňa, v ktorom odohrajú zápas, ich čaká dopoludňajšie 45-minútové rozkorčuľovanie, počas voľného dňa štandardný tréning so 75-minútovým trvaním.
15– západ na Turnaj regionálnych reprezentačných výberov (27. – 29. 11. 2018)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Ján Korec | Ľ | 28. 09. 2004 | HOBA Bratislava | |
Matej Vereš | Ľ | 15. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
OBRANCOVIA | ||||
Michal Hruška | Ľ | 12. 03. 2004 | HK DUKLA Trenčín / MHK Dubnica n/Váh | |
Luca Krakovský | Ľ | 18. 06. 2004 | HC SLOVAN Bratislava / HOBA Bratislava | |
Ján Marušinec | Ľ | 20. 04. 2004 | HOBA Bratislava | |
Marián Moško | Ľ | 11. 05. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Lukáš Pánik | Ľ | 31. 08. 2004 | MMHK Nitra | |
Richard Patzelt | P | 01. 01. 2004 | HC SLOVAN Bratislava / HOBA Bratislava | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Martin Benko | P | 26. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Patrik Gabriel | Ľ | 07. 01. 2004 | HK Gladiators Trnava | |
Michal Hazucha | Ľ | 07. 06. 2004 | MMHK Nitra | |
Jakub Kopecký | Ľ | 08. 02. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Adam Kurty | Ľ | 09. 03. 2004 | EHC Lions (Rak.) | |
Martin Lachkovič | Ľ | 03. 10. 2004 | HC SLOVAN Bratislava-mládež | |
Viktor Petrík | Ľ | 14. 09. 2004 | HK Lokomotíva Nové Zámky | |
Adam Sýkora | Ľ | 07. 09. 2004 | MMHK Nitra | |
Matej Jakub Živčák | Ľ | 19. 02. 2004 | HK Ružinov 99 Bratislava | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Adam Gerhardt | B | Ľ | 30. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín |
Tomáš Lehocký | O | P | 02. 05. 2004 | HK DUKLA Trenčín |
Alex Michalička | O | Ľ | 30. 08. 2004 | MMHK Nitra |
Samuel Honzek | Ú | Ľ | 12. 11. 2004 | HK DUKLA Trenčín |
Adam Ondriš | Ú | P | 07. 07. 2004 | HC SLOVAN Bratislava-mládež |
Jakub Ružek | Ú | Ľ | 16. 05. 2004 | HK Gladiators Trnava |
Patrik Ščepko | Ú | Ľ | 20. 02. 2004 | HK Havrani Piešťany |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Vladislav Baláž | |||
Hlavný tréner | Branislav Varga | |||
Asistent trénera | Michal Hreus | |||
Asistent trénera | Rastislav Paľov | |||
Asistent trénera | Tibor Tartaľ | |||
Tréner brankárov | Michal Zemančík | |||
Konzultant | Boris Valábik | |||
Lekár | Oto Lobodáš | |||
Masér | František Oláh | |||
Masér | Jozef Urminský |
15– stred na Turnaj regionálnych reprezentačných výberov (27. – 29. 11. 2018)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Marek Kán | Ľ | 04. 02. 2004 | MŠHK – mládež Prievidza | |
Maximilián Lednický | Ľ | 21. 04. 2004 | MHA Martin | |
OBRANCOVIA | ||||
Filip Čulík | Ľ | 19. 01. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Matej Štefan Lörincz | Ľ | 01. 01. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Martin Malecký | Ľ | 25. 04. 2004 | HK Brezno | |
Dávid Nátny | Ľ | 14. 03. 2004 | MHA Martin | |
Ondrej Sabo | P | 27. 03. 2004 | HK '95 Považská Bystrica | |
Jakub Veteška | P | 26. 01. 2004 | MŠK Púchov | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Alex René Bartakovics | P | 01. 06. 2004 | MŠHK – mládež Prievidza | |
Dávid Dadaj | Ľ | 06. 04. 2004 | MsHKM Žilina | |
Tomáš Dudáš | Ľ | 14. 07. 2004 | MsHKM Žilina | |
Matej Grega | Ľ | 25. 02. 2004 | MHA Martin | |
Matej Greschner | Ľ | 21. 05. 2004 | MŠHK – mládež Prievidza | |
Jakub Križan | Ľ | 07. 06. 2004 | HK '95 Považská Bystrica | |
Patrik Melicher | P | 25. 03. 2004 | HK Brezno | |
Marek Molnár | Ľ | 09. 03. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Ivan Thomka | Ľ | 11. 03. 2004 | MHA Martin | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Jozef Žilinec | B | P | 12. 08. 2004 | MHK Dolný Kubín/MHK Ružomberok |
Matúš Brnoliak | O | Ľ | 18. 06. 2004 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš |
Tomáš Šarina | O | Ľ | 15. 05. 2004 | HK Brezno |
Filip Martiška | Ú | Ľ | 26. 03. 2004 | HK Iskra Partizánske |
Sebastián Andrej Podkonický | Ú | P | 23. 12. 2004 | HKM Zvolen – mládež |
Vladimíra Smolka | Ú | P | 30. 04. 2004 | MHA Martin |
Erik Šamaj | Ú | P | 23. 02. 2004 | HK '95 Považská Bystrica |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Vladislav Baláž | |||
Hlavný tréner | Branislav Varga | |||
Asistent trénera | Michal Hreus | |||
Asistent trénera | Rastislav Paľov | |||
Asistent trénera | Tibor Tartaľ | |||
Tréner brankárov | Michal Zemančík | |||
Konzultant | Boris Valábik | |||
Lekár | Oto Lobodáš | |||
Masér | František Oláh | |||
Masér | Jozef Urminský |
15– východ na Turnaj regionálnych reprezentačných výberov (27. – 29. 11. 2018)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Patrik Jurčák | Ľ | 10. 02. 2004 | HC Košice / MŠKM Trebišov | |
Matúš Trnka | Ľ | 10. 04. 2004 | P.H.K. Prešov | |
OBRANCOVIA | ||||
Jozef Viliam Kmec | P | 02. 01. 2004 | HC Košice | |
Adam Kremnický | P | 12. 05. 2004 | HC AZ Havířov (ČR) | |
Sebastián Nahalka | Ľ | 08. 06. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Roman Novák | Ľ | 13. 02. 2004 | HK Mládež Michalovce | |
Sebastián Štekláč | Ľ | 28. 02. 2004 | HK Mládež Michalovce | |
Boris Žabka | Ľ | 20. 05. 2004 | BK Mladá Boleslav (ČR) | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Alex Čiernik | Ľ | 08. 10. 2004 | Flemingsbergs IK (Švéd.) | |
Filip Mešár | P | 03. 01. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Servác Petrovský | Ľ | 10. 08. 2004 | HC Oceláři Třinec (ČR) | |
Jakub Plevka | Ľ | 22. 05. 2004 | VSK Technika Brno (ČR) | |
Peter Repčík | Ľ | 09. 01. 2004 | HC Košice / MŠKM Trebišov | |
Markus Suchý | Ľ | 13. 04. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Alex Šotek | P | 09. 02. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Kristián Šucha | Ľ | 28. 08. 2004 | HK Šumperk (ČR) | |
Adam Žlnka | P | 28. 02. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Oliver Solenský | B | P | 12. 08. 2004 | HK Mládež Michalovce |
Kristián Tatarko | O | Ľ | 13. 02. 2004 | HK Spišská Nová Ves |
Matej Tomas | O | P | 07. 09. 2004 | HK ŠKP Poprad |
Martin Kočiš | Ú | Ľ | 20. 08. 2004 | HK Mládež Michalovce |
Martin Mišiak | Ú | Ľ | 30. 09. 2004 | HC Kometa Brno (ČR) |
Patrik Šutý | Ú | Ľ | 17. 07. 2004 | HC Oceláři Třinec (ČR) |
Žigmund Zöld | Ú | P | 04. 11. 2004 | HC Lučenec/HKM Zvolen |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Vladislav Baláž | |||
Hlavný tréner | Branislav Varga | |||
Asistent trénera | Michal Hreus | |||
Asistent trénera | Rastislav Paľov | |||
Asistent trénera | Tibor Tartaľ | |||
Tréner brankárov | Michal Zemančík | |||
Konzultant | Boris Valábik | |||
Lekár | Oto Lobodáš | |||
Masér | František Oláh | |||
Masér | Jozef Urminský |
Zraz nominovaných je 27. 11. 2018 (utorok) do 8.00 hod. na zimnom štadióne v Prievidzi Ukončenie akcie bude 29. 11. 2018 o 19.00 hod.
27. 11. 2018 | Zimný štadión Prievidza | 17.30 hod. | SR „15“ západ | – | SR „15“ stred | Stream |
28. 11. 2018 | Zimný štadión Prievidza | 17.30 hod. | SR „15“ východ | – | SR „15“ stred | Stream |
29. 11. 2018 | Zimný štadión Prievidza | 17.30 hod. | SR „15“ západ | – | SR „15“ východ | Stream |