BRATISLAVA (SZĽH) – Na sklonku júna absolvujú špeciálne päťdňové sústredenie aj reprezentační brankári všetkých mládežníckych vekových kategórií. Šéftréner brankárov Ján Lašák spolu so svojimi asistentmi nominoval na Hokejové leto brankárov vo Vranove nad Topľou dohromady tridsaťjeden brankárov.
20, SR
18, SR
17, SR
16a SR
15na Hokejové leto brankárov vo Vranove nad Topľou (24. – 28. 06. 2018)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
SR „15“ | ||||
Matej Dúbravský | Ľ | 14. 04. 2004 | HKM Zvolen | |
Rastislav Eliaš | Ľ | 18. 04. 2004 | HC Košice | |
Adam Gajan | Ľ | 06. 05. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Adam Gerhardt | Ľ | 30. 01. 2004 | MŠK Púchov | |
Gregor Magál | Ľ | 17. 09. 2004 | HC ŠKP Bratislava | |
Michal Malovecký | Ľ | 27. 10. 2004 | EHC Lions Brück an der Leitha (Rak.) | |
Oliver Solenský | P | 12. 08. 2004 | HK Mládež Michalovce | |
Matej Vereš | Ľ | 15. 01. 2004 | HK Dukla Trenčín | |
SR „16“ | ||||
Patrik Andrisík | Ľ | 19. 02. 2003 | MŠK Púchov | |
Daniel Ďuris | P | 15. 08. 2003 | MHA Martin | |
Filip Kubiridžák | Ľ | 16. 03. 2003 | MsHKM Žilina | |
Matej Marinov | Ľ | 16. 06. 2003 | MMHK Nitra | |
Sebastián Rusnák | Ľ | 21. 11. 2003 | HC Slovan Bratislava | |
Erik Šebo | Ľ | 10. 10. 2003 | HCM Warrior Brno (ČR) | |
Šimon Šimko | Ľ | 01. 03. 2003 | HK Brezno | |
Filip Šmelko | Ľ | 19. 06. 2003 | HK ŠKP Poprad | |
SR „17“ | ||||
Ádám Beke | Ľ | 07. 09. 2002 | HC Slovan Bratislava | |
Šimon Latkóczy | P | 01. 06. 2002 | HK DUKLA Trenčín | |
Pavol Maťovčík | Ľ | 14. 03. 2002 | MHA Martin | |
Oliver Nemec | Ľ | 14. 02. 2002 | HC ŠKP Bratislava | |
Richard Noskovič | Ľ | 25. 11. 2002 | HK Ružinov 99 Bratislava | |
Jakub Sihelský | Ľ | 16. 07. 2002 | MsHKM Žilina | |
SR „18“ | ||||
Dominik Antala | Ľ | 09. 05. 2001 | HC Slovan Bratislava | |
Filip Belányi | Ľ | 09. 02. 2001 | HC '05 Banská Bystrica | |
David Borák | Ľ | 24. 04. 2001 | MHKM Skalica | |
Samuel Hlavaj | Ľ | 29. 05. 2001 | MHA Martin | |
Patrik Kozel | Ľ | 20. 03. 2001 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
SR „20“ | ||||
Jakub Kostelný | P | 21. 05. 1999 | HK DUKLA Trenčín | |
Juraj Ovečka | Ľ | 01. 05. 1999 | Springfield Jr. Blues (NAHL/USA) | |
Daniel Jakub Pavličko | Ľ | 03. 06. 1999 | HK ŠKP Poprad | |
Juraj Sklenár | Ľ | 13. 07. 1999 | HC Topoľčany | |
Samuel Vyletelka | P | 11. 11. 2000 | MsHKM Žilina | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Kat. | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Július Adámik | U15 | Ľ | 02. 07. 2004 | HK Levice |
Juraj Dlugolinský | U17 | Ľ | 26. 02. 2002 | HK ŠKP Poprad |
Andrej Julínek | U16 | Ľ | 08. 01. 2003 | HK Lokomotíva Nové Zámky |
Ján Korec | U15 | Ľ | 28. 09. 2004 | HOBA Bratislava |
Šimon Opatovský | U17 | Ľ | 05. 04. 2002 | HK Gladiators Trnava |
Štefan Valluš | U18 | Ľ | 28. 12. 2001 | HK ŠKP Poprad |
Michal Vojvoda | U20 | Ľ | 20. 06. 2000 | HC Slovan Bratislava |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Martin Groma | |||
Hlavný tréner | Ján Lašák | |||
Asistent trénera | Martin Klempa | |||
Asistent trénera | Peter Kosa (od 26. 06. 2018) | |||
Asistent trénera | Marko Milý | |||
Asistent trénera | Rastislav Staňa | |||
Asistent trénera | Dušan Strharský | |||
Vzdelávací program | Jozef Kužma | |||
Vzdelávací program | Stanislav Mojdis | |||
Vzdelávací program | Dávid Okoličány |
Zraz nominovaných je 24. 06. 2018 (nedeľa) do 15.00 hod. na zimnom štadióne vo Vranove nad Topľou. Ukončenie akcie bude 28. 06. 2018 o 13.00 hod.