Hokejové leto absolvuje aj reprezentačná „šestnástka“

BRATISLAVA (SZĽH) – Aj nové reprezentačné družstvo do šestnásť rokov sa začiatkom júna zíde na päťdňovom letnom sústredení. Realizačný tím na čele s novým hlavným trénerom Romanom Sýkorom nominoval na Hokejové leto v rezorte Altis na Orave dohromady tridsaťštyri hokejistov.

Nominácia SR 16 na Hokejové leto 2019 v Námestove (03. 06. – 07. 06. 2019)

Meno Ľ/P Dátum nar. Klub
BRANKÁRI
Rastislav Eliaš Ľ 18. 04. 2004 HC Košice
Patrik Jurčák Ľ 10. 02. 2004 HC Košice
Ján Korec Ľ 28. 09. 2004 HOBA Bratislava
Matej Vereš Ľ 15. 01. 2004 HK DUKLA Trenčín
OBRANCOVIA
Filip Čulík Ľ 19. 01. 2004 HKM Zvolen – mládež
Jozef Viliam Kmec P 02. 01. 2004 HC Košice
Luca Krakovský Ľ 18. 06. 2004 HC SLOVAN Bratislava
Adam Kremnický P 12. 05. 2004 HC AZ Havířov (ČR)
Marian Moško Ľ 11. 05. 2004 HK DUKLA Trenčín
Dávid Nátny Ľ 14. 03. 2004 MHA Martin
Šimon Nemec P 15. 02. 2004 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Lukáš Pánik Ľ 31. 08. 2004 MMHK Nitra
Richard Patzelt P 01. 01. 2004 HC SLOVAN Bratislava
Sebastián Štekláč Ľ 28. 02. 2004 HK Mládež Michalovce
Matej Tomas P 07. 09. 2004 HK ŠKP Poprad
Boris Žabka Ľ 20. 05. 2004 BK Mladá Boleslav (ČR)
ÚTOČNÍCI
Alex René Bartakovics P 01. 06. 2004 MŠHK – mládež Prievidza
Martin Benko P 26. 01. 2004 HK DUKLA Trenčín
Patrik Gabriel Ľ 07. 01. 2004 HK Trnava
Martin Lachkovič Ľ 03. 10. 2004 HC SLOVAN Bratislava
Filip Mešár P 03. 01. 2004 HK ŠKP Poprad
Adam Ondriš P 07. 07. 2004 HC SLOVAN Bratislava
Servác Petrovský Ľ 10. 08. 2004 HC Oceláři Třinec (ČR)
Jakub Plevka Ľ 22. 05. 2004 VSK Technika Brno (ČR)
Peter Repčík Ľ 09. 01. 2004 HC Košice
František Ridzoň P 27. 01. 2005 HC Lučenec
Jakub Ružek Ľ 16. 05. 2004 HK Trnava
Juraj Slafkovský Ľ 30. 03. 2004 Mountfield HK (ČR)
Markus Suchý Ľ 13. 04. 2004 HK ŠKP Poprad
Adam Sýkora Ľ 07. 09. 2004 MMHK Nitra
Alex Šotek P 09. 02. 2004 HK ŠKP Poprad
Ivan Thomka Ľ 11. 03. 2004 MHA Martin
Žigmund Zöld P 04. 11. 2004 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Adam Žlnka P 28. 02. 2004 HC 07 Detva
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Meno Post Ľ/P Dátum nar. Klub
Adam Gajan B Ľ 06. 05. 2004 HK ŠKP Poprad
Adam Gerhardt B Ľ 30. 01. 2004 HK DUKLA Trenčín
Maximilián Lednický B Ľ 21. 07. 2004 MHA Martin
Viktor Brezina O Ľ 08. 04. 2004 MŠKM Trebišov
Tomáš Lehocký O P 20. 04. 2004 HOBA Bratislava
Ján Marušinec O Ľ 20. 04. 2004 HOBA Bratislava
Sebastián Nahalka O Ľ 06. 08. 2004 HK ŠKP Poprad
Tomáš Dudáš Ú Ľ 14. 07. 2004 MsHKM Žilina
Matej Grega Ú Ľ 25. 02. 2004 HK Slovan Gelnica
Michal Hazucha Ú Ľ 07. 06. 2004 MMHK Nitra
Viliam Kurila Ú Ľ 02. 05. 2005 HK Mládež Michalovce
Adam Kurty Ú Ľ 09. 03. 2004 EHC Lions (Rak.)
Patrik Melicher Ú P 25. 03. 2004 HK Brezno
Martin Mišiak Ú Ľ 30. 09. 2004 HC Kometa Brno (ČR)
Viktor Petrík Ú Ľ 14. 09. 2004 HK Lokomotíva Nové Zámky
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Vladislav Baláž
Hlavný tréner Roman Sýkora
Asistent trénera Rastislav Paľov
Tréner brankárov Peter Ševela (03. – 04. 06. 2019)
Tréner brankárov Jozef Urdák (05. – 07. 06. 2019)
Kondičný tréner Michal Vysoký
Konzultant Boris Valábik
Lekár Oto Lobodáš
Masér Igor Šebesta

Zraz nominovaných je 03. 06. 2019 (pondelok) do 15.00 hod. na Zimnom štadióne ALTIS (Oravská priehrada 200, 029 01 Námestovo). Ukončenie akcie bude 07. 06. 2019 o 15.30 hod.

 


Odporúčame