Hokejové kartičky slovenskej reprezentácie sú po roku späť

Fandenie našim hokejistom na majstrovstvách sveta si fanúšikovia môžu spríjemniť zbieraním hokejových kartičiek slovenských reprezentantov, ktoré prichádzajú na scénu opäť po roku. Dostupné sú už v predajniach Kauflandu a na e-shope www.sportzoo.store.

Kartičky slovenskej hokejovej reprezentácie „Hokejové Slovensko 2023“ sa vracajú v novom grafickom šate. Už tradične prinášajú desiatky kartičiek s podpismi bývalých či súčasných reprezentantov. Medzi najvyhľadávanejšie kartičky kolekcie patria aj karty s kúskami hraných dresov a hokejok. 

Na kartičkách sa objavujú súčasné hviezdy ako Peter Cehlárik, Marko Daňo, Tomáš Tatar, legendy Peter Šťastný, Ján Lašák či Michal Handzuš a priestor dostali aj vychádzajúce talenty Juraj Slafkovský, Adam Sýkora, Dalibor Dvorský či supertalent ženského hokeja Nela Lopušanová. 

Okrem základných kartičiek či kartičiek talentovaných mladíkov Top Prospects a Slovensko 20 si fanúšikovia pripomenú v špeciálnom sete aj posledný úspech z MS v hokeji v podobe striebra zo svetového šampionátu 2012 a rôzne ďalšie sety kariet.

Atraktívnou novinkou je 3D pohyblivá kartička X-Factor dostupná v Hobby baleniach. Z balíčkov je možné získať aj veľmi cenné kartičky s kúskom hranej hokejky Juraja Slafkovského či podpismi vychádzajúcej hviezdy ženského hokeja Nely Lopušanovej alebo legendárneho Petra Šťastného

Hobby balenia a albumy hokejových kartičiek slovenskej reprezentácie sú už na pultoch predajní Kauflandu a na e-shope www.sportzoo.store. Pre zberateľov najvzácnejších kariet budú v priebehu mája dostupné aj Exclusive boxy.
 


Fotogaléria