Vo veku 27 rokov zomrel obranca Erik Nitriansky

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Vo veku 27 rokov zomrel hokejový obranca Erik Nitriansky. Osudnou sa mu stala nedeľná tragická dopravná nehoda. Rodák z Liptovského Mikuláša odohral v uplynulej sezóne za "Liptákov" 22 tipsportligových zápasov, v najvyššej súťaži hral aj za Poprad a Martin. V prvej lige hájil farby HC Topoľčany. Práve HC Topoľčany sa so slovenským hokejistom rozlúčili aj na svojej webovej stránke:

"S hlbokým zármutkom v srdci oznamujeme priaznivcom topoľčianskeho hokeja, že dnes popoludní zomrel vo veku 27 rokov Erik Nitriansky. Po nedelnej vážnej dopravnej nehode prehral svoj posledný a najdôležitejší zápas. Dochádzajú nám slová, ktorými by sme mohli vyjadriť ľútosť. Je to obrovská strata nielen pre rodinu ale aj spoluhráčov a celú hokejovú obec. Erik bol počas dvoch predchádzajúcich sezón vynikajúcou oporou seniorov HC Topoľčany. Mal pred sebou sľubnú hokejovú kariéru, ale žiaľ, okolnosti to zariadili tak, že ďalší zápas si zahrá už v hokejovom nebi. 

Rodine vyjadrujeme úprimnú a hlbokú sústrasť. Myslíme na Vás v týchto nesmierne ťažkých dňoch. Erik, budeš nám chýbať!"Odporúčame